IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Икиндиено време, малко музика тож: https://m.youtube.com/watch?v=HyYIElAvph8

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Според мен, не.

      Големи разправии са ти спестили добрите хора ! За черпене си е ...

      Наздраве !
      4i40, забравих те Наздраве!
      Click image for larger version

Name:	061.jpg
Views:	1
Size:	17.7 КБ
ID:	3349079

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        И ще се гъбаркаш, а? А да те пратим за гъби. При мен хич не валя, пък съм само на 40 км от Софето по права линия. Но ако пратиш една гондола, нема се сърда. От онези декоративните.
        Става. После ще ги наготвя и ще ти ги сложа на масата, че да похапнеш.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Да
          Не само щастлив, (както са казали) човек ами щастлив и късметлия
          наздравето от кръчмата, Колето да сипва нещо по чашите
          наздраве Леля
          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Сипи тогава едно голямо Бакарди!
            Наздраве, Lelq!

            П.П. Аз редовно си губя сите документи. На господата от МВР-то им омръзна да ми правят актове и да ми издават после наказателни постановления. Глобите най-редовно си ги плащам. Къде не съм дала 50 лв. Но ..., разрешителното за носене на оръжие го държа у касата. Щот там глобите започват от 500 кинта нагоре.
            Click image for larger version

Name:	images (9).jpeg
Views:	1
Size:	9.3 КБ
ID:	3349069

            Наздраве, tnm! Нещо свежо, като не уточни точно какво ти е на сърце Аз още не съм плащала за разсеяността си, ама то не може все между капките. Като ме стигне, сигурно ще ми резнат главата до кръста

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Ще и то голямо
              Сипи тогава едно голямо Бакарди!
              Наздраве, Lelq!

              П.П. Аз редовно си губя сите документи. На господата от МВР-то им омръзна да ми правят актове и да ми издават после наказателни постановления. Глобите най-редовно си ги плащам. Къде не съм дала 50 лв. Но ..., разрешителното за носене на оръжие го държа у касата. Щот там глобите започват от 500 кинта нагоре.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                [ATTACH=CONFIG]n3349011[/ATTACH]
                Наздраве, Леля!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Ще и то голямо
                  Да
                  Не само щастлив, (както са казали) човек ами щастлив и късметлия
                  наздравето от кръчмата, Колето да сипва нещо по чашите
                  наздраве Леля
                  Last edited by precakanoto; 19.06.2018, 16:08.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Леля ще черпава, при това доволно, щото бая са ѝ спестили То и аз редовно се джавкам с органите на реда, но то си е в реда на нещата! Сипи, че да река наздраве
                    Click image for larger version

Name:	hero_1152x585-1.jpg
Views:	1
Size:	43.7 КБ
ID:	3349011

                    Коментар


                    • Леля ще черпава, при това доволно, щото бая са ѝ спестили То и аз редовно се джавкам с органите на реда, но то си е в реда на нещата! Сипи, че да река наздраве
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Според мен, не.

                        Големи разправии са ти спестили добрите хора ! За черпене си е ...

                        Наздраве !
                        Ще и то голямо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Добро утро, Кръчма!
                          В дилема съм дали да ви разкажа колко съм откачена или да си замълча да не ми се смеете Ама айде, забавлявайте се
                          Цял ден ми звънят непознати номера и дори и вносни такива (чужбина) Ма имах работа и реших, че ще почакат. Като свърших, седнах да хапна и докато си чаках поръчката реших да видя каква е тая офанзива . Избрах си първо номер, който ми е познат. На институция и се обадих. И там почнаха да ми обясняват за някакъв господин който не ме познава, ама аз съм имала визитката му и за това на него са се обадили във връзка с някакви документи. И оставил номер да се обадя. Реших, че е някаква глупост и няма да се обаждам. После върнах обаждане на познат в чужбина и той всъщност ме уведоми, че съм си загубила всички документи и ми даде телефон, на някаква мацка дето ги намерила. Първо спорих, ама като проверих, се оказа, че ги няма .
                          Обадих се на мацката да се разберем и тя много щастлива, че ме намерила, щото мислела, че след толко време дето е минало , даже съм си извадила нови и много ми се смя като казах, че аз чак сега съм разбрала, че ги няма. Веднага ме определи като щастлив човек. А аз дори не мога да се сетя от колко време съм без тях. И си бръмча така и даже споря с органите на властта, ама за мой късмет все не стигаме до легитимирането.
                          Та по света и у нас ме издирват да ми върнат нещо, а аз тъна в блажено неведение.
                          Нещо силно ми сипете, да се върна в центъра си и да кацна на земята .

                          А кредитните и дебитни карти да сменям ли :rolleyes:
                          Според мен, не.

                          Големи разправии са ти спестили добрите хора ! За черпене си е ...

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Добро утро, Кръчма!
                            В дилема съм дали да ви разкажа колко съм откачена или да си замълча да не ми се смеете Ама айде, забавлявайте се
                            Цял ден ми звънят непознати номера и дори и вносни такива (чужбина) Ма имах работа и реших, че ще почакат. Като свърших, седнах да хапна и докато си чаках поръчката реших да видя каква е тая офанзива . Избрах си първо номер, който ми е познат. На институция и се обадих. И там почнаха да ми обясняват за някакъв господин който не ме познава, ама аз съм имала визитката му и за това на него са се обадили във връзка с някакви документи. И оставил номер да се обадя. Реших, че е някаква глупост и няма да се обаждам. После върнах обаждане на познат в чужбина и той всъщност ме уведоми, че съм си загубила всички документи и ми даде телефон, на някаква мацка дето ги намерила. Първо спорих, ама като проверих, се оказа, че ги няма .
                            Обадих се на мацката да се разберем и тя много щастлива, че ме намерила, щото мислела, че след толко време дето е минало , даже съм си извадила нови и много ми се смя като казах, че аз чак сега съм разбрала, че ги няма. Веднага ме определи като щастлив човек. А аз дори не мога да се сетя от колко време съм без тях. И си бръмча така и даже споря с органите на властта, ама за мой късмет все не стигаме до легитимирането.
                            Та по света и у нас ме издирват да ми върнат нещо, а аз тъна в блажено неведение.
                            Нещо силно ми сипете, да се върна в центъра си и да кацна на земята .

                            А кредитните и дебитни карти да сменям ли

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Наздраве, Lelq!

                              П.П. Май ще трябва да ви пратим по една гондола у Голямо село?
                              И ще се гъбаркаш, а? А да те пратим за гъби. При мен хич не валя, пък съм само на 40 км от Софето по права линия. Но ако пратиш една гондола, нема се сърда. От онези декоративните.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Добро утро

                                Чаша кафе и слънчев ден.
                                Най-после и ти да почерпиш. Вербално само. По-точно писмовно, ама вероятно първо си го изговорил, та да се убедиш, че не боли кога черпиш на думи и приказки. И басни за скрънзави габровчани. И за ларж бургаслее.
                                ​​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X