IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    За какви билки хортуваш ... ?
    Жълт кантарион /любимата ми билка/, магарешки трън, бабини зъби и донякъде - мента.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Пу, пу, дан ти е уруки! Ако пръчицата нещо даде накъсо и за нея билки съм брала. Пиши тук на сред Кръчмата и веднага ще ти пратя.
      Наздраве!
      Тц, не се надявай, засега е в изрядност, бодрост и реактивност. Наздраве за вълшебните пръчици в ръцете на феите!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Пу, пу, дан ти е уруки! Ако пръчицата нещо даде накъсо и за нея билки съм брала. Пиши тук на сред Кръчмата и веднага ще ти пратя.
        Наздраве!
        За какви билки хортуваш ... ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Че са ми рохки е ясно, но са две. И златна пръчица си имам, но ме съмнява, че онова чиче пак ще ме разбере в некой вулгарен смисъл и ще се гъбарка. Пък аз съм си просто реалист циник.
          Пу, пу, дан ти е уруки! Ако пръчицата нещо даде накъсо и за нея билки съм брала. Пиши тук на сред Кръчмата и веднага ще ти пратя.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Добро утро, Кръчма!
            Незнам какво толко ви занимават лс.
            Ми щото, например, съм ти писал ЛС, а ти не отговаряш, докато от други имам отговор.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ни съм такъв човек! Как щяло таквиз елементарни похвати да ползвам.
              Ся, вместо да са фпечатлиш от моята загриженост, дето смятам, че си рохкото яйце на Кръчмата и имаш нужда от специализирана помощ и за това билка съм ти набрала, ти веднага ми правиш отказ!?
              Че кой друг, ако не аз от тук пиещите, ще се отнесе към теб с такваз отговорност!? Нали кат вземеш да изпаднеш в тежък дискомфорт няма да имам с кого да се драча?
              Наздраве!

              П.П. Встрани от майтапа - билката се казва златна пръчица и помага при подагра и проблеми в бъбреците. Не ми е от любимите, но я бера и като се замисля, първо нея раздавам.
              Че са ми рохки е ясно, но са две. И златна пръчица си имам, но ме съмнява, че онова чиче пак ще ме разбере в некой вулгарен смисъл и ще се гъбарка. Пък аз съм си просто реалист циник.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Покорно благодара, предпочитам строга диета, отколкото отвара от теб. Че знам ли как ще разместиш буквичките?
                Ни съм такъв човек! Как щяло таквиз елементарни похвати да ползвам.
                Ся, вместо да са фпечатлиш от моята загриженост, дето смятам, че си рохкото яйце на Кръчмата и имаш нужда от специализирана помощ и за това билка съм ти набрала, ти веднага ми правиш отказ!?
                Че кой друг, ако не аз от тук пиещите, ще се отнесе към теб с такваз отговорност!? Нали кат вземеш да изпаднеш в тежък дискомфорт няма да имам с кого да се драча?
                Наздраве!

                П.П. Встрани от майтапа - билката се казва златна пръчица и помага при подагра и проблеми в бъбреците. Не ми е от любимите, но я бера и като се замисля, първо нея раздавам.
                Last edited by tnm; 24.06.2018, 19:53.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Добро утро и честит празник!

                  Ходих днес по поляните и горите, за да заредя килера с разни треволяци.
                  Специално за Арахната се наврях у една къпина, че да му набера билка за подаграта, кога закъса след юнашко преяждане. Малко не беше съвсем цъфнала, ама нали днес по росно време като най-лечебна щяла да бъде ...
                  Наздраве!
                  Покорно благодара, предпочитам строга диета, отколкото отвара от теб. Че знам ли как ще разместиш буквичките?

                  Коментар


                  • Отговор за "на сутринта" - водата е най-вкусното и благородно питие.
                    ​​​​​​След това, след прекалявянията, ставаме скромни и наблюдяващи, за да забълникаме донякъде повдигащия се стомах, който иска да изскочи от нас и да избяга. Право си е момчето.
                    ​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Атропа бела донна. От древногръцки Атропос се превежда като Неизбежната. Това е тази мойра която отрязва нишката на живота на човек.
                      Името напълно съответства на "характера" на растението.
                      Наздраве!
                      Бреей, кака Атропос, неизбежната, ни кара да мислим, как да я избегнем. С това харесвам кака Атропос и, ако бях религиозно настроен, щях да ѝ нося цветя на олтара.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Тук вода не пием! И сигурно за това сме толкова болнави.
                        Ахъ, In vino veritas, in aqua sanitas. Нищо, поне за миене ще я ползваме
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          П.П. На Еньовден освен билките се почита и лечебната сила на водата.
                          Тук вода не пием! И сигурно за това сме толкова болнави.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Наздраве за празника! Днес мама има РД, но за него ще почерпя по-късно, че сега бера билки от татул за тарантул
                            За мен коняк.
                            Наздраве и да ти е жива и здрава!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                              На Караславов беше "Татул" май. Беладона.
                              Атропа бела донна. От древногръцки Атропос се превежда като Неизбежната. Това е тази мойра, която отрязва нишката на живота на човек.
                              Името напълно съответства на "характера" на растението.
                              Наздраве!
                              Last edited by tnm; 24.06.2018, 16:30.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Днес мама има РД, но за него ще почерпя по-късно, че сега бера билки от татул за тарантул
                                Да е жива и здрава майка ти!

                                Коментар

                                Working...
                                X