IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    При мен е обратно. Малките количества, ако спра, ме стагнират. Но продължа ли, може ме фане некое осенение.
    https://www.youtube.com/watch?v=JwcE3MzNlXg
    https://www.youtube.com/watch?v=WvEryMXS9c4
    То при вас двамта с тнм осененията не слират с алкохол и без алкохол.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Алкохола в началото в малки умерини дози увеличава креативноста. След това обратният ефект.
      То и за тва тук хумора е на почит.
      При мен е обратно. Малките количества, ако спра, ме стагнират. Но продължа ли, може ме фане некое осенение.
      https://www.youtube.com/watch?v=JwcE3MzNlXg
      https://www.youtube.com/watch?v=WvEryMXS9c4

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        И у хабитата лекинко ръми. Още не е започнало да го изсипва с ведрото.
        Наздраве!

        П.П. Не знам защо, но винаги свързвам летния дъжд с тази мелодия на Дарио Марианели. Започва тихо, чуваш как всяка отделна капка пада върху земята, после ритъма и звука се усилват точно като лятна буря и след кратко всичко отново утихва. Затвори очи и слушай.
        https://www.youtube.com/watch?v=IISaqrS_XpQ
        Затворих очи ....

        Коментар


        • Начев, както винаги най - доброто. Чак си забравих музиката
          От дозата ще да е
          https://m.youtube.com/watch?v=dQ2-e9s2YBI

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Шантав въпрос ме загриза и си рекох, да споделя при хората с опит ))
            Как мислите - пиението дали трови само черното дробче!? а дали не трови и душата !?
            Алкохола в началото в малки умерини дози увеличава креативноста. След това обратният ефект.
            То и за тва тук хумора е на почит.
            Last edited by Todor Sabev; 26.06.2018, 17:11.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              Прецаканко, по-добре излез с предложение пред факултета по философия и социология да включат този въпрос в научната си програма и после да докладват.
              Ние сме в кръчмата и просто кротко и усмихнато си поркаме

              Забравих да кажа, че не е форма на ирония или сарказъм)
              (не е препоръка) Нека не пречи на усмивките и питиетата
              Last edited by precakanoto; 10.07.2018, 11:46.
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Ми аз се позаседях там и може да съм прихванала нещо

                При нас , навън е дъждовен и мръчкаво студен ноември, ама си е хубаво и топло, като се прибереш у дома и огънят изгарящо пука на музикалният фон . А ти си стискаш бутилката, опиваш се ...и не делиш
                И у хабитата лекинко ръми. Още не е започнало да го изсипва с ведрото.
                Наздраве!

                П.П. Не знам защо, но винаги свързвам летния дъжд с тази мелодия на Дарио Марианели. Започва тихо, чуваш как всяка отделна капка пада върху земята, после ритъма и звука се усилват точно като лятна буря и след кратко всичко отново утихва. Затвори очи и слушай.
                https://www.youtube.com/watch?v=IISaqrS_XpQ
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Шантав въпрос ме загриза и си рекох, да споделя при хората с опит ))
                  Как мислите - пиението дали трови само черното дробче!? а дали не трови и душата !?
                  Прецаканко, по-добре излез с предложение пред факултета по философия и социология да включат този въпрос в научната си програма и после да докладват.
                  Ние сме в кръчмата и просто кротко и усмихнато си поркаме

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Lelq, егоистите стоят у оная тема с личностните типове. Тук се делим пиенето, щот сме дружки.
                    Наздраве!
                    Ми аз се позаседях там и може да съм прихванала нещо

                    При нас , навън е дъждовен и мръчкаво студен ноември, ама си е хубаво и топло, като се прибереш у дома и огънят изгарящо пука на музикалният фон . А ти си стискаш бутилката, опиваш се ...и не делиш

                    Коментар


                    • Шантав въпрос ме загриза и си рекох, да споделя при хората с опит ))
                      Как мислите - пиението дали трови само черното дробче!? а дали не трови и душата !?
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Като си рекъл да е Бетовен - хубаво!
                        Преди време бях споделил, че доколкото кисна пред компа, предпочитам това изпълнение: LoLa & Hauser - Moonlight Sonata

                        Кака Лола е един руски пожар от републиките, която се прави на чиста американка и уроци дава, ама само за напреднали в материала.
                        Сега се упражнявам за да стигна до ниво "напреднали". Тях ги приемат така :
                        Piano Training with Lola Astanova

                        За таксата още не съм питам.
                        По всичко личи, че ще е висока!
                        Струвами ми се че е много облечена, най- добре уроците да ги преподава по бикини. Но в действителност е прекрасен млад женски екземпляр. Бих се учидил, ако не беше Рускиня.

                        Коментар


                        • Ет ви тука още една рускиня:
                          https://www.youtube.com/watch?v=en9r...6526CE&index=4

                          Но това еБах.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                            А, със съпругата немаше чувство за вина. Тя не си падаше по тея женски тънкости – да ме върти на женски шиш – и ако премълчаваше нещо, наистина го премълчаваше. Така се стигна и до развода
                            А у нашто домочадие никой не си премълчава. Все едно всички сме на фотосинтеза и се борим за място под слънцето.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                              Като си рекъл да е Бетовен - хубаво!
                              Преди време бях споделил, че доколкото кисна пред компа, предпочитам това изпълнение: LoLa & Hauser - Moonlight Sonata

                              Кака Лола е един руски пожар от републиките, която се прави на чиста американка и уроци дава, ама само за напреднали в материала.
                              Сега се упражнявам за да стигна до ниво "напреднали". Тях ги приемат така :
                              Piano Training with Lola Astanova

                              За таксата още не съм питам.
                              По всичко личи, че ще е висока!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                                У вашто домочадие нещо подобно на английския виц, де правителството не може да е виновно за всичко. Част от вината трябва да се поеме от съпруга/съпругата.
                                Наздраве!
                                А, със съпругата немаше чувство за вина. Тя не си падаше по тея женски тънкости – да ме върти на женски шиш – и ако премълчаваше нещо, наистина го премълчаваше. Така се стигна и до развода

                                Коментар

                                Working...
                                X