IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !

    Модитата ме издразниха и даже един пуяк ме заплаши с бан, та имам питане за лични.:

    Искам да си пия питието с вас в друг сайт...Сега е вече препълнен и няма да се получи, а мамите са малко инфантилни....

    пп Акара е лесен - поръчвам една бира при патките и той с пояса ще доплува, но за другите няма как( а )....

    Лелчето нещо ме притеснява ... Да не е станала мама...?

    Наздраве !
    Наистина няма. Кака не ще да ходи по други сайтове. Смятай, щом на Мечето отказах, колку съм праволинейна и лоялна на Инвестора.
    Наздраве!

    П.П. Ще ти пиша на лични къде се подвизава пирата диф. Мое да ти хареса там. Забавни са, но не колкото нас.

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !

      Модитата ме издразниха и даже един пуяк ме заплаши с бан, та имам питане за лични.:

      Искам да си пия питието с вас в друг сайт...Сега е вече препълнен и няма да се получи, а мамите са малко инфантилни....

      пп Акара е лесен - поръчвам една бира при патките и той с пояса ще доплува, но за другите няма как( а )....

      Лелчето нещо ме притеснява ... Да не е станала мама...?

      Наздраве !
      Аз едва в тоа се навих да дращя, ти искаш ни разкарваш по други. Стой си тук и дразни Техни Светейшества от Модаратурата. Дано и те теб да дразнат, за да си в кондиция или за да не си. Наздраве за дразнителите!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Начи ..., моят съвет е да се навърташ около Събев. Щот това, дето той ще го прати под масата, мое на теб да ти свърши "работа". Пилеенето на ресурси трябва да се минимизира.
        Наздраве!
        Каква си ми спестовница. Викаш, да се възползвам от кривия му вкус да предпочита такива като теб, другото да го упойва и да го обирам аз, па макар и под масата. Предлагам немедлено да въведем тоа гениален план в действие. Назначена си за главен координатор. Викай ме при всяка паднала в краката ти. Аз ще я забърсвам. Наздраве за просветванията на каките! Колкото и редки да са те.

        Коментар


        • Добро утро !

          Модитата ме издразниха и даже един пуяк ме заплаши с бан, та имам питане за лични.:

          Искам да си пия питието с вас в друг сайт...Сега е вече препълнен и няма да се получи, а мамите са малко инфантилни....

          пп Акара е лесен - поръчвам една бира при патките и той с пояса ще доплува, но за другите няма как( а )....

          Лелчето нещо ме притеснява ... Да не е станала мама...?

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Аааааа, пираните може ги тропира с по две-три малки. На толку издържат. Дребен хищник са те, макар в група да са разширителни за наивника, на когото му се струва, че ще намаже групово. По- добре да набележа една, а другите да прати под масата. После да види хапи ли и докъде стига. Наздраве за дребния речен дивеч!
            Начи ..., моят съвет е да се навърташ около Събев. Щот това, дето той ще го прати под масата, мое на теб да ти свърши "работа". Пилеенето на ресурси трябва да се минимизира.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Начи викаш, това де взема 100 метра за минута и десет не му е много помогнало. Как пък оцели точно язовира на крокодила!? Можеше да попадне на оня с пираните. Тогаз още по-добри резултати щеша да даде. Не че минута и десет са много, де.
              Аааааа, пираните може ги тропира с по две-три малки. На толку издържат. Дребен хищник са те, макар в група да са разширителни за наивника, на когото му се струва, че ще намаже групово. По- добре да набележа една, а другите да прати под масата. После да види хапи ли и докъде стига. Наздраве за дребния речен дивеч!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Събев го е стигнал грогодила. Не всеки може да е Вайсмюлер, че да сваля старлетките. Та грогодила го е захапал и човекът или му е харесало или дъх не мое си поеме и дума да каже.Следва траурна музика. Да пием за здравето на поредната жертва на грогодилския произвол и похищение!
                Начи викаш, това де взема 100 метра за минута и десет не му е много помогнало. Как пък оцели точно язовира на крокодила!? Можеше да попадне на оня с пираните. Тогаз още по-добри резултати щеша да даде. Не че минута и десет са много, де.

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ти си ми ясен. Аз обаче чакам включване от Събев, че бая работи му нарекох оная вечер на лунна светлина над паницата с мълчана вода. Това, щото се смееше за плуването в басайна и за крокодила, де плува зад Джони Вайсмюлер.
                  Наздраве!
                  Събев го е стигнал грогодила. Не всеки може да е Вайсмюлер, че да сваля старлетките. Та грогодила го е захапал и човекът или му е харесало или дъх не мое си поеме и дума да каже. Следва траурна музика. Да пием за здравето на поредната жертва на грогодилския произвол и похищение!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    До вчера бях в цивилизацията, излягах се, хапвах си гръцки йогурт с Нутела (Мммм!), нехаех, че имам топла вода и добра Интернет връзка. А днес съм в бълхарника - неам вода поради тегава повреда в моя водопровод, кьоравя се на смартфона и дори Кака не мога да наругая както се полага на вещерясалите, та да не вземат и да вампирясат. Нито съм веган, нито съм еко, за да се подлагам на такива лишения - да не мога да коря и ковладя вещерстващите. А дано Чичи ме отмени, че отдалеко да ми е леко на душата. Като нема търговия, барем да има лъготия. За тренинг. Наздраве за сухите тренировки!
                    Ти си ми ясен. Аз обаче чакам включване от Събев, че бая работи му нарекох оная вечер на лунна светлина над паницата с мълчана вода. Това, щото се смееше за плуването в басайна и за крокодила, де плува зад Джони Вайсмюлер.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • До вчера бях в цивилизацията, излягах се, хапвах си гръцки йогурт с Нутела (Мммм!), нехаех, че имам топла вода и добра Интернет връзка. А днес съм в бълхарника - неам вода поради тегава повреда в моя водопровод, кьоравя се на смартфона и дори Кака не мога да наругая както се полага на вещерясалите, та да не вземат и да вампирясат. Нито съм веган, нито съм еко, за да се подлагам на такива лишения - да не мога да коря и ковладя вещерстващите. А дано Чичи ме отмени, че отдалеко да ми е леко на душата. Като нема търговия, барем да има лъготия. За тренинг. Наздраве за сухите тренировки!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        За асистентката, дето го тормозеше, говоря. С която щехте си скубете косите.
                        Аааа, не съм те разбрала.
                        Тая пък ако ме срещне, горко ще съжалява, че се е навила преподавател да става. Щот последствие няма да й се явявам като среднощен, а ще й бъда денонощен кошмар.
                        Наздраве!

                        П.П. По-кльощавия го реши проблема. Премести си ... ключовете от единия в другия джоб и е горд студент в друг университет.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          По-скоро нейния график ще разбуташ. Но ..., по-кльощавата 1/3-та умен. След 5 или 6 мома спря да ни запознава
                          Наздраве!
                          За асистентката, дето го тормозеше, говоря. С която щехте си скубете косите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ще ти разстроим графика кошмарен като ти уредим близка среща тет а тет с асистентката на кльощавата третинка.
                            По-скоро нейния график ще разбуташ. Но ..., по-кльощавата 1/3-та умен. След 5 или 6 мома спря да ни запознава
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Тцъ! При мен сезона на кошмарите е късна зима и до към средата на пролетта. Ще трябва да почакаш до следващата година.
                              Наздраве!
                              Ще ти разстроим графика кошмарен като ти уредим близка среща тет а тет с асистентката на кльощавата третинка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Воайорка....

                                Лека нощ и да сънуваш Тарантул....
                                Е, как да ме сънува? Тя такъв убавец не е виждала в живота си. Откъде да й изплувам в съновиденията. Наздраве за самовъзхваляването!
                                Last edited by Trakatrak; 18.09.2018, 16:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X