IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Вчераска се наквасих и сега твойта весело разплискана чаша ми се вижда крива. А виртуално пиле мляко е краве такова с перушина на върха на чашата. Ама трябва са сетиш как да преметнеш наивния столичанин кой не е посещавал пазара в Димитровград и хич не е виждал от пиле млеко. Благодара все пак за виртуално освежителната напитка.
    Въобще не се и пробвам, щот нал ти знам неразривната връзка със селото.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !
      Успешна слънчева седмица !

      ПП Кви са тези мръвки рано сабахлян...И махмурлуци....

      Внимавайте с болестта ГГЗ.... !!!
      ГГЗ? Да не си сбъркал първата буква?
      https://www.youtube.com/watch?v=PfLNuS7EclQ

      Коментар


      • Click image for larger version

Name:	fd83606e777b2d443bea81773ce28d4f.jpg
Views:	1
Size:	33.7 КБ
ID:	3151582
        Това кафе за Dimitar., задето ми спести удоволствието да слушам изказването на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието, че съм абориген.
        Наздраве!

        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Добро утро !
          Успешна слънчева седмица !

          ПП Кви са тези мръвки рано сабахлян...И махмурлуци....

          Внимавайте с болестта ГГЗ.... !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Добро утро.
            Отивам до Германи да празнувам коледата там,да са наям на вурстове и други таквиз техни работи.
            Наздраве.
            Любител на вурстове?!? Я си набивай печени джоланчета и се не лъжи с тези мешавици със странен вкус. Докато нацелиш някое добро вурст, ще ти се отяде от предходните блудкажи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Чи, от къде да ти търся у тоз студ от пиле мляко!? Всичкото кокошка се е прибрала на топло и не си подава чофката навънка.
              Пий сега какот съм ти сипала и се моли некоя от съставките да не навреди на делекатния ти организъм


              [ATTACH=CONFIG]n3151558[/ATTACH]

              Наздраве!
              Вчераска се наквасих и сега твойта весело разплискана чаша ми се вижда крива. А виртуално пиле мляко е краве такова с перушина на върха на чашата. Ама трябва са сетиш как да преметнеш наивния столичанин кой не е посещавал пазара в Димитровград и хич не е виждал от пиле млеко. Благодара все пак за виртуално освежителната напитка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Ми кадя ми от пиле млякуту. Уж рече да си поръчвам, пък ма пропускаш. Отвори кесията и се разтърси. Нали си ни кака на всички жедни и бедни откъм идеи как да се оферментираме. Отзвукът ще стигне до Дунава, Струма и Велека.
                Чи, от къде да ти търся у тоз студ от пиле мляко!? Всичкото кокошка се е прибрала на топло и не си подава чофката навънка.
                Пий сега какот съм ти сипала и се моли некоя от съставките да не навреди на делекатния ти организъм


                Click image for larger version

Name:	cocktail-246671-500x334.jpg
Views:	1
Size:	19.9 КБ
ID:	3151558


                Наздраве!

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Добро утро.
                  Отивам до Германи да празнувам коледата там,да са наям на вурстове и други таквиз техни работи.
                  Наздраве.
                  Иди до Москва вместо до Германия. Ще се наложиш на самагон, ще се натъпчеш с гречка и ще се напариш в руска баня.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Добро утро.
                    Отивам до Германи да празнувам коледата там,да са наям на вурстове и други таквиз техни работи.
                    Наздраве.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                      Нимой така с лошото.....
                      Сега разбирам защо днес се въртях в Дивото....Силно казано, но бая се уплаших кът тръгнах с гъза напред ......50 м лед е напълно достатъчен да останеш на пътя с дивите прасета и вълците......
                      И тва само за 1-2 неуспешни опита за бъзик с Тянка....Малийййй..

                      Наздраве !

                      Ся да имаше някоя опитна баячка да ми бая против уплаха..( на пъп..)
                      Пак ли ти нагази в пръзалката? Она за печени ледоходци, не за варени буксирмени. Та-та-та_Тянка да ней набелязала мене? Нещо ма свива стомахът. Фанах си белята!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Злорадствам в момента, Мамун.
                        Пожелах на трима души да им се стъжни живота. Двамата вече ги застигна, третият - в най-скоро време.
                        Наздраве!
                        Льельей, трябва сме нащрек с кака, че заляга в сокака или прикляка в бивака и щрака. Дано е от фотоловците.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Напреко на кръвта, която тече у жилите ми и традициите на хабитата, който обитавам - черпя!
                          Колето да сипИ на кой какво иска!
                          Наздраве!
                          Ми кадя ми от пиле млякуту. Уж рече да си поръчвам, пък ма пропускаш. Отвори кесията и се разтърси. Нали си ни кака на всички жедни и бедни откъм идеи как да се оферментираме. Отзвукът ще стигне до Дунава, Струма и Велека.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                            Нимой така с лошото.....
                            Сега разбирам защо днес се въртях в Дивото....Силно казано, но бая се уплаших кът тръгнах с гъза напред ......50 м лед е напълно достатъчен да останеш на пътя с дивите прасета и вълците......
                            И тва само за 1-2 неуспешни опита за бъзик с Тянка....Малийййй..

                            Наздраве !

                            Ся да имаше някоя опитна баячка да ми бая против уплаха..( на пъп..)
                            Тц, нямам участие в това ти приключение. Може некоя друга противопехотна мина да си настъпил
                            Наздраве!

                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                              Само незнайно защо, течността за чистачки замръзва.

                              Мерси, пих ама щом ще черпиш....

                              То е ясно, защо замръзва течността за чистачки: все някой е отделил по някакви причини етиловия алкохол... Алкохолът си е алкохол - две мнения по въпроса няма! Па - и метанол да беше - кой ще се заглежда в тия кризисни времена? Отровен бил. Някой да се е оплаквал от болки в стомаха?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Злорадствам в момента, Мамун.
                                Пожелах на трима души да им се стъжни живота. Двамата вече ги застигна, третият - в най-скоро време.
                                Наздраве!

                                Нимой така с лошото.....
                                Сега разбирам защо днес се въртях в Дивото....Силно казано, но бая се уплаших кът тръгнах с гъза напред ......50 м лед е напълно достатъчен да останеш на пътя с дивите прасета и вълците......
                                И тва само за 1-2 неуспешни опита за бъзик с Тянка....Малийййй..

                                Наздраве !

                                Ся да имаше някоя опитна баячка да ми бая против уплаха..( на пъп..)

                                Коментар

                                Working...
                                X