IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !

    Некои обядват кибапчета с бира и други си кусат изтощените партньори....

    Само Тарантул е добре - нито яде , нито е.е...

    Наздраве !
    А аз нося стари керемиди да си препокрия яхъра. Да не съм мърда като вас. Повехнали китки такива. Понеже се очаква мускулна треска, Кака да се готви масаж да прави. Поне това трябва е овладяла из тайландските хабитати. А ако ме е била, да е била. Наздраве за тайландските табиети!

    Коментар


    • Добро утро !

      Некои обядват кибапчета с бира и други си кусат изтощените партньори....

      Само Тарантул е добре - нито яде , нито е.е...

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Тоз аватар малко рисков ми се вижда . Ако се появи некоя паячка, може да го изкльопа след дато си свърши работата.
        Черна вдовица!?
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          И що тогава го държиш тоя паяк на аватара!? Слагай една повехнала китка, че инак фалшиви надежди даваш.
          Наздраве!

          П.П. Не че аз съм се подлъгала, но има по-доверчиви от мен.
          Тоз аватар малко рисков ми се вижда . Ако се появи некоя паячка, може да го изкльопа след дато си свърши работата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Манипулатор си тиии. Макар грешката да е вярна. Хубаво е да има предупредителен знак за рискови събеседници във форума. Например, клюмнало цвете - много дърт, трябва се щади; светкавица - жената е в тежка възраст, не я предизвиквайте. Наздраве за предупредителната сигнализация!
            И що тогава го държиш тоя паяк на аватара!? Слагай една повехнала китка, че инак фалшиви надежди даваш.
            Наздраве!

            П.П. Не че аз съм се подлъгала, но има по-доверчиви от мен.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              То шублер всеки може да извади, твърдомер е номера...
              Тц! Това немой да се брои за недостатък, щото подлежи на компенсиране с нещо, де има твърдост от 8-ца на горе по скалата на Моос. Затуй в таз насока не съм придирчивъ.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Бе тия смешки с ТТ-данните и антропологическите белези не ви ги разбирам много.
                То не за друго, ма ще каже човек, че всички тука са с форма на римски статуи...
                Наздраве!
                E, що, аз чистосърдечно си признавам, че не съм с пропорциите на римска или маляшка статуя - пикалото ми не е като на излязло от длетото на старите майстори Иначе имам тяло на бог - ако не на друг, то поне на Буда (ама не банкянския). Наздраве - и днес ме мързи, което си е сериозен повод
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Чи налей, де!

                  Абсурд! От покрива на 12 етажна сграда направих огледа и като те не засякох да се приплъзваш кат мишок из храсталаците, се прибрах у Кръчмата и си сипах чаша бяло вино.
                  От телевизионната кула може ме съзреш. Софийската. Как величествено се разхождам като черна пантера между кестеновите дървета. Газелка като теб трябва да е внимателна, да слухти и се озърта, за да не я отнесат захапана за шията в нечие леговище.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Ей ги хората, сложиха една метла. На някого и паяжините може да са обрали.
                    Хай наздраве и не се косете.

                    П.С. М.Изеров, не се впрягай бе човек. Да взема те черпя едно да мирясаш?
                    Паяжина се възстановява, загубеното време в загубени каузи - не. Така че да слагат масата и да са доволни, че има кой да плюска със замах.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Как можа да го напишеш бре ..?
                      Направо ти съчувствУВам....Харно си пиеш около казанЯ, що ти е да предизвикваш халите...?

                      Наздраве !
                      Манипулатор си тиии. Макар грешката да е вярна. Хубаво е да има предупредителен знак за рискови събеседници във форума. Например, клюмнало цвете - много дърт, трябва се щади; светкавица - жената е в тежка възраст, не я предизвиквайте. Наздраве за предупредителната сигнализация!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Понеже не бях у кръчната , кви ги е надробил. Любопитен съм, не че не му знам епитетите.
                        Да бе, аз да изям бананите...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Ей ги хората, сложиха една метла. На някого и паяжините може да са обрали.
                          Хай наздраве и не се косете.

                          П.С. М.Изеров, не се впрягай бе човек. Да взема те черпя едно да мирясаш?
                          Понеже не бях у кръчната , кви ги е надробил. Любопитен съм, не че не му знам епитетите.


                          Коментар


                          • Ей ги хората, сложиха една метла. На някого и паяжините може да са обрали.
                            Хай наздраве и не се косете.

                            П.С. М.Изеров, не се впрягай бе човек. Да взема те черпя едно да мирясаш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Мдааа, не успе ли некой воден сток те затвори в Ягодинската да те спасяват като тайландските момчиня? Дано ги измъкнат по-набързо. А твойте приключения слаба ракия. Дано родопчани ти сервирали некоя по-силничка.
                              Едно свлачище по пътя за Смолян се пробва да ми се пречи,ама не можа да убие устрема ми.

                              Наздраве кръчма.

                              Арни ора са в Родопа планина(макар Мюизина да ме поизнерви сабахлем),и ного ефтинко там,бравус,по морето зарад тея туристи набузили едни цени......

                              ко пиите бе?
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Пак успешно беше подведена да бъхташ по баирите и да разиграват марш на скок в търсене на противника. А противникът в това време се баламосваше за времето, лошотията на женския характер и подходящи методи за неутрализирането му до отминаване на бурята. Най-добрият приьом е да й налеиш и ней.
                                Чи налей, де!

                                Абсурд! От покрива на 12 етажна сграда направих огледа и като те не засякох да се приплъзваш кат мишок из храсталаците, се прибрах у Кръчмата и си сипах чаша бяло вино.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X