IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    С една дума - стрес, мани- бегай.)) А умното им влиза в положение.
    Наздраве за верните приятели!
    Наздраве! За хубаво и лошо, човек има нужда от приятели.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Добро утро !

      Моляяяя...!

      Посрещам с ръкавици да скубе тревата, мотика да копае доматите и метла и парцал да почисти къщата( кът си тръгвах миналата седмица, гледам, че ламината си сменил цвета..)

      Тракчо, четеш ли кво става под Балканя...?
      Кака бъркала казаня и споменавала дъжд, гръмотевици и наводнения в Балканя ( към твоята локация ) но Господ не се ориентирал в обстановката и изсипал ведрото при Кака..Сега събирам бригада да помагаме ..Кака не мое да бачка, че прическата ще стане "Парижки вятър', а маникюра ще се развали....С тоз нисък център на тежестта можеше да гази по реката, но и ценните напътствия са важни в такваз ситуация....

      Да сте здрави и сухи !
      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Както съм ви светвал, пия рядко, но продължително. През това време не чатя в нета. Та няма как да ми приседнеш. Колкото и едър залък да си. Като не щеш при мен, отивай в Годечко. Там ще те срещнат с одеяло на тревата, слънце в косата и дюлева в чашата. Прецени дали си заслужава, предвид че зимата се задава.
        Добро утро !

        Моляяяя...!

        Посрещам с ръкавици да скубе тревата, мотика да копае доматите и метла и парцал да почисти къщата( кът си тръгвах миналата седмица, гледам, че ламината си сменил цвета..)

        Тракчо, четеш ли кво става под Балканя...?
        Кака бъркала казаня и споменавала дъжд, гръмотевици и наводнения в Балканя ( към твоята локация ) но Господ не се ориентирал в обстановката и изсипал ведрото при Кака..Сега събирам бригада да помагаме ..Кака не мое да бачка, че прическата ще стане "Парижки вятър', а маникюра ще се развали....С тоз нисък център на тежестта можеше да гази по реката, но и ценните напътствия са важни в такваз ситуация....

        Да сте здрави и сухи !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Ще ти се, ама - не. Мен, както знаеш, ме мързи. Стига ми де те тормозя във форума, че ти присяда пиенето.
          Както съм ви светвал, пия рядко, но продължително. През това време не чатя в нета. Та няма как да ми приседнеш. Колкото и едър залък да си. Като не щеш при мен, отивай в Годечко. Там ще те срещнат с одеяло на тревата, слънце в косата и дюлева в чашата. Прецени дали си заслужава, предвид че зимата се задава.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Тоше, днес ли щеше да се скрива луната... (ако не я скрият преди това облаците... има се предвид истинските облаци а не от чашите))
            Преци, Кака каза ще нема страшно. Може би се погрижила за нашата общност. Че будувате ли пак нощеска с Ендър.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Абе, таа бая на теб мяза. Да не се кандидатираш? Чичи че подскочи от радост, дето ще се завъртиш в съседната му околия. И ще си нарече две нощи и един ден, че при повече ще се наложи го пенсиониргаме. Не че не му е време. Наздраве за изпълнилите се сладострастни щения!
              Ще ти се, ама - не. Мен, както знаеш, ме мързи. Стига ми де те тормозя във форума, че ти присяда пиенето.
              Last edited by tnm; 27.07.2018, 19:23.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Те и другите са на повод само че невидим, кат гравитацията.
                Наздраве.
                Пак добре, че не са с парфорс.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Те и другите са на повод само че невидим, кат гравитацията.
                  Наздраве.
                  Тоше, днес ли щеше да се скрива луната... (ако не я скрият преди това облаците... има се предвид истинските облаци а не от чашите))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Това щото е на повод.
                    Наздраве!
                    Те и другите са на повод само че невидим, кат гравитацията.
                    Наздраве.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm
                      Рецитацията завърши с изречението, че понеже съм умна, ще се справя със ситуацията и ми затвори телефона.
                      С една дума - стрес, мани- бегай.)) А умното им влиза в положение.
                      Наздраве за верните приятели!
                      Last edited by precakanoto; 27.07.2018, 18:53.
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Не мой баш на мен да ми капризничиш. Каквото съм решила, това ще ти нарека.
                        Не очаквай некоя неземна убавица - на твойта възраст това е противопоказно. Както е речено, няма да е твърде висока, ама ниският ръст ще го компенсира с невероятна обиколка на ханша. Денонощно шти мрънка на глава, да те държи у кондиция, шти изпий пиенето, шти изяде яденето, шти опоска целата градинка и кат се подпре на зида на яхъра, той шса сурни - работата да ти създава, че айляк не трябва да стоиш.
                        Всичко това щети го нарека довечера, но змийска отрова не можах да намеря /всичкото рептили се крий/. Нищо, де .., ще се изплюя в отварата - ефекта ще същия
                        Наздраве!
                        Абе, таа бая на теб мяза. Да не се кандидатираш? Чичи че подскочи от радост, дето ще се завъртиш в съседната му околия. И ще си нарече две нощи и един ден, че при повече ще се наложи го пенсиониргаме. Не че не му е време. Наздраве за изпълнилите се сладострастни щения!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Добър дан
                          Тнм, оправя ли се анархията по дневните събития ?))
                          Като казах анархия се сетих, че каза - оня образ мечото се изявил другаде. Не му споделях основните виждания, щото имаше утопични елементи, един-дваж се пошегувах,..но нямаше смисъл да се коментира (щях да се редя на опашка за боза) ))
                          А и хората му се вързват, става за политик Сменил ли е възгледите или още е на анархични позиции ))
                          Дет се вика, от небето до земята път много.
                          А и от 'жития и страдания грешнаго Софрония' до 'зайченцето бяло' - анархия да иска човек ))
                          Наздраве
                          ps. Какво ли е станало и с леля !? покрай раняването с ножа..
                          Мани, Преци. Сутринта най-добрият ми приятел ми подаде ориентировъчна информация за събитието - . сутринта ще се взема булката, най-вероятно в 11 часа, но може и по-късно да е. По някое време около обяд /!?!?!?/ ще е разписването в кметството, християнският ритуал ще е в централната църква на Смолян /!?!?!?/, а купоня ще е в оня, абе ... големия хотел до Смоленските езера.
                          Рецитацията завърши с изречението, че понеже съм умна, ще се справя със ситуацията и ми затвори телефона. В следствие, аз подлудих администраторите на хотелите около Смолян и един отец от хабитата, за да издири коя е катедралната църква на Смолян. Вече разполагам с далеч по-точни данни.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Подтиска го явно некой. Жена ще да е. Близка. Де държи ключа за лагера. Концентричния лагер. Тя в средата и другите обийалят около нея суетейки се. И не могат се откъснат задълго от орбитите. Единият бега в Чужденеция, другият в Столичното село, ама бързо ги прибират при цетъра на тежестта. Нема да го нарека център на привличане, що то бавно гасне.
                            П.п. Днеска не забравяй Чиче. Наречи му тройка унучета, да се види в чудо. И да не ми вещаеш некоя зла жена, да не се наложи да идвам в Габрова и да бутам котела с бълвочите. Наздраве за небесните предзнаменования!
                            Не мой баш на мен да ми капризничиш. Каквото съм решила, това ще ти нарека.
                            Не очаквай некоя неземна убавица - на твойта възраст това е противопоказно. Както е речено, няма да е твърде висока, ама ниският ръст ще го компенсира с невероятна обиколка на ханша. Денонощно шти мрънка на глава, да те държи у кондиция, шти изпий пиенето, шти изяде яденето, шти опоска целата градинка и кат се подпре на зида на яхъра, той шса сурни - работата да ти създава, че айляк не трябва да стоиш.
                            Всичко това щети го нарека довечера, но змийска отрова не можах да намеря /всичкото рептили се крий/. Нищо, де .., ще се изплюя в отварата - ефекта ще същия
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Само дебелото псе държи близка орбита.
                              Това щото е на повод.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Не е избор, а изброяване. Теча си е налице. Ама се сетих , че имам нещо специално и сега ще го оправя.
                                Сори, обърках се от питанките при таратора ))
                                За другото - оправи го
                                Може би йодасепт ? то ако има и нещо антибиотично за пръскане или мазане... но иди все пак и на лекар. (май са ме хванали някакви притеснения от тоя марс, както го упомена и тнм ) ))
                                Last edited by precakanoto; 27.07.2018, 15:03.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X