IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наздраве леля, чичо и кръчма
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Аз съм в Бургас, но хемил го няма. Не ще да черпава и това си е
      Зает е. С бялото вино в ония среди

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        За мен нека да е бяло вино.
        Наздраве, Lelq!

        Ето и обещаното мезе . Бялото вино чисто ли го пиеш или с ледче и някакво плодче. Наздраве.

        Click image for larger version

Name:	Image_6494958_126.jpg
Views:	1
Size:	48.5 КБ
ID:	3345333






        Сега си слагам домашна ледена ракия от сини сливи, а мезето ще го мисля по - късно. Като ме удари у главата и ми дойде вдъхновението може и да по напиша некоя щуротия.


        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Хахаха..
          След час и половина дрямка, станах с ужасната нужда да пийна бира...
          Сега лоча литър Загорка с люти фъстъци...
          Наздраве от пиешите !
          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            За мен нека да е бяло вино.
            Наздраве, Lelq!
            Наздраве, tnm!
            Click image for larger version

Name:	images (4).jpeg
Views:	1
Size:	10.2 КБ
ID:	3345330

            Коментар


            • Аз съм в Бургас, но хемил го няма. Не ще да черпава и това си е
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Добро утро! Сънувах сън, но няма да го разкажа. Щях да отговоря на написано, но докато вляза се отказах. Ще си сипя бира. Наздраве на пиещите !
                Хахаха..
                След час и половина дрямка, станах с ужасната нужда да пийна бира...
                Сега лоча литър Загорка с люти фъстъци...
                Наздраве от пиешите !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добро утро! Сънувах сън, но няма да го разкажа. Щях да отговоря на написано, но докато вляза се отказах. Ще си сипя бира. Наздраве на пиещите !
                  За мен нека да е бяло вино.
                  Наздраве, Lelq!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                    Проверяваш, май, дали съм онзи химик, за когото ме мислиш.

                    Не, не съм онзи химик и, като нехимик, не разбирам от направата на черен барут. Не разбирам и разликата между черния и съвременния барут.

                    Черният барут е черен, защото една от съставките му е въглен (чист въглерод, който отдава много енергия при горенето) и, ако е в тънкодисперсна форма - да кажем, от овъгляването на тънка дървесна кора с минимално съдържание на смолисти съставки - го прави много бързо, почти взривно.
                    Няма такова нещо. Нивгаш не проверявам неща, за които съм сигурна. Щот съм рязко наблюдателна, кога не ме мързи. И както знаеш, радвам се на добра дългосрочна памет.
                    Наздраве!

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Или кората от върба беше съставна част от черния барут!? Да не взема да те объркам нещо.
                      Наздраве!
                      Проверяваш, май, дали съм онзи химик, за когото ме мислиш.

                      Не, не съм онзи химик и, като нехимик, не разбирам от направата на черен барут. Не разбирам и разликата между черния и съвременния барут.

                      Черният барут е черен, защото една от съставките му е въглен (чист въглерод, който отдава много енергия при горенето) и, ако е в тънкодисперсна форма - да кажем, от овъгляването на тънка дървесна кора с минимално съдържание на смолисти съставки - го прави много бързо, почти взривно.

                      Коментар


                      • Добро утро! Сънувах сън, но няма да го разкажа. Щях да отговоря на написано, но докато вляза се отказах. Ще си сипя бира. Наздраве на пиещите !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                          Значи, ако имам опасност от тромбиране на кръвта, да наблягам на ментата?
                          Може и кора от върба да дъфчиш. Или кората от върба беше съставна част от черния барут!? Да не взема да те объркам нещо.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Тцъ! Малко джинджифил или мента ще свършат същата работа.
                            Значи, ако имам опасност от тромбиране на кръвта, да наблягам на ментата?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                              С малко женски комари вътре, та да не се съсирва кръвта.
                              Тцъ! Малко джинджифил или мента ще свършат същата работа.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Наздраве с кво, чаша прясна кръв с ледчета и чадърче.
                                За теб мастика, за мен - тъмен ром /питие/. Мезето ще го избираш ти.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X