IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    DObre дошла
    Ако е за избор - предлагам таратора
    А как е контузията от вчера, подобрява ли се
    Не е избор, а изброяване. Теча си е налице. Ама се сетих , че имам нещо спеиално и сега ще го оправя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Dобро утро, Кръчма!
      Кана кафе ? И студена бира? И таратор в халба, без чесън?
      DObre дошла
      Ако е за избор - предлагам таратора
      А как е контузията от вчера, подобрява ли се
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Dобро утро, Кръчма!
        Кана кафе ? И студена бира? И таратор в халба, без чесън?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Кухорог, за твоята зодия положението днес твърде смутно. Завирай се под масата и до изгряването на луната гледай да си се порядъчно наквасил, че по-лесно да изкараш ретроградните влияния, които ще се стоварят връз деликатната ти душевност.
          Наздраве!

          П.П. За всеки случай си тури една връзка чесън на входната врата. Не се знай дали пък няма да съм на кеф и да ми се тържествува
          Добър дан
          Тнм, оправя ли се анархията по дневните събития ?))
          Като казах анархия се сетих, че каза - оня образ мечото се изявил другаде. Не му споделях основните виждания, щото имаше утопични елементи, един-дваж се пошегувах,..но нямаше смисъл да се коментира (щях да се редя на опашка за боза) ))
          А и хората му се вързват, става за политик Сменил ли е възгледите или още е на анархични позиции ))
          Дет се вика, от небето до земята път много.
          А и от 'жития и страдания грешнаго Софрония' до 'зайченцето бяло' - анархия да иска човек ))
          Наздраве
          ps. Какво ли е станало и с леля !? покрай раняването с ножа..
          Last edited by precakanoto; 27.07.2018, 13:49.
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Само дебелото псе държи близка орбита.
            Нееее и нему се назначава да гони столичанки помиярки, ама май нема мине тоа номер на окръглената фея със златната пръчица.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Подтиска го явно некой. Жена ще да е. Близка. Де държи ключа за лагера. Канцентричния лагер. Тя в средата и другите обийалят около нея суетейки се. И не могат се откъснат задълго от орбитите. Единият бега в Чужденеция, другият в Столичното село, ама бързо ги прибират при цетъра на тежестта. Нема да го нарека център на привличане, що то бавно гасне.
              П.п. Днеска не забравяй Чиче. Наречи му тройка унучета, да се види в чудо. И да не ми вещаеш некоя зла жена, да не се наложи да идвам в Габрова и да бутам котела с бълвочите. Наздраве за небесните предзнаменования!
              Само дебелото псе държи близка орбита.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Кухорог, за твоята зодия положението днес твърде смутно. Завирай се под масата и до изгряването на луната гледай да си се порядъчно наквасил, че по-лесно да изкараш ретроградните влияния, които ще се стоварят връз деликатната ти душевност.
                Наздраве!

                П.П. За всеки случай си тури една връзка чесън на входната врата. Не се знай дали пък няма да съм на кеф и да ми се тържествува
                Още ли не си хванала пъта за Родоп планина? А ноктята кой ще оправи? Косите кой ще подреже и набукли? Наздраве за ваканцията на отрудените фризьорки!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  И теб те вместих в желанията.
                  Наздраве!

                  П.П. За песните и стиховете, които ще казваме на малките човечета - не мога да разбера как децата на приятелите ми пораснаха толкова бързо, а при кльощавият времето направо се влечи!?
                  Подтиска го явно некой. Жена ще да е. Близка. Де държи ключа за лагера. Концентричния лагер. Тя в средата и другите обийалят около нея суетейки се. И не могат се откъснат задълго от орбитите. Единият бега в Чужденеция, другият в Столичното село, ама бързо ги прибират при цетъра на тежестта. Нема да го нарека център на привличане, що то бавно гасне.
                  П.п. Днеска не забравяй Чиче. Наречи му тройка унучета, да се види в чудо. И да не ми вещаеш некоя зла жена, да не се наложи да идвам в Габрова и да бутам котела с бълвочите. Наздраве за небесните предзнаменования!
                  Last edited by Trakatrak; 27.07.2018, 13:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    Нещо ви е хванало униние. И не случайно. Народната вещерка Кака Тянка Габърка тази нощ ще скрие Месечината, за да всее страх, ужас и паника в неукрепналите души на колебливите пияници и да поболее телата на загубилите имунитет трезвеници. Дръжте се за масите и се наливайте от обед до заран, докато отминат угрозата и уплахът. Тъмното ще мине, страшното ще си отиде, радостта и спокоението от опиванието ще останат. Кака Тянка няма да тържествува.

                    https://www.24chasa.bg/novini/article/6982972
                    Кухорог, за твоята зодия положението днес твърде смутно. Завирай се под масата и до изгряването на луната гледай да си се порядъчно наквасил, че по-лесно да изкараш ретроградните влияния, които ще се стоварят връз деликатната ти душевност.
                    Наздраве!

                    П.П. За всеки случай си тури една връзка чесън на входната врата. Не се знай дали пък няма да съм на кеф и да ми се тържествува
                    Last edited by tnm; 27.07.2018, 12:40.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Не бе, просто народът снощи яко се начете (къде ми трябваше да я пускам тази муха) и сега осмисля прочетеното Наздраве за Гъбарко и халюциногенните гъби!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Нещо ви е хванало униние. И не случайно. Народната вещерка Кака Тянка Габърка тази нощ ще скрие Месечината, за да всее страх, ужас и паника в неукрепналите души на колебливите пияници и да поболее телата на загубилите имунитет трезвеници. Дръжте се за масите и се наливайте от обед до заран, докато отминат угрозата и уплахът. Тъмното ще мине, страшното ще си отиде, радостта и спокоението от опиванието ще останат. Кака Тянка няма да тържествува.

                        https://www.24chasa.bg/novini/article/6982972

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Кой каза , руски песньовки.

                          https://www.youtube.com/watch?v=tO91c8vbT7A
                          споко, има време )) (y)
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto

                            "Има някои компенсации", ама не мога да намеря песньовката... Отдавна не съм пускал руските а имат много
                            Кой каза , руски песньовки.

                            https://www.youtube.com/watch?v=tO91c8vbT7A

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              /night mare/ (y)
                              Бе помолих аз да минем без кобилите, ма кой да ме слуша....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Ма много страшни бе! Няма да мога да мигна, докато не видя дъното на бутилката.
                                И от тва можеш да не мигнеш. Не за друго щот съм ,,фен,, на чалгата.

                                https://www.youtube.com/watch?v=p5etfIwlRbg

                                Коментар

                                Working...
                                X