IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Добре, де ... Изяла съм две буквичк, щот съм гладна и една граматика ми куца. Ама поне не съм заспала кат теб. Пенсионер!
    Наздраве!

    П.П. Поправих си грешката. Ровни пак у нетя, че да ми проследиш умната мисъл.
    Та аз не съм разбрал какво си яла. Просто пуснах митологичните си познания и те ме отведоха до тез изводи. Макар че по някое време се питах тея стратоси дали не са некви пияници, де ти се изпречили на пътя и рекли "Стой, ханъм, вади рома под полата за да преминеш нататък!" Но тези съмнения ми се разсеяха като си спомних, че ти спираш бабаитите и ги обираш, а не те теб. Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      При лоша метео-прогноза, най-доброто място за прекарване на времето е кръчмата - бавно и напоително...
      Ела се гушни при нас в ъгъла, и гледай да пазиш тишина. Наздраве!
      На една творческа командировка брата сърбин рече да се направи на смел и седна между мен и колежката от Хърватия. Горко съжали човека. Но руснака, понеже не е запознат с наште бурни балкански страсти идва и му вика, че е като в малинак, т.е след малини /руски израз, когато мъж е седнал между две дами/.

      А аз, като погледнах центрофугирания вид на шумадиеца, му отговорих, че не е малинак, а в къпинак. Голям проблем обаче, докато открием как е къпина на руски. Щот руснаците всите плодове и зеленчуци само на руски ги знаят. Латинският им през оная работа.

      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Така си е, нимустратосите са особено непредвидими и дори опасни. Едни такивя с пипала, косми в ушите, прегърбени, с екзема, че и сипаничави, а пък си пъхат носа навсякъде. На твое място не бих излизал. Дори щях да се скрия в мазето. И щях да се заключа отвътре. И да глътна ключа. Даже щях да счупя отходното гърне, да не взема се разсея и да изходя ключа. Щото нимустратосите не понасят да плакнат отаковани предмети и щяха страшно да се разлютят. То затова напоследък толкоз порои и разводнявания. Много отаковате околността.
        Добре, де ... Изяла съм две буквички, щот съм гладна и една граматика ми куца. Ама поне не съм заспала кат теб. Пенсионер!
        Наздраве!

        П.П. Поправих си грешката. Ровни пак у нетя, че да ми проследиш умната мисъл.
        Last edited by tnm; 27.06.2018, 17:31.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Никаква тишна! Кой спал - спал
          Инсекта да ходи в другият ъгъл. Не ща да се гушкам с него
          А къде отиде романтиката? Или остана някъде навън. Ние се застъпваме интимната атмисфера и приглушената светлина. Особено в тъмните ъгли. И под масата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Сутринта кат станах и кат погледнах навън - цялото небе покрито с нимустратоси. Налегнаха ме едни разколебания, дали да отида до кафенето и да пия кафе или да си стоя дома, па да пиша денят дъждовен. После реших все пак да мина три, четири километра, че да не си нарушавам навиците.
            Вървя си аз полека, без да си давам някаква изсилка. Гледам небето и се чудя, ще ли ми се намокри оперението!? Добре, че само ръмеше.
            Като отидох в заведението, видях, че съм си забравила представителните обувки и затова цял ден се размотавам с кецове. Хубаво бях решила да го пиша тоя ден лош метеорологически ...
            Наздраве!
            Така си е, нимустратосите са особено непредвидими и дори опасни. Едни такивя с пипала, косми в ушите, прегърбени, с екзема, че и сипаничави, а пък си пъхат носа навсякъде. На твое място не бих излизал. Дори щях да се скрия в мазето. И щях да се заключа отвътре. И да глътна ключа. Даже щях да счупя отходното гърне, да не взема се разсея и да изходя ключа. Щото нимустратосите не понасят да плакнат отаковани предмети и щяха страшно да се разлютят. То затова напоследък толкоз порои и разводнявания. Много отаковате околността.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              При лоша метео-прогноза, най-доброто място за прекарване на времето е кръчмата - бавно и напоително...
              Ела се гушни при нас в ъгъла, и гледай да пазиш тишина. Наздраве!
              Никаква тишна! Кой спал - спал
              Инсекта да ходи в другият ъгъл. Не ща да се гушкам с него

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Добре, ще се гушкаме тихичко в ъгъла и ще се стараем да не ти вдигаме шум. Приятна дрямка!
                Аааааа, нахитря ти, веднага се хвана за думата и хоп в ъгъла да видиш де е на ляба мекото.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Хубаво бях решила да го пиша тоя ден лош метеорологически ...
                  Наздраве!
                  При лоша метео-прогноза, най-доброто място за прекарване на времето е кръчмата - бавно и напоително...
                  Ела се гушни при нас в ъгъла, и гледай да пазиш тишина. Наздраве!
                  Last edited by Ender; 27.06.2018, 16:09.

                  Коментар


                  • Пие ми се вече
                    https://m.youtube.com/watch?v=aahYIvOq2jc
                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Сутринта кат станах и кат погледнах навън - цялото небе покрито с нимбостратуси. Налегнаха ме едни разколебания, дали да отида до кафенето и да пия кафе или да си стоя дома, па да пиша денят дъждовен. После реших все пак да мина три, четири километра, че да не си нарушавам навиците.
                      Вървя си аз полека, без да си давам някаква изсилка. Гледам небето и се чудя, ще ли ми се намокри оперението!? Добре, че само ръмеше.
                      Като отидох в заведението, видях, че съм си забравила представителните обувки и затова цял ден се размотавам с кецове. Хубаво бях решила да го пиша тоя ден лош метеорологически ...
                      Наздраве!
                      Last edited by tnm; 27.06.2018, 17:17.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        Аз пък след затруднителна сутрин мисла да поспа следобедна дремка, че нещо трудно издържам мачовете. Така че вие двамата се заемете с тихи дейности като преглъщане, прегръщане и комуникация с очи.
                        Възрастта не прощава никому. Видно е, че навлизаш с бодри крачки в пенсионната възраст с тая сиеста.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Добре, ще се гушкаме тихичко в ъгъла и ще се стараем да не ти вдигаме шум. Приятна дрямка!

                          Коментар


                          • Аз пък след затруднителна сутрин мисла да поспа следобедна дремка, че нещо трудно издържам мачовете. Така че вие двамата се заемете с тихи дейности като преглъщане, прегръщане и комуникация с очи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Добро утро, Кръчма!
                              ​​​​​​Успах се и сега ще бързам, но ще се насладя на чаша дъъълго , горещо кафе
                              И аз ще почна с едно кафенце, пък после - както тръгне...

                              https://youtu.be/JLAnzrDVgn0

                              Коментар


                              • Добро утро, Кръчма!
                                ​​​​​​Успах се и сега ще бързам, но ще се насладя на чаша дъъълго , горещо кафе

                                https://m.youtube.com/watch?v=ZD8QBCmO0_k

                                А като наваксам денят може и нещо за опиянчване
                                Last edited by Lelq; 27.06.2018, 12:27. Причина: Личи си , че още спя

                                Коментар

                                Working...
                                X