IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Все таа, дребен добитък, но за почерпка става. Запиши си за през ден и за празник. Не се учи от Тянка, де и на празник чака й сложат. Та затова ще вземе заслабне и се развали като 73-киловатова красавица.
    вече се качи на масата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Перу . И аз не си падам по 5* , а по приключения в чист вид
      +
      Май било приятно сред кондорите!
      Преди 2-3 г, бяхме седнали да се видим с познат и бивш колега, а друг негов познат ни видя и се присламчи на раздумка.) Току що се беше върнал от Перу и искаше да споделя, беше му харесало Беше живял там години, но го депортирали по някакъв си спорен повод. (това не го внимавах) Навиваше другия познат, да го води натам и да емигрират. (мен не посмя понеже и не се познавахме, но ми стана интересно и се оказа, че се заслушах с интерес . Доколкото разбрах в последствие обаче, така и не можал, да се върне при кондорите.
      Добра вечер и приятна на минаващите през кръчмето!

      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Пъдпъдъци, уж
        Все таа, дребен добитък, но за почерпка става. Запиши си за през ден и за празник. Не се учи от Тянка, де и на празник чака й сложат. Та затова ще вземе заслабне и се развали като 73-киловатова красавица.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Съжалявай! Вече ги оплюсках... гургулички ли са, яребички ли?
          Пъдпъдъци, уж

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


            Само за теб ще стигне, защото черпя теб. И не се ласкай много. Просто сред всичките ти бисери, съм пропуснала да прочета диамант . Хареса ми и първосигнално сложих масата. Знам, че ще съжалявам за това ама ...
            Съжалявай! Вече ги оплюсках... гургулички ли са, яребички ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Е, щом не помниш дали те е била, работата става дебела Или пък не си си свършил качествено работата със слагането ... на керемидите де. Глей кво нещо е лапсусът. Наздраве - три непоряда за тарантул и да почерпи, иначе няма голямо ГСП повече
              Не виждам тоа пусти фон. И той само грешки ми прави. Ма, верно не ме е била.... по гърбината. А само обещава. Всяка сутрин схванат ставам, та гледам некой ме пораьтрие за здраве, за тонус и за други работи. Наздраве за таймасажа! Не че съм го практикувал.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Браво, лелче, браво, ама това за мен само ще стигне, така че другите ще гледат. Наздраве за кулинарното воайорство!

                Само за теб ще стигне, защото черпя теб. И не се ласкай много. Просто сред всичките ти бисери, съм пропуснала да прочета диамант . Хареса ми и първосигнално сложих масата. Знам, че ще съжалявам за това ама ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                  Внимателно с тайландски табиети! Както казваше навремето Космо /една много колоритна личност, която за кратко пишеше във форума/:
                  - Отивам в Тайланд, поръчвам си "дама" и след малко идва нещо ... неопределено.
                  Наздраве!

                  П.П. Ко си навит на балкански масаж - нямаш грижи. Ти само се съгласи може да бъдеш валиран от седемдесет и три килограмов валяк.
                  Баба Меца ще ме гази за здраве. Де късмет, де.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    ..." но бях толкова пиян, че ми беше все едно какво пиле минава под ножа....Само дето пищеше повече."...

                    пп Бат Гого, де си бе терцо ?

                    пп Тянке, имай милост към Тарантул...50 кила с керемидите в ръце е...
                    Половин покрив почти покрих с към 170 керемиди. Утре ще мъкна останалите. Щом си ербап, идвай да помагаш. Само се не окаже, че ти си около 50-тях килца и мязаш на старчето, де Бени Хил потупваше по главичката. Ако така, ште пуснем на Тянка те валира дано пораснеш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      В случая, думам , че изобилието на тез анатомии ще създават пречки, а не приемущества
                      Наздраве!
                      Не си пробвала - не знаеш. Мълчи си по-добре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        Дай да я чуем твоята дестинация,да я обсъдим и разкостим,плюсове и минуси.

                        всеки има различно виждане за хубаво място,трябва да се съобразяваме и с чуждото мнение,от различна камбанария различен звук се чува.

                        Има разлика-мъже,жени; млади,стари; семейно или без деца и т.н.
                        Перу . И аз не си падам по 5* , а по приключения в чист вид

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          Това Чернобил страшна работа! Гледам и Тарантул в крайниците го ударило...
                          Наздраве! /си сипя май едно Bacardi, че ме мързи да слизам до мазето за Havana/

                          П.С. Ми не струва бакардиту и това си е!
                          Е, ти като аватарът ти на крайник цел, искаш всички да сме толку крайни ли. Това е Кръчма, не е бардак. Дръж чаша, а не други работи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Отивам да извадя карабината от касата и да се гръмна. Да не се мъча докато те чета как разваляш питието.
                            Наздраве!
                            Хади де, хади, тоз краишник ще свърши работа те извади из нерви и се гръмнеш за успокоително. Той ще ми е нервноистеризиращото оръжие. Бързо отключи, карабината вземи. Наздраве за разказите с неочакван край!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                              Разбирам това тарантулата да го каже...
                              Ама не си представях, че и ти си людоед.
                              Нещо си на крива пътека. Според мен само с такива има смисъл да се излиза. Та затова съм в почивка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Добро утро, Кръчма!

                                Инсект, имам странно желание да те почерпя

                                [ATTACH=CONFIG]n3355167[/ATTACH]
                                Браво, лелче, браво, ама това за мен само ще стигне, така че другите ще гледат. Наздраве за кулинарното воайорство!

                                Коментар

                                Working...
                                X