IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Има такава закономерност. Когато си облечеш нещо, хората стават по-приветливи. И аз съм го забелязал.
    Защо все така се случва, че все някой не разбира нещо? Или го разбира завъртяно на 180 °?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      А! Ама сервират ли ребърца в тая кръчма?! С тия две бири, да мушна и едни ребърца...
      Има, има, малко те хокат, че ги ядеш сурови и ги нервираш подлютени, ама се намират все пак.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        С твоя висок холестерол, пак ще гледаш а аз ще ям......
        Ти къде, бе, кога се изправи от самоходната количка с коя се разкарваш да гледаш жените от по-снижена позиция. Стой си седнал, шти пратя някоя къса поличка, младежка като за теб, около шейситях

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Май зависи от душата. За някои е елексир, за други - отрова.
          Верно, че има някои които ги трови. Сега се сетих се за един - като се напие светът му е крив.
          Както казваше баба ми за такъв - "от пияния и лудият бяга".
          И още един лаф имаше тя - "пиян човек - съдран чувал"
          Но сякаш обърках въпроса, май друго мислех да питам, но по-добре да избегнем евентуални носталгични нотки сред ведрото настроение на кръчмето и да е готино на практикуващите.
          Ta нека кажем наздраве)
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Стига с тая генетика. Учи се от братята араби на отношение към тормозещите ги отклонени от правия път екземплярки. Разрешиха им сами да си карат колите, че иначе обърквация ставаше кой е шефът на семейството.
            Направо са си за мислене, че и за съжаление братята араби. Тук една тъща ви изкарва от равновесие, пък там пет, шест и нагоре ... Горките мъже!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


              Какво ми се оглеждаш в бутилката?! Моя си е! И кво пише и кво пуска си е между мен и нея!
              Драга ми Лалке, не бъди такава вглъбена изолаторка. Дай и на нас нищите да ти напием пиенето.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Но за тия хора в библията пише, че не са баш хора, а ребърца.
                А! Ама сервират ли ребърца в тая кръчма?! С тия две бири, да мушна и едни ребърца...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  И това го пише продукт на мутирала от Х в У хромозома. Малее, малеее...
                  Стига с тая генетика. Учи се от братята араби на отношение към тормозещите ги отклонени от правия път екземплярки. Разрешиха им сами да си карат колите, че иначе обърквация ставаше кой е шефът на семейството.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Устъй таз есен. Виж какво фламенко+танго съм открила у нетя. Да репетираш докато задобрееш в танца.
                    https://www.youtube.com/watch?v=BRhpkCdzCq4
                    Наздраве!
                    Чудна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      На мен някои от хората ми се струват по приветливи кога са разсъблечени. Но за тия хора в библията пише, че не са баш хора, а ребърца.
                      Ребъца , ребърца ама понякога ти се иска да ги схрускаш , ако са жилави алкохола също помага.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        На мен някои от хората ми се струват по приветливи кога са разсъблечени. Но за тия хора в библията пише, че не са баш хора, а ребърца.
                        С твоя висок холестерол, пак ще гледаш а аз ще ям......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          С толку малку риск няма. Само разочарование, е на етикета пише 700 мл, а то едввм се изтискват 100 мл.

                          Какво ми се оглеждаш в бутилката?! Моя си е! И кво пише и кво пуска си е между мен и нея!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            На мен някои от хората ми се струват по приветливи кога са разсъблечени. Но за тия хора в библията пише, че не са баш хора, а ребърца.
                            И това го пише продукт на мутирала от Х в У хромозома. Малее, малеее...
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Хм,почти всички тук били))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Ще рискувам
                                С толку малку риск няма. Само разочарование, е на етикета пише 700 мл, а то едввм се изтискват 100 мл.

                                Коментар

                                Working...
                                X