IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Намеква дето поради ишиаса и подаграта не ще танго да танцуваме, че малко чупките му идват в повече. Затова ме предумва с валс да се заемем, щото по-кротък му се вижда като изпълнение.
    Да не изкарате само некоя ламбада...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Ей Дрътия..Чак толкова млад, красив и тънцовален кът Красавицата не съм бре......( само в душата..)

      Не разбрах кой и защо е звярът ??? Символиката ми куца...

      пп Аааа, Тянка ли визираш....За нея писта винаги ще се намери....

      Наздраве !
      Не, бре!!! Ни Красавицата, ни Звяра визира. Другаде е символиката. Намеква дето поради ишиаса и подаграта не ще танго да танцуваме, че малко чупките му идват в повече. Затова ме предумва с валс да се заемем, щото по-кротък му се вижда като изпълнение.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Да не пропаднеш като германския отбор. Уж много подготвена, твърде опитна, с предишни стрелкови успехи по чичета и накрая аут от надпреварата.
        Valses de Disney
        https://www.youtube.com/watch?v=6PqZeQ-PxtY
        Точно тъй, точно! Ръката ми мой да трепне, оптиката да се зацапа ... Сваляй гарда!
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Наздраве !
          Чи отде да знам... Тя мъжката глупост и наивност нема край...
          Изглежда нормално, между Леля и Чичо да има нещо...
          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Наздраве!
            Нали знаеш, че си ми слабост
            Наздраве !
            Чи отде да знам... Тя мъжката глупост и наивност нема край...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Прощавам ти подигравката.....
              Очите се затварят, ръцете натежават, краката се отпускат, душата блаженее, гръбнака мечтае за хоризонтално положение.....
              Убаво е все пак, че има нещо в туй морно тяло, дето се противопоставя на гравитацията....

              Наздраве !
              Наздраве!
              Нали знаеш, че си ми слабост

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Още ли се гушкаме в тишина, че вече стана време, някои пак да лягат
                Прощавам ти подигравката.....
                Очите се затварят, ръцете натежават, краката се отпускат, душата блаженее, гръбнака мечтае за хоризонтално положение.....
                Убаво е все пак, че има нещо в туй морно тяло, дето се противопоставя на гравитацията....

                Наздраве !

                Коментар


                • Още ли се гушкаме в тишина, че вече стана време, някои пак да лягат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Да не пропаднеш като германския отбор. Уж много подготвена, твърде опитна, с предишни стрелкови успехи по чичета и накрая аут от надпреварата.
                    Valses de Disney
                    https://www.youtube.com/watch?v=6PqZeQ-PxtY
                    Ей Дрътия..Чак толкова млад, красив и тънцовален кът Красавицата не съм бре......( само в душата..)

                    Не разбрах кой и защо е звярът ??? Символиката ми куца...

                    пп Аааа, Тянка ли визираш....За нея писта винаги ще се намери....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Леко, да не слънчасаш! А твърде вероятно е, този проблясък да е от оптиката на карабината.
                      Наздраве!
                      Да не пропаднеш като германския отбор. Уж много подготвена, твърде опитна, с предишни стрелкови успехи по чичета и накрая аут от надпреварата.
                      Valses de Disney
                      https://www.youtube.com/watch?v=6PqZeQ-PxtY

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Дори в най-мрачните дни има пролука светлина сред облаците. Слава на Всевишния!
                        Леко, да не слънчасаш! А твърде вероятно е, този проблясък да е от оптиката на карабината.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Брей, какви неща може да научи човек от форума! Аз пък все си мислех, че това е накакъв скандинавски мурафет...
                          Руският израз изглежа е за повече от две дами - май се има предвид когато мъжът е заобиколен от дами. Не можах да разбера точно, защото руснака беше на бутилка твърд алкохол и приемането и предаването протичаше доста трудно
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Това, докато не дойдат китайците и да вземат да копат тунела. Ще ми блокират бизнеса, де родата го е практикувала няколко века. Мани, разстроих се от тая мисъл. Добре че си сложил питието на масата.
                            Наздраве!
                            Дори в най-мрачните дни има пролука светлина сред облаците. Слава на Всевишния!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Та аз не съм разбрал какво си яла. Просто пуснах митологичните си познания и те ме отведоха до тез изводи. Макар че по някое време се питах тея стратоси дали не са некви пияници, де ти се изпречили на пътя и рекли "Стой, ханъм, вади рома под полата за да преминеш нататък!" Но тези съмнения ми се разсеяха като си спомних, че ти спираш бабаитите и ги обираш, а не те теб. Наздраве!

                              Това, докато не дойдат китайците и да вземат да копат тунела. Ще ми блокират бизнеса, де родата го е практикувала няколко века. Мани, разстроих се от тая мисъл. Добре, че си сложил питието на масата.
                              Наздраве!
                              Last edited by tnm; 27.06.2018, 17:49.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Но руснака, понеже не е запознат с наште бурни балкански страсти идва и му вика, че е като в малинак, т.е след малини /руски израз, когато мъж е седнал между две дами/.
                                Брей, какви неща може да научи човек от форума! Аз пък все си мислех, че това е накакъв скандинавски мурафет...

                                Коментар

                                Working...
                                X