IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Шантав въпрос ме загриза и си рекох, да споделя при хората с опит ))
    Как мислите - пиението дали трови само черното дробче!? а дали не трови и душата !?
    Прецаканко, по-добре излез с предложение пред факултета по философия и социология да включат този въпрос в научната си програма и после да докладват.
    Ние сме в кръчмата и просто кротко и усмихнато си поркаме

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Lelq, егоистите стоят у оная тема с личностните типове. Тук се делим пиенето, щот сме дружки.
      Наздраве!
      Ми аз се позаседях там и може да съм прихванала нещо

      При нас , навън е дъждовен и мръчкаво студен ноември, ама си е хубаво и топло, като се прибереш у дома и огънят изгарящо пука на музикалният фон . А ти си стискаш бутилката, опиваш се ...и не делиш

      Коментар


      • Шантав въпрос ме загриза и си рекох, да споделя при хората с опит ))
        Как мислите - пиението дали трови само черното дробче!? а дали не трови и душата !?
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Като си рекъл да е Бетовен - хубаво!
          Преди време бях споделил, че доколкото кисна пред компа, предпочитам това изпълнение: LoLa & Hauser - Moonlight Sonata

          Кака Лола е един руски пожар от републиките, която се прави на чиста американка и уроци дава, ама само за напреднали в материала.
          Сега се упражнявам за да стигна до ниво "напреднали". Тях ги приемат така :
          Piano Training with Lola Astanova

          За таксата още не съм питам.
          По всичко личи, че ще е висока!
          Струвами ми се че е много облечена, най- добре уроците да ги преподава по бикини. Но в действителност е прекрасен млад женски екземпляр. Бих се учидил, ако не беше Рускиня.

          Коментар


          • Ет ви тука още една рускиня:
            https://www.youtube.com/watch?v=en9r...6526CE&index=4

            Но това еБах.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

              А, със съпругата немаше чувство за вина. Тя не си падаше по тея женски тънкости – да ме върти на женски шиш – и ако премълчаваше нещо, наистина го премълчаваше. Така се стигна и до развода
              А у нашто домочадие никой не си премълчава. Все едно всички сме на фотосинтеза и се борим за място под слънцето.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                Като си рекъл да е Бетовен - хубаво!
                Преди време бях споделил, че доколкото кисна пред компа, предпочитам това изпълнение: LoLa & Hauser - Moonlight Sonata

                Кака Лола е един руски пожар от републиките, която се прави на чиста американка и уроци дава, ама само за напреднали в материала.
                Сега се упражнявам за да стигна до ниво "напреднали". Тях ги приемат така :
                Piano Training with Lola Astanova

                За таксата още не съм питам.
                По всичко личи, че ще е висока!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                  У вашто домочадие нещо подобно на английския виц, де правителството не може да е виновно за всичко. Част от вината трябва да се поеме от съпруга/съпругата.
                  Наздраве!
                  А, със съпругата немаше чувство за вина. Тя не си падаше по тея женски тънкости – да ме върти на женски шиш – и ако премълчаваше нещо, наистина го премълчаваше. Така се стигна и до развода

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Начи, сядам си на масата с бутилка и никой да не е посмял да я краде, докато слушам музиката!
                    Наздраве!
                    Lelq, егоистите стоят у оная тема с личностните типове. Тук се делим пиенето, щот сме дружки.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                      Ау!
                      Благодаря за доброто мнение, но... съм си аджамия, независимо от годините ми, и се не знам какво не ми казвала или какво аз не требело да ѝ казвам. Та се се оказвам виновен за нещо

                      У вашто домочадие нещо подобно на английския виц, де правителството не може да е виновно за всичко. Част от вината трябва да се поеме от съпруга/съпругата.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Начи, сядам си на масата с бутилка и никой да не е посмял да я краде, докато слушам музиката!
                        Наздраве!
                        Кво е туй питие толкоз ценно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Нещо ми подсказва, че ти доста добре знаеш, какво не ни казват жените и за това италиански не ти трябва!
                          Ау!
                          Благодаря за доброто мнение, но... съм си аджамия, независимо от годините ми, и се не знам какво не ми казвала или какво аз не требело да ѝ казвам. Та се се оказвам виновен за нещо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Виж са!
                            Инвеститорите си падат малко сухари, немногословни и много бързо вързах картината, че сред такава изявена плеяда майстори на късия разказ, нямам никакъв шанс да блесна на небосклона.

                            Викам си - колкото и да е досадно и времеядно, опитай в друг жанр
                            Важното е да не си в

                            La Voce Del Silenzio

                            (Гласът на тишината)

                            Наздраве!
                            https://www.youtube.com/watch?v=YFD2PPAqNbw

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Виж са!
                              Инвеститорите си падат малко сухари, немногословни и много бързо вързах картината, че сред такава изявена плеяда майстори на късия разказ, нямам никакъв шанс да блесна на небосклона.

                              Викам си - колкото и да е досадно и времеядно, опитай в друг жанр
                              Важното е да не си в

                              La Voce Del Silenzio

                              (Гласът на тишината)

                              Наздраве!
                              Ъъъъ, що имам спомен, че освен на дългия разказ и на мерената реч беше майстор!?
                              Наздраве, хер Начев!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Начи, сядам си на масата с бутилка и никой да не е посмял да я краде, докато слушам музиката!
                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X