IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Тцъ! Физиологията сий физиология.
    Като се замисля, ти си по-подходящ за зет на 4i40. Старите хора не току така са го рекли:
    - Вземи млад мъж да те бие, вземи зрял - да му седнеш на коляното.
    Наздраве!
    От твоите уста в неговите уши. И тогава ще имаме две карабини в Кръчмата. И един изнервен Чиче, де наобикаля отвън и не смее влее вътре, да не му откраднат щерката кога се напие.
    П.п. А ти престани да доминираш над мумчето и да го отклоняваш от опитните моми, че да не ти казвам къф комплекс е това. Нито Люлин, нито Младост, нито Дружба, ми по голям и от тях.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Ма вие двамцата що не вземете се сродите. Кво като момата по-опитна. Уаааа....
      Тцъ! Физиологията сий физиология.
      Като се замисля, ти си по-подходящ за зет на 4i40. Старите хора не току така са го рекли:
      - Вземи млад мъж да те бие, вземи зрял - да му седнеш на коляното.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Споко, бре!!! Има толку време докат форумните моми станат за женене.
        Откъдето и да го погледнеш, 4i40 преди мен ща го нарекат "дедо"
        Наздраве!
        Ма вие двамцата що не вземете се сродите. Кво като момата по-опитна. Уаааа....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Какво праите вий, бе? От един щрудел се тръгна и до къде се стигна? За едната почерпка ще уженити мумчето, ще го халосате по некоя фльорца, ще го поарчите и поабите. Много сте се нафиркали предновогодишно. Ай, наздраве, дано вземете го разведете овреме, преди да сте се заели с организиране на сватбата, щото тогава страшно става. От почерпка на почерпка не може се спрете и ше му свирят Менделсон на момчето кога му се играе още на хорото. Нема вече черпа с щрудел,
          Споко, бре!!! Има толку време докат форумните моми станат за женене.
          Откъдето и да го погледнеш, 4i40 преди мен ща го нарекат "дедо"
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Какво праите вий, бе? От един щрудел се тръгна и до къде се стигна? За едната почерпка ще уженити мумчето, ще го халосате по некоя фльорца, ще го поарчите и поабите. Много сте се нафиркали предновогодишно. Ай, наздраве, дано вземете го разведете овреме, преди да сте се заели с организиране на сватбата, щото тогава страшно става. От почерпка на почерпка не може се спрете и ше му свирят Менделсон на момчето кога му се играе още на хорото. Нема вече черпа с щрудел,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              С удоволствие ...!!!
              Само дето си има ред в това благородно начинание....
              Преди мене Тянка трябва да черпи за снаха и тогава съм аз ....

              пп А и продажбата на една акция не е печалба а покриване на стари загуби....

              Наздраве !
              Тянката ще чака некоя от форумните щерки за снаха, така че ... запаси се с търпение.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                E, чак пък да се е изпразнила - на мен мама ми е направила чуден щрудел, щом и жената го яде, пък е от свекървата, рй'иш ли Ама у наше село му викат баница с ябълки, та не знам, може нещо друго да е.
                Ай, наздраве и от мен - скоро не съм печелил басове и ми попривърши вискито, но имам да черпя форума, задето ми стискахте палци преди месец - стана работата. Но ще е след като чичо почерпи за Чез-ето
                С удоволствие ...!!!
                Само дето си има ред в това благородно начинание....
                Преди мене Тянка трябва да черпи за снаха и тогава съм аз ....

                пп А и продажбата на една акция не е печалба а покриване на стари загуби....

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Изпразни се Кръчмата. Всички почиват за Новата година. Само Хемил се провиква отдалеко "И щрудел, и щрудел с рейнско вино." Упф, как ми се е доял сочен щрудел, па може и с малка сладка биричка.

                  Добро утро, тайфата /този поздраф ми навява някви спомени/!

                  Така като се замисла, никога не съм правила щрудел. Мама прави много хубав на тати /като заместник на тиквеника/ щот той тиква не употребява - не бил канибал. Майсторя обаче много хубав ябълков сладкиш и сега, ако по-едрата 1/3-та обели ябълките, ще взема за спретна едно такова произведение на сладкарската родова памет.
                  Наздраве!

                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Морегн Мюфел.
                    Поемам за дома,лека носталгия вече ме гъделичка.
                    Сакам си дома.
                    Сакам си мойта ракийка.
                    Наздраве.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • E, чак пък да се е изпразнила - на мен мама ми е направила чуден щрудел, щом и жената го яде, пък е от свекървата, рй'иш ли Ама у наше село му викат баница с ябълки, та не знам, може нещо друго да е.
                      Ай, наздраве и от мен - скоро не съм печелил басове и ми попривърши вискито, но имам да черпя форума, задето ми стискахте палци преди месец - стана работата. Но ще е след като чичо почерпи за Чез-ето
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Изпразни се Кръчмата. Всички почиват за Новата година. Само Хемил се провиква отдалеко "И щрудел, и щрудел с рейнско вино." Упф, как ми се е доял сочен щрудел, па може и с малка сладка биричка.
                        Attached Files

                        Коментар


                        • https://www.youtube.com/watch?v=n-OU5CxKSG0

                          Малко е дългичък, но е наситен с усмивки и положителни емоции....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Честита Коледа! Живи, здрави и наздраве!!!

                            Коментар


                            • Добра сгледа насред завидението. Койт влезе му пускам коледния химн на Кръчмата се поразбуди за наближаващите новогодишни празници:
                              https://www.youtube.com/watch?v=mFVJ60fnKNk
                              И в аванс:
                              https://www.youtube.com/watch?v=hBowEGUZURk
                              Last edited by Trakatrak; 28.12.2016, 11:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                                Задължително се качи до горе
                                Качих се,хвърлих вода
                                Паяче,качвал съм се на къде по високи пръчки(кулата в Макао,Емпаиър стейт билдинг,и куп небостъргачи в Хонконг),ама тая Църквичка даде зор,щото пешком,и тясно една вита стълба,свят да ти се завие.

                                Ама имат убави неща тия Шваби беееее.

                                Тъмна бира Alt за всички!!!!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X