IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ей това е!
    Голям майстор на голям тезгях работи! Бравос!

    Това румба ли беше?
    Очаквах, че на последната стойка ще го схване кръста (Трак, имай предвид тая опасност).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Драго ми Каке, бъди уверено, че в чупките ще те превъзхода, но поради болезни разни и сравнитена слаботелесност спрямо партньорката ще се наложи ти да ме повдигаш във въздуха, подхвърляш над главата си, въртиш на дансинга, прокарваш между краката и овърташ върху рамената си. Колкото до валса, малко ми е еднообразен, така като го гледам, че и под строй, а аз си падам по импровизациите. Затова не изтърпявам и хорце да играя, що все го изкарвам извън ритъм и стъпка. Така че.... да пуска Изерката диското. Там шти изкарам потта по челото. И не само.
      Това, де го пишеш не ми баш прилича на танго. По към суинга и производните му тича.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
        Да не би да намекваш, такааа... изтънко така... че общият център на тежестта при такава двойка ще е изместен силно към кака ти тнм?
        Малко се срамува да си го каже в прав текст, но виж как добре ни се получава танца

        https://www.youtube.com/watch?v=KDZWry3JQFw

        Наздраве!

        П.П. Сигурна съм, че руснакът използва израза "как в малинак".
        Last edited by tnm; 28.06.2018, 11:33.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
          Да не би да намекваш, такааа... изтънко така... че общият център на тежестта при такава двойка ще е изместен силно към кака ти тнм?
          В това се състои тънкостта на танцовото умение - да може да прецениш накъде се накланя центърът на тежестта.

          Band ODESSA & Arnold Richter – Сало!
          https://www.youtube.com/watch?v=F5Sp8yXEx2Y
          Ой, беда, а я баба молода! Группа Band ODESSA.
          https://www.youtube.com/watch?v=WItkaYyXikY
          Band ODESSA - Тополя (best version)
          https://www.youtube.com/watch?v=78l-02RLkOw
          Безууумейшая КАДРИЛЬ !!!!! Band ODESSA REMIX
          https://www.youtube.com/watch?v=dRvJtCL5y6E
          Band ODESSA - POLKA International
          https://www.youtube.com/watch?v=KfMwViA3Uk4
          Band ODESSA - А мы танцуем!
          https://www.youtube.com/watch?v=5TG4PZUMoYY

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Ей Дрътия..Чак толкова млад, красив и тънцовален кът Красавицата не съм бре......( само в душата..)

            Не разбрах кой и защо е звярът ??? Символиката ми куца...

            пп Аааа, Тянка ли визираш....За нея писта винаги ще се намери....

            Наздраве !
            Така, така, много ми е гот, тоа път чичето прау у чилото челичено. Да се научи (за кога ли?) да се не навърта покрай Дзверът с бела рокличка. И да го заяжда. Даже да се гаври с него. Разстрел и след разстрела едно орлово перо на могилата. Какво тук значи некакво си храбро чиче?!

            П.п. Забравих! Честит Видовден! Те сега Чичи ще види хрупа ли Тянка майтапа. Като пали маслото, та да изгори докато свети. Мир на чичината светлина! Амин за тоз койт си замина.
            Last edited by Trakatrak; 28.06.2018, 10:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Драго ми Каке, бъди уверено, че в чупките ще те превъзхода, но поради болезни разни и сравнитена слаботелесност спрямо партньорката ще се наложи ти да ме повдигаш във въздуха, подхвърляш над главата си, въртиш на дансинга, прокарваш между краката и овърташ върху рамената си.
              Да не би да намекваш, такааа... изтънко така... че общият център на тежестта при такава двойка ще е изместен силно към кака ти тнм?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                Ей, тука в София небето се продъни! Толкуз не е валяло и есенес. Ама поне ше е чист въздуха некое време.
                Как е при вас, не знам - здраво ли е още?

                А добро утро!
                Пусни си щори или завеси и нема разбереш, че вали. Докато не прешляпаш локвите. Тъй като съм се добре изолирал от външната среда, ни чувам, ни виждам кво става навън, ако нарочно не надникна. Откъснахме се от природата, ей. Време е да фана гората ми олекне на душата. Наздраве за естествения ритъм на живот сред дъбака! Пфу, само комари и конски мухи да нямаше.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Аз съм в Албена - вчера беше супер, слънчице, море, идилия. Снощи заваля към 10 и 7-8 часа си беше дъжд, на моменти и порой. Ще видим днес как ще е. Наздраве!
                  Грую, може се разходиш да провериш къде е минавала старата граница с Мамалигария. Та да оцениш цар Борис III, де успя да ни върне Южна Добруджа. Наздраве за редките светли моменти в нашата история!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Не, бре!!! Ни Красавицата, ни Звяра визира. Другаде е символиката. Намеква дето поради ишиаса и подаграта не ще танго да танцуваме, че малко чупките му идват в повече. Затова ме предумва с валс да се заемем, щото по-кротък му се вижда като изпълнение.
                    Наздраве!
                    Драго ми Каке, бъди уверено, че в чупките ще те превъзхода, но поради болезни разни и сравнитена слаботелесност спрямо партньорката ще се наложи ти да ме повдигаш във въздуха, подхвърляш над главата си, въртиш на дансинга, прокарваш между краката и овърташ върху рамената си. Колкото до валса, малко ми е еднообразен, така като го гледам, че и под строй, а аз си падам по импровизациите. Затова не изтърпявам и хорце да играя, що все го изкарвам извън ритъм и стъпка. Така че.... да пуска Изерката диското. Там шти изкарам потта по челото. И не само.
                    Last edited by Trakatrak; 28.06.2018, 09:44.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Има. История Като тръгнах да се регистрирам тук видях, че има 4i40 и реших, че ще е забавно да има и Lelq . И се получават разни смешки, особено като някой визира истинската му леля с точилката Та за това ми е слабост той

                      Пък носи майтап и е безопасен , та случих на 4i40


                      Развали ми настроението повече от непрестанния дъжд......

                      пп Шъ трябва да размахам точилката......( тва не прозвуча безопасно, но кавички и цвички нема..)

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Аз съм в Албена - вчера беше супер, слънчице, море, идилия. Снощи заваля към 10 и 7-8 часа си беше дъжд, на моменти и порой. Ще видим днес как ще е. Наздраве!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Ей, тука в София небето се продъни! Толкуз не е валяло и есенес. Ама поне ше е чист въздуха некое време.
                          Как е при вас, не знам - здраво ли е още?

                          А добро утро!
                          Last edited by П.Ф.Изеров; 28.06.2018, 06:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            На една творческа командировка брата сърбин рече да се направи на смел и седна между мен и колежката от Хърватия. Горко съжали човека. Но руснака, понеже не е запознат с наште бурни балкански страсти идва и му вика, че е като в малинак, т.е след малини /руски израз, когато мъж е седнал между две дами/.

                            А аз, като погледнах центрофугирания вид на шумадиеца, му отговорих, че не е малинак, а в къпинак. Голям проблем обаче, докато открием как е къпина на руски. Щот руснаците всите плодове и зеленчуци само на руски ги знаят. Латинският им през оная работа.

                            Наздраве!
                            Ако си сигурна, че руснакът е казал "малина", то преносното значение на думата е местото на нелегална явка на престъпна група или сбирка на тази група.
                            Малина - 1. Воровской притон, квартира. 2. Воровская группа.
                            http://www.blat.dp.ua/b-lex.htm
                            Така, както ви е гледал... три балкански субекта... ... може това да е имал предвид?

                            Но може и да е казал "клубничка", чието първо значение е ягодк(а/и) или ягодови насаждения, а преносното значение клони към еротичен смисъл.
                            2. О чём-нибудь скабрёзном, эротическом (устарелое и разговорное). Любители клубнички. Попользоваться насчёт клубнички (заняться любовными похождениями).
                            http://ozhegov.textologia.ru/definit...q=742&n=175667
                            Last edited by П.Ф.Изеров; 28.06.2018, 08:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Да не изкарате само некоя ламбада...
                              Тцъ! Ламбадата не ми пасва на аурата.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                                Изглежда нормално, между Леля и Чичо да има нещо...
                                Наздраве!
                                Има. История Като тръгнах да се регистрирам тук видях, че има 4i40 и реших, че ще е забавно да има и Lelq . И се получават разни смешки, особено като някой визира истинската му леля с точилката Та за това ми е слабост той

                                Пък носи майтап и е безопасен , та случих на 4i40

                                Коментар

                                Working...
                                X