IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Айде, днес за всеки ще има независимо от боята с коя е красен и с коя се е навапцал. Задруга "Кръчмата" черпи всички поради горещините, та кога почне ви лепка сладоледът, да се пропиете.
    След като вчера двама с теб изядохме всичкия сладолед, сипи сега и по едно кафе за събуждане.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Айде, днес за всеки ще има независимо от боята с коя е красен и с коя се е навапцал. Задруга "Кръчмата" черпи всички поради горещините, та кога почне ви лепка сладоледът, да се пропиете.
      Last edited by Trakatrak; 16.08.2018, 10:43.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Аз пък все си мисла, че за Чиче говориш. "Мрънкалото това, Мрънкалото онова, ще го нацеля аз това Мрънкало!" Ето, сякаш на чичката се заканваш. Така ми мяза на мен. Наздраве за правдивите недоразумения!
        Накриво ти мяза. Време е да си оправиш преценката.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Ко са прайш на чукнат, бре!? Само теб и никой друг не титулувам с това прозвище. Щото на теб най ти прилича. Мрън за туй, мрън за онуй, мрън в тая тема, мрън в оная тема ...
          Наздраве!

          П.П. Честит празник на Мария и Марио, а също и на жителите на Варна.
          Аз пък все си мисла, че за Чиче говориш. "Мрънкалото това, Мрънкалото онова, ще го нацеля аз това Мрънкало!" Ето, сякаш на чичката се заканваш. Така ми мяза на мен. Наздраве за правдивите недоразумения!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ейййй, това мрънкащото чиче със склерозата пак се уреди. А за нас няма ли да има? Пак ще трябва се правим на багдатски крадци и Импето да ни заклеймява. Наздраве за всяко едно изпълнение от 1001-ата нощи!
            Ко са прайш на чукнат, бре!? Само теб и никой друг не титулувам с това прозвище. Щото на теб най ти прилича. Мрън за туй, мрън за онуй, мрън в тая тема, мрън в оная тема ...
            Наздраве!

            П.П. Честит празник на Мария и Марио, а също и на жителите на Варна.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Сладолед за онуй мрънкало, че ме развесели в другата тема с ведър коментар. А днес деня ми беше труден.
              Наздраве!

              Ейййй, това мрънкащото чиче със склерозата пак се уреди. А за нас няма ли да има? Пак ще трябва се правим на багдатски крадци и Импето да ни заклеймява. Наздраве за всяко едно изпълнение от 1001-ата нощи!

              Коментар


              • Сладолед за онуй мрънкало, че ме развесели в другата тема с ведър коментар. А днес деня ми беше труден.
                Наздраве!

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Пу за мене ананасчето, че не обичам анасончето
                  Наздраве и Марчето да зачерпи и да не се скатава. ПО изключение може и някоя Божия майка, в краен случай - божа кавичка
                  Да, бе, честит празник на Мара, Мери, Марийка и всички останали. По съвместителство сигурно и Иванчо празнува. Честито и на Иванчо! Ако и да е трезвеник, що му е препоръчано да пази диета.
                  https://www.youtube.com/watch?v=yiGpm56Bi8s
                  https://www.youtube.com/watch?v=DDax8rSE8I8
                  Last edited by Trakatrak; 15.08.2018, 12:04.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    Да взема сам да се почерпа, що никой не ще да даде своята лепта, за да е доволна и мирна кръчмата. Ако го карате все така стиснато, ще има размирици и бой със столове и пейки, дори с маси. Отворете си душите, бе!

                    Пу за мене ананасчето, че не обичам анасончето
                    Наздраве и Марчето да зачерпи и да не се скатава. ПО изключение може и някоя Божия майка, в краен случай - божа кавичка
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Да взема сам да се почерпа, що никой не ще да даде своята лепта, за да е доволна и мирна кръчмата. Ако го карате все така стиснато, ще има размирици и бой със столове и пейки, дори с маси. Отворете си душите, бе!


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Мда, опитна, като в онзи виц:
                        Тя верно бе опитна, що вече се беше омъжвала за граничарче от София, но той я натирил. Нашият готвач след време също се разведе. Не й вървеше, а иначе веселячка. Наздраве за вечната женска мечта да си намери някой свестен, ама без да има нужда и тя да е свестна! Ееех, жени....


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                          Неделя, дзвънни. Моесе присъдиня.
                          Разбрано
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Че без Верчето и Марчето (ако почерпи утре) закъде
                            А истинските майстори пишат и без шпация, ама аз съм от слабаците.
                            Наздраве, Колче, ега намерим време да се видим покрай Бавартията, че нашите говеда хич не носят радост напоследък, макар че мисля неделята да ходя да ги гледам, докато съм без чаветата
                            Неделя, дзвънни. Моесе присъдиня.
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Грую, запетаите са за слабаците !!! При мен, сичко е антонация, изражение на лецето и положение на телОто ...
                              ТАМ е майсторлъка...

                              Верчето па какво я намеси в хотелските дела. ...
                              Ай наздравичка !!!
                              Че без Верчето и Марчето (ако почерпи утре) закъде
                              А истинските майстори пишат и без шпация, ама аз съм от слабаците.
                              Наздраве, Колче, ега намерим време да се видим покрай Бавартията, че нашите говеда хич не носят радост напоследък, макар че мисля неделята да ходя да ги гледам, докато съм без чаветата
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Колчето не слага запетайки, та в случая не е ясно какво казва:
                                Грую, запетаите са за слабаците !!! При мен, сичко е антонация, изражение на лецето и положение на телОто ...
                                ТАМ е майсторлъка...
                                Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Ама на теб ти хареса единия отговор и съответно веднага си го захапа, отгворът де, че с твоето подсъзнанение... Малко като в онзи виц, дето двама приятели си говорят и единият казва;
                                - Абе, мисля, че жена ми ми изневерява?
                                - Що бе?
                                - Ми вчера ми вика, че била при Верчето, а то аз бях с нея
                                Наздраве!
                                Верчето па какво я намеси в хотелските дела. ...
                                Ай наздравичка !!!
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X