IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto

    Малка що ще рече чичо, 1х125 ли ?
    Наздраве !
    Бирата се лее от ведро....
    Почвам с малка и ме удря в главата и подкосява краката....Втората ми оправя краката а третата главата...

    Наздраве !

    пп Лелчето извади ли си ножа от ръчичката ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ти ме бъркаш с Чиче. Само той може да се фане на този ефтин номър с полегналата Стояна, не, ами полегнала Стянка и да се завтече разгонен към клопката. Където най-вероятно ще го гръмнат от упор или интимно закабалят. Да пием за мисленето с две глави! Само една подвежда.
      Стига ме ползва кът бронебойна жилетка бре.....
      Уж мислиш с двете глави и все моята ( горната ) я слагаш на дръвника ( на мерника ) и действаш, макар и сам с другата....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto
        Направо няма избор.
        Наздраве
        (пс. тази вечер на какво сме)
        В момента на биричка, за после - ще видим...
        може и на https://youtu.be/e7kJRGPgvRQ

        Коментар


        • Добро утро !
          Да пийнем една малка бира в чест на последния горещник.....

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto
            Добра вечер на всички!
            Смятам да ти се доверя.
            Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Така де: нито очи въртиш, нито пък се ослушваш... Фиксирал си Я вече под бора и сега преценяваш силата на скока! Лъвът се готви за скок! /имаше такъв филм на времето - мисля - унгарски беше/...

              Но! Ако допуснеш, че е заспала - как смяташ да не я разбудиш? Някакъв специфичен метод на опрашване ще да е...

              Кажи си за всеки случай последното желание. Ако дочуем изстрел - ще се прекръстим за упокой на душата ти - с Царство му небесно!...
              Ти ме бъркаш с Чиче. Само той може да се фане на този ефтин номър с полегналата Стояна, не, ами полегнала Стянка и да се завтече разгонен към клопката. Където най-вероятно ще го гръмнат от упор или интимно закабалят. Да пием за мисленето с две глави! Само една подвежда.

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	images (10).jpeg
Views:	1
Size:	6.1 КБ
ID:	3363863

                Готин и свеж ден, Кръчма!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Едно ми е леко на душата, широко около врата, ръцете ми не треперукат, главата не се върти безразборно насам-натам, очичките не се оглеждат, ушичките не се ослушват. Някаква важна промяна е настъпила. Изглежда Кака е положила морно, пиено тело под някой бор и кърти непробудно. Възползвайте се! Сега е време да се съгрешава без височайшия вещерски поглед да ви наблюдава и да забърква противокаши за кашите които сте забъркали. Наздраве за пияните фактори!

                  Така де: нито очи въртиш, нито пък се ослушваш... Фиксирал си Я вече под бора и сега преценяваш силата на скока! Лъвът се готви за скок! /имаше такъв филм на времето - мисля - унгарски беше/...

                  Но! Ако допуснеш, че е заспала - как смяташ да не я разбудиш? Някакъв специфичен метод на опрашване ще да е...

                  Кажи си за всеки случай последното желание. Ако дочуем изстрел - ще се прекръстим за упокой на душата ти - с Царство му небесно!...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                    Добро утро )
                    помислих си за един Булат Окуджава за равновесие )) но ще следвам тематиката ) https://www.youtube.com/watch?v=YR5ApYxkU-U
                    Прекрасна Неделя за всички
                    Прекрасна и на теб

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Едно ми е леко на душата, широко около врата, ръцете ми не треперукат, главата не се върти безразборно насам-натам, очичките не се оглеждат, ушичките не се ослушват. Някаква важна промяна е настъпила. Изглежда Кака е положила морно, пиено тело под някой бор и кърти непробудно. Възползвайте се! Сега е време да се съгрешава без височайшия вещерски поглед да ви наблюдава и да забърква противокаши за кашите които сте забъркали. Наздраве за пияните фактор
                      Това е измамно, като затишие пред буря

                      Коментар


                      • Едно ми е леко на душата, широко около врата, ръцете ми не треперукат, главата не се върти безразборно насам-натам, очичките не се оглеждат, ушичките не се ослушват. Някаква важна промяна е настъпила. Изглежда Кака е положила морно, пиено тело под някой бор и кърти непробудно. Възползвайте се! Сега е време да се съгрешава без височайшия вещерски поглед да ви наблюдава и да забърква противокаши за кашите които сте забъркали. Наздраве за пияните фактори!

                        Коментар


                        • Добро утро кръчма.

                          чай с лимонче и медец и хубав ден.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto
                            Добр утро, Съни
                            хубава неделя
                            Прецаканче, винаги ли ставаш с първи петли
                            Таз теория за 8 часа сън хич не ми харесва, ще ми се да можех с половината да съм бодра )

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto
                              Да уважим и носителя на нобелова награда по ...литература )))
                              https://www.youtube.com/watch?v=gazW7MOqHzQ
                              наздраве
                              Добро утро )
                              помислих си за един Булат Окуджава за равновесие )) но ще следвам тематиката ) https://www.youtube.com/watch?v=YR5ApYxkU-U
                              Прекрасна Неделя за всички

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Днес бил първият горещник. Спекуланти от всички страни, запасявайте се със студени, бълбукащи, вгорчаващи течности. Наздраве!


                                Тез бълбукащите за закуска ли, туй запазена марка глас Бони Тейлър от мен малко келтско кафе за Добро утро

                                Що си нямаме българско кафе? Туй турско с гръцки диалект, капучино, лате, фрапе, млате и грам сантимент към нас....що?

                                Коментар

                                Working...
                                X