IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    И малко солчица, за възбуждане на възприятията...( не на ония, там спасение няма и самолетът е в хангара) за вкусовите става дума...

    При наличие на подходяща стюардеса, може пък да отлепи ... от земята. Знае ли човек!?
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Че не може ли зеленчук на скара, ми чак да го скарамелизираме. Аз мешам вкусовете и си правя експерименти, особено сладко с горчиво, но мазничкото джоланче най-добре ми идва с неутрален зеленчук, който да поема вкуса на мазнинката.
      Мрън - мрън ... Хапвай ги сурови като щеш, така и така се е разбрало, че си скаран с изтънчените вкусове.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        И малко солчица, за възбуждане на възприятията...( не на ония, там спасение няма и самолетът е в хангара) за вкусовите става дума...
        Е, малкото солчица влиза в неутралния вкус, иначе е безвкусно. Това е като водата за баня - при 37 гр. С не усещаш водата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Че не може ли зеленчук на скара, ми чак да го скарамелизираме. Аз мешам вкусовете и си правя експерименти, особено сладко с горчиво, но мазничкото джоланче най-добре ми идва с неутрален зеленчук, който да поема вкуса на мазнинката.
          И малко солчица, за възбуждане на възприятията...( не на ония, там спасение няма и самолетът е в хангара) за вкусовите става дума...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро !
            Какво им се радвате на тез водни паяци..?
            Токова са гърчави, че не само не моат да свършат работата, но и не тежат....

            Да сте здрави !
            Да, ама са все отгоре и си пускат пипалата навсякъде. А старите чичковци направо потъват под вода, гълтат водица и се провикват да ги извадят от блатото, в което сами са затънали

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Добавка към джоланчето - кармелизирани зеленчуци.
              Наздраве!
              Че не може ли зеленчук на скара, ми чак да го скарамелизираме. Аз мешам вкусовете и си правя експерименти, особено сладко с горчиво, но мазничкото джоланче най-добре ми идва с неутрален зеленчук, който да поема вкуса на мазнинката.

              Коментар


              • Добро утро !
                Какво им се радвате на тез водни паяци..?
                Токова са гърчави, че не само не моат да свършат работата, но и не тежат....

                Да сте здрави !

                пп То пък една 'убост...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Аз съм за. Като онези елегантни водни паяци дето се плъъъъзгат по водната повърхност с многото си крака. Винаги съм ги харесвала тези твари. Все едно езерото е писта за фигурно пързаляне.
                  Виж как знаеш. Да се радвате на хубавото можете, а после да хвъргате камъни по паячетата във водата пак сте способни. Селена, не говоря за теб, ами за някои маняци с фобии към членестоноги.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Това, със Синоптика - много често не е валидно за цяла София. В един квартал може да се лее като из ведро, а в другия да пече и хората изобщо да не усетят, че е валяло на няколкостотин метра от тях...
                    Синоптика напоследък съвсем ме разочарова. Навремето повече познаваха. Верно, времето от три месеца съвсем неустойчиво и трудно предвидимо, но затова си има тип прогноза "Времето ще е уклончиво, но уклоните му са няколко". Да пием за удобните прогнози!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Вярвам ти. Един мой познат физик ми беше заострил вниманието, че на военните паради на Русия и Китай никога не вали дъжд. Защото няколко дни преди това със самолети разпръскват някакви сребърни съединения, на помня точно какви.
                      Направо им се чудя на руснаците защо се така изложиха на финала на световното
                      Наздраве!
                      Как защо? За да им върви по вода. Пожелавам на Кръчмата цел ден да й върви по вода, но без бури и градушки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Имам един познат гуровец, който това работи - грижи се къде да вали дъжд и къде да не вали. Човека е на служба към общината /но не Столична/. Обикновено го викат по разни празници и събития.

                        П.С. Това съвсем сериозно!
                        Вярвам ти. Един мой познат физик ми беше заострил вниманието, че на военните паради на Русия и Китай никога не вали дъжд. Защото няколко дни преди това със самолети разпръскват някакви сребърни съединения, на помня точно какви.
                        Направо им се чудя на руснаците защо се така изложиха на финала на световното
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Това, със Синоптика - много често не е валидно за цяла София. В един квартал може да се лее като из ведро, а в другия да пече и хората изобщо да не усетят, че е валяло на няколкостотин метра от тях...
                          Такова е положението във всеки един по-голям град. Затова прогнозите обикновено са "за района гр. Х". Щом прочетеш нещо такова и не желаеш да бъдеш мокър си вземаш чадър или дъждобран.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                            В един квартал може да се лее като из ведро, а в другия да пече и хората изобщо да не усетят, че е валяло на няколкостотин метра от тях...
                            Имам един познат гуровец, който това работи - грижи се къде да вали дъжд и къде да не вали. Човека е на служба към общината /но не Столична/. Обикновено го викат по разни празници и събития.

                            П.С. Това съвсем сериозно!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              ...............Че пилеят ли се така лесно пари? Особено по жени.....

                              Така де: за да пестят от перото "за жени" /по 20 €/ - белгийците ходят до Германия... ... Там всичко е на доста по-ниски цени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Като споменахме дъжд, вчера безценното ми камъче ходи да се развява до Голямо село. Стига у столицата - там порой........................
                                - Е - отговарям му - що сега гледаш Синоптика!? ......................

                                Това, със Синоптика - много често не е валидно за цяла София. В един квартал може да се лее като из ведро, а в другия да пече и хората изобщо да не усетят, че е валяло на няколкостотин метра от тях...

                                Коментар

                                Working...
                                X