IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Тва си е издевателство над душата ми...

    ..Представям си едно студено поточе в планината ( Рила)...Динята се върти 1-2 часа във водопадчето и хладнее до замръзване....
    В жегата, кога слънцето хвърля сянка от шапката ти, режеш дебели резени и пълниш бузи с благодатна, студена, сладка и лепкава течност.....
    Брадичката събира осите и мухите на планината, но кога стане нетърпимо от тез гадинки, си потапяш муцката в ледената вода и оставяш бурното течение да те измие, доката ти замръзне кожата на лицето и те заблъска тиквата...
    След това се отпускаш на нещо меко и му дремваш 2-3 часа, а през това време "мекото" ти гони мухите...

    Наздраве !
    Нищо, че писанията ти не са в мерена реч. Арахната да изважда лирата /музикалния инструмент, недей да си ровиш из портмонето/ и да започва да дрънка.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Добър ден! Като за петък 13 е супер Наработих се и сега отивам да се взема студена диня и да кусам , кусам
      Честит празник! Вече го възпяхме и уважихме.
      Очакваме някой да почерпи...
      https://youtu.be/C7NSUFDHFgg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Добър ден! Като за петък 13 е супер Наработих се и сега отивам да се взема студена диня и да кусам , кусам
        Тва си е издевателство над душата ми...

        ..Представям си едно студено поточе в планината ( Рила)...Динята се върти 1-2 часа във водопадчето и хладнее до замръзване....
        В жегата, кога слънцето хвърля сянка от шапката ти, режеш дебели резени и пълниш бузи с благодатна, студена, сладка и лепкава течност.....
        Брадичката събира осите и мухите на планината, но кога стане нетърпимо от тез гадинки, си потапяш муцката в ледената вода и оставяш бурното течение да те измие, доката ти замръзне кожата на лицето и те заблъска тиквата...
        След това се отпускаш на нещо меко и му дремваш 2-3 часа, а през това време "мекото" ти гони мухите...

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Поне за вицепремиер няма ли да ми стигнат възможностите!?
          Наздраве!
          След Нейчо Неев всеки може да стане вице. Дори един мой любимец, който вървеше нагоре с крилатата фраза "Е га ти държавата, на която й бях вицепремиер!"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Нормален е деня засега, Траки.)) Наздраве
            Намеквах да разкажеш това, което си спести рано заранта, ама ти се измъкваш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Добър ден! Като за петък 13 е супер Наработих се и сега отивам да се взема студена диня и да кусам , кусам
              da ti e sladko., след 40-50 мин и аз ще се наработя .... като за петък 13 е направо супер
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Добър ден! Като за петък 13 е супер Наработих се и сега отивам да се взема студена диня и да кусам , кусам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Прецаканчо, за Петък, 13-и никога не пести усилия да го възпееш и уважиш. Аз цял ритуал съм създал да ми се обаждат и да честитят с най-възторжени възклицания. Наздраве!
                  Нормален е деня засега, Траки.)) Наздраве
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Вечна дружба, вечна дружба......

                    Тянче, шъ ти пиша не лични за ценен съвет....
                    А, не!!! У фейса трябва да пуснеш заявката. По-кльощавата 1/3-та ще я огледа и ще прецени дали да я одобри.
                    Наздраве!

                    П.П. Отговорих ти на ЛС.

                    П.П.П. Абе, уважаемите от Инвестор кога смятат да ремонтират тази функция на сайта!?
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Опитвам се те пробутам за премиер, ама хич не ставаш. Слабо лъжеш. Наздраве за жените във властта!
                      Поне за вицепремиер няма ли да ми стигнат възможностите!?
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Опитваш се да ми пробуташ дръглив котак на мястото на дебелото псе!? Няма да ти се получи.
                        Наздраве!

                        П.П. Пак си ровичкал из фейса ми без позволении. Сега след тез ми снимки като завалят едни ми ти заявки за вечна дружба ...
                        Вечна дружба, вечна дружба......

                        Тянче, шъ ти пиша не лични за ценен съвет....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Мен лично не ме ядоха, но женската част мрънкаше, че ги имало, а бях там, щото ме поканиха на РД. Респектиращи момчета нямаше, имаше респектиращи джипчета, а ултурно средище няма как да стане, освен ако не считаш израза "култура ми янко" за нещо от сорта Иначе има стаи за почивка, може да се чете на воля, стига желание да имаш и някоя интересна Дулсинея, че със Санчо Панса нещо не ми става... четенето
                          Ееее, ти си бил в делничен ден. Кога ги няма работягите и не се въртят основните работи. Пък културата ни горе-доле на нивото на това средище. Поне културата на просветените момчета, де.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Опитваш се да ми пробуташ дръглив котак на мястото на дебелото псе!? Няма да ти се получи.
                            Наздраве!

                            П.П. Пак си ровичкал из фейса ми без позволении. Сега след тез ми снимки като завалят едни ми ти заявки за вечна дружба ...
                            Опитвам се те пробутам за премиер, ама хич не ставаш. Слабо лъжеш. Наздраве за жените във властта!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Арахна, каква е тази отрова? Пиенето, не мадамите.
                              Наздраве!

                              П.П. Набрах билката и я сложих да се суши. Ако си промениш решението и преодолееш уплаха, де го имаш от мен - ще ти я изпратя с предписание за употреба.
                              Я, да се подмажа на нашта драга Яга, дано не се разфучи с реактивната метла, че бая кислород ще изтепа. Блага Яга, блага Еко Яга, лети само в краен случай. Кога я гонят с мухобойката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Днес, както знаете, се почита светия ден Петък, 13-и. Аз благовейно се ошумолявам под масата, мълча и кротувам, пък Кака върти черпака в казана, забърквайки празнична отвара ни предизвика стомашни неразположения. Да почетем извисения повод за лочене и да напием какината отвара. Умерено. Наздраве!

                                Опитваш се да ми пробуташ дръглив котак на мястото на дебелото псе!? Няма да ти се получи.
                                Наздраве!

                                П.П. Пак си ровичкал из фейса ми без позволении. Сега след тез ми снимки като завалят едни ми ти заявки за вечна дружба ...
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X