IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

    Добре заварил

    Верно цяло лето - продажби, продажби, после почивка. Артиите - следя някои, ама чакам.
    Наздраве, с едно кардю
    усетих че нещо такова ))) , ама нека -нека на добре да е и занапред )) И на хартиите ще им дойде време, - "да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш...". Пускам им офертите с давност 360 дни (смятай) и даже им забравям котировките ... Чат пат като се сетя, че не ги помня - поглеждам да видя, дали са адекватни и учудено констатирам, че няма смисъл да ги променям бфб-рулс ))) но поне си им знаем "чичовците" и "изпълненията"
    наздраве

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Я па този (падре ми е казал, като чуя силве+производни - команда "кръгом" .. мъдър е "мискинина" и когато се правя че не чувам- обикновено удрям гредата , ta да е живо и здраво въпросното силве и по-надалечко - по-надобре) ))
      Хайде, добре дошъл, май цяло лято си по консумация на профит и те няма никакъв при хартиите
      Лекувам душата с една биричка, незнам колко ще ми се получи, май насила я пия, но наздраве
      Добре заварил

      Верно цяло лето - продажби, продажби, после почивка. Артиите - следя някои, ама чакам.
      Наздраве, с едно кардю

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

        Чиче не знам, ама Тошо Скримов го взе Силвето.
        Я па този (падре ми е казал, като чуя силве+производни - команда "кръгом" .. мъдър е "мискинина" и когато се правя че не чувам- обикновено удрям гредата , ta да е живо и здраво въпросното силве и по-надалечко - по-надобре) ))
        Хайде, добре дошъл, май цяло лято си по консумация на профит и те няма никакъв при хартиите
        Лекувам душата с една биричка, незнам колко ще ми се получи, май насила я пия, но наздраве

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Шипка е близо до вас. А там още отеква "Грабвайте телата.." Така че най-добрите ме замерваш с мацки. От Севлиево. Хем да не са стиснати, хем аз да съм им за наказание. Тиквеният им фестивал мина л? Ако не е, ходи там да направиш подбор.

          П.п. много дюли таа година. От малка още дюла 12-15 кила да съм изкарал. Чиче явно затова се укри из други форуми. Да се скатае с дамаджаните дюлевка, да му се не налага да черпи. Иначе му лесно да обещава кога няма. И ти с кайсиевата май пак така.
          Кво стана!? Отказа ли се от "пираните" на Събев? Язък, живо изгоре момчето!!!

          Начи, ходих до Тикварево. Тая седмица градчето се изживява като столица на тиквата /плодов зеленчук/. По уличите щъка мало и големо. Яде, пие и прочие...
          Знам, щото единият от двамата ми най-добри приятели е тиквар и рече да почерпи / без прочието/. Та, гледах, прайх подбор, селекция, снемах мерки и теглилки, ама по-убава булка от мен не видях. Нищо, дето завоалирано ми намекваш, че съм в групата на едни едри хищни влечуги.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            На младите учителки само сладки упиващи и успиващи питиета. Особено за онази, де на 15 септември преди години предизвика фурор със средно скъсена поличка. Машалла!

            П.п. Това да не е Чиче, де я държи за ръчичка?. Под прикритие.


            Чиче не знам, ама Тошо Скримов го взе Силвето.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Матряла кипи. А вий, вий спите. Само наготово чакате. Некоя лустросана бутилка. А народната традиция кой, кой ще съхранява?
              Па и ние си имаме лустросани



              Наздраве, кръчмари!

              Коментар


              • Матряла кипи. А вий, вий спите. Само наготово чакате. Некоя лустросана бутилка. А народната традиция кой, кой ще съхранява?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Да, бе!!! Да не са свършили камъните, че да те започна с бутилките!?
                  Наздраве!
                  Шипка е близо до вас. А там още отеква "Грабвайте телата.." Така че най-добрите ме замерваш с мацки. От Севлиево. Хем да не са стиснати, хем аз да съм им за наказание. Тиквеният им фестивал мина л? Ако не е, ходи там да направиш подбор.

                  П.п. много дюли таа година. От малка още дюла 12-15 кила да съм изкарал. Чиче явно затова се укри из други форуми. Да се скатае с дамаджаните дюлевка, да му се не налага да черпи. Иначе му лесно да обещава кога няма. И ти с кайсиевата май пак така.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Ако се замеряхме, можеш да ме уцели с некоя кайсиева с вълче мезе. Въпреки наченките ми на царската (умната) болест. Ама то страда от габърска болест и се опасява да не го обвинят в разсипия. Та нищо не ще да подхвърли насам. Само думи. Празни мисли.
                    Да, бе!!! Да не са свършили камъните, че да те започна с бутилките!?
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Да, да - за странния унисон идеше реч!
                      Не съм изявен винопияч, ама в този сезон понякога се оглеждам алчно за червенко, та и одеве тъй стана. Особено като ми замириса на потенциална аванта

                      Виж сЯ, нема да се замеряме с ишиаси, дисфункции и подобни. Ти предаде Тракат за ишиаса, явно за мен остават дисфункциите Не познавам чак толкова биографии на публиката и при подобен разговор ще трябва безпомощно да подсмърчам отстрани. ВаШта с Траков е лесна, вие сте си биз-бизе, всеки и станал сенчестата страна на огледалния образ на другия и постоянно са замеряте любовно.
                      Alan Walker - Darkside

                      Наздраве за осъзнатото и неосъзнатото!
                      А бе, храчим се от време на време, че да си поддържаме тонуса в изправност. Инак, Арахнта съвсем ще го закъса с кондицията
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Кое точно му е страното!? Ние с теб от време на време попадаме в някъв невероятен унисон

                        А мрънкалото не пие вино, щото язваджия. То и мезета към виното не ги харчи, щото има подагра ... Кът духне вятър го схваща кръста, че и ишиас от някъде е лепнал ... Мъка, мъкааааа. Но това не пречи той да направи виното, а уважаемата клиентела на Кръчмата / в мое и твое лице/ да го изпие.
                        Наздраве!

                        П.П. На тати виното е почти готово. Фчера направи 20 дни откак е заложено гроздето и вече може да се пие. Не е добре избистрено, обаче. Затова ще го почакаме още малко преди да започнем да пълним чашите.
                        Пий си татиното вино, щот както казваше баща ми "Ще ме търсите един ден, ама нема ме има." Бог да го прости! Увъетай се около тати и около бъчвата с червеното, що после ще съжаляваш задето си изпуснала питомното, па си гонила чуждото, демек дивото. Днес заредих и чакам да тръгне. После шапка на тояга. Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                          Да, да - за странния унисон идеше реч!
                          Не съм изявен винопияч, ама в този сезон понякога се оглеждам алчно за червенко, та и одеве тъй стана. Особено като ми замириса на потенциална аванта

                          Виж сЯ, нема да се замеряме с ишиаси, дисфункции и подобни. Ти предаде Тракат за ишиаса, явно за мен остават дисфункциите Не познавам чак толкова биографии на публиката и при подобен разговор ще трябва безпомощно да подсмърчам отстрани. ВаШта с Траков е лесна, вие сте си биз-бизе, всеки и станал сенчестата страна на огледалния образ на другия и постоянно са замеряте любовно.
                          Alan Walker - Darkside

                          Наздраве за осъзнатото и неосъзнатото!
                          Ако се замеряхме, можеш да ме уцели с некоя кайсиева с вълче мезе. Въпреки наченките ми на царската (умната) болест. Ама то страда от габърска болест и се опасява да не го обвинят в разсипия. Та нищо не ще да подхвърли насам. Само думи. Празни мисли.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Кое точно му е страното!? Ние с теб от време на време попадаме в някъв невероятен унисон

                            А мрънкалото не пие вино, щото язваджия. То и мезета към виното не ги харчи, щото има подагра ... Кът духне вятър го схваща кръста, че и ишиас от някъде е лепнал ... Мъка, мъкааааа. Но това не пречи той да направи виното, а уважаемата клиентела на Кръчмата / в мое и твое лице/ да го изпие.
                            Наздраве!

                            П.П. На тати виното е почти готово. Фчера направи 20 дни откак е заложено гроздето и вече може да се пие. Не е добре избистрено, обаче. Затова ще го почакаме още малко преди да започнем да пълним чашите.
                            Да, да - за странния унисон идеше реч!
                            Не съм изявен винопияч, ама в този сезон понякога се оглеждам алчно за червенко, та и одеве тъй стана. Особено като ми замириса на потенциална аванта

                            Виж сЯ, нема да се замеряме с ишиаси, дисфункции и подобни. Ти предаде Тракат за ишиаса, явно за мен остават дисфункциите Не познавам чак толкова биографии на публиката и при подобен разговор ще трябва безпомощно да подсмърчам отстрани. ВаШта с Траков е лесна, вие сте си биз-бизе, всеки и станал сенчестата страна на огледалния образ на другия и постоянно са замеряте любовно.
                            Alan Walker - Darkside

                            Наздраве за осъзнатото и неосъзнатото!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              И аз си помислих горе-доле същото, странно!
                              Ама после се сетих, че опитите ми да докарам червено винце някога доведоха до твърде скромни резултати. И това е най-любезната оценка, която мога да си дам.
                              Опит, технология, условия и майсторлък си трябва! Ако не можеш, бъркай джибрето и гледай пчелата да не отнесе градуса, другото остави на казана и майстора.
                              Няма да досаждаме сега с претенции на Траката, ще го оставим да се изяви в силната му област, пък после той като изпече ракийката емоционално да отсъди: Тези и тези най-малко ме ядоха през изминалата гоздина - на тях ще налея в големи чаши! А пък ние ще извадим предвидливо подготвени издалеч от възможно най-дългите чаши ... примерно като краченцата на кака Джеси


                              Jessie J - Masterpiece


                              Наздраве за майсторите и майсторлъка!
                              Кое точно му е страното!? Ние с теб от време на време попадаме в някъв невероятен унисон

                              А мрънкалото не пие вино, щото язваджия. То и мезета към виното не ги харчи, щото има подагра ... Кът духне вятър го схваща кръста, че и ишиас от някъде е лепнал ... Мъка, мъкааааа. Но това не пречи той да направи виното, а уважаемата клиентела на Кръчмата / в мое и твое лице/ да го изпие.
                              Наздраве!

                              П.П. На тати виното е почти готово. Фчера направи 20 дни откак е заложено гроздето и вече може да се пие. Не е добре избистрено, обаче. Затова ще го почакаме още малко преди да започнем да пълним чашите.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Това и друг път си го споделял. Ти като не пиеш вино, ние пием.
                                Наздраве!
                                И аз си помислих горе-доле същото, странно!
                                Ама после се сетих, че опитите ми да докарам червено винце някога доведоха до твърде скромни резултати. И това е най-любезната оценка, която мога да си дам.
                                Опит, технология, условия и майсторлък си трябва! Ако не можеш, бъркай джибрето и гледай пчелата да не отнесе градуса, другото остави на казана и майстора.
                                Няма да досаждаме сега с претенции на Траката, ще го оставим да се изяви в силната му област, пък после той като изпече ракийката емоционално да отсъди: Тези и тези най-малко ме ядоха през изминалата гоздина - на тях ще налея в големи чаши! А пък ние ще извадим предвидливо подготвени издалеч от възможно най-дългите чаши ... примерно като краченцата на кака Джеси


                                Jessie J - Masterpiece


                                Наздраве за майсторите и майсторлъка!

                                Коментар

                                Working...
                                X