IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=maverik;n3392911]Наздраве на Кръчмата - по едно ципуро за всеки

    Да я беше изпържил. Ний да не сме нипончета?

    Коментар


    • Наздраве на Кръчмата - по едно ципуро за всеки

      Коментар


      • Нещо много утихнахте. Да не сте се събрали в Габроу и да напивате тянкината кайсиева. Почерпете и нас, де! Авантата е голем келепир.
        П.п. Вчера си купих китайски спиртомер. До 100 алкоградуса?! Тия кви напитки правят, че и пият?
        https://www.youtube.com/watch?annota...&v=NKSrRhmvQro



        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Пфу, продажна жена - търгашка. Остаря дебелия пес, компрометира се кога го хванаха да рови по чуждите раници, че стопанката му да не се върне с празни ръце от лов и таа почна да го разпродава по график до сетния му ден. Знаеш ли, че той е истинския стопанин и страж на дома. А ти пускаш в крепостта, пардон, в пещерата разни шоп-навлеци като Груича, а може би дори и Начев, да му чете лекции за кучешките обноски. Теб трябва те дадат някъде на доглеждане. В некой вещерски пансион. Кога нема можеш си припалиш метлата. Наздравя за кибритя за припалване!
          Вероятно и това ще стане някога. Но засега все още се държа на положение.
          Наздраве!
          www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Кой миньонче!? Кат стъпя върху касата с карибския ром, дето Грую ще го донесе, веднага ще го докарам на подходящата височина
            Наздраве!

            П.П. Отивам да разходя дебелото псе. Още ли не си размислил относно изпращането му в Голямо село, че да те разведрява и държи в тонус?
            Пфу, продажна жена - търгашка. Остаря дебелия пес, компрометира се кога го хванаха да рови по чуждите раници, че стопанката му да не се върне с празни ръце от лов и таа почна да го разпродава по график до сетния му ден. Знаеш ли, че той е истинския стопанин и страж на дома. А ти пускаш в крепостта, пардон, в пещерата разни шоп-навлеци като Груича, а може би дори и Начев, да му чете лекции за кучешките обноски. Теб трябва те дадат някъде на доглеждане. В некой вещерски пансион. Кога нема можеш си припалиш метлата. Наздравя за кибритя за припалване!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Ти не разбра ли, че си падал по миньончета. И си нямал явка в Габроу. Излезна ти късмета. Ще те черпи с ром в твоя дом. Разкарваш третинките към Софето и Чужденеция, дисциплинираш дебелото псе да не лае и се впускате с Груича в карибска нощ като ще го гониш с нож, а не с карабина. Ножката ще е за нарязване на ананаса към рома. Наздраве!
              Кой миньонче!? Кат стъпя върху касата с карибския ром, дето Грую ще го донесе, веднага ще го докарам на подходящата височина
              Наздраве!

              П.П. Отивам да разходя дебелото псе. Още ли не си размислил относно изпращането му в Голямо село, че да те разведрява и държи в тонус?
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Добре го уговори за каките. Да сега да му променим и другите изисквания - от ръст 170 см да се пренасочи към 155 см и тегло от 55 кила да гледа с добро око на 70 кила. За фенотипа се разбрахме.
                Наздраве!
                Ти не разбра ли, че си падал по миньончета. И си нямал явка в Габроу. Излезна ти късмета. Ще те черпи с ром в твоя дом. Разкарваш третинките към Софето и Чужденеция, дисциплинираш дебелото псе да не лае и се впускате с Груича в карибска нощ като ще го гониш с нож, а не с карабина. Ножката ще е за нарязване на ананаса към рома. Наздраве!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Откъм ръст се вписваш отлично, ако заявените ТТ данни са верни, за другото - докат не видим, не вервам И за това за жена ми си права - аз си имам принципи, ако ще изневерявам, поне да е с нещо по-качествено от жена ми (или на нейното ниво - пу, пу, да не чуе) - обратното би било обида и за нея (по-голяма, де, то ясно, че е обида по дифолт), и за мен като ценител (уж за такъв се имам). НАздраве и на теб - прегладнях ужасно и съвсем се отнесох
                  Начи..., обиждаш ме сега с това недоверие
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Крайно му време е да кривне към каки. Наоми му кака. Шифър и тя. Да избира. Ти си трета в колоната. А някои са на принципа "Всяка трета". Така че имаш шанс. Служебно.
                    Добре го уговори за каките. Дай сега да му променим и другите изисквания - от ръст 170 см да се пренасочи към 155 см и тегло от 55 кила да гледа с добро око на 70 кила. За фенотипа се разбрахме.
                    Наздраве!
                    Last edited by tnm; 16.10.2018, 19:06.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Хехе, за трети път, трети различен човек ме разкрива днес - ебаси, толкова съм прозаичен, че само жема ми не знае какво искам. Или пък точно защото знае, та затова и не го прави Айде и за теб да сложа една дюлева като трибют за Чиче, както би казал Начев
                      Давай друга дюлевка. Тая не се вижда.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Комарджия! Такива като теб само за спонсори стават. Душичките това и търсят.
                        Хехе, за трети път, трети различен човек ме разкрива днес - ебаси, толкова съм прозаичен, че само жема ми не знае какво искам. Или пък точно защото знае, та затова и не го прави Айде и за теб да сложа една дюлева като трибют за Чиче, както би казал Начев
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Аз знам две Фортуни - Фортуна (Дюселдорф) и Фортуна (Ситард) - и двете са ме дънили, като съм ги играл
                          Комарджия! Такива като теб само за спонсори стават. Душичките това и търсят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Недей така. Поне с Фортуна е добре да бъдеш от време на време. А тя е бая дърта кака.
                            Аз знам две Фортуни - Фортуна (Дюселдорф) и Фортуна (Ситард) - и двете са ме дънили, като съм ги играл
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Мда, га ми бяха каки, бяха вървежни, хеле пък Ел Макферсоня или Кармен Електра, преди да забие по черни. Сега, както обичам да се бъзикам с моята благоверна - тя е най-възрастната жена, с която съм бил И май засега няма изгледи това да се промени поради ред причини. И не беше всяка трета, а всяка втора - народът иска да има! Наздраве
                              Недей така. Поне с Фортуна е добре да бъдеш от време на време. А тя е бая дърта кака.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Крайно му време е да кривне към каки. Наоми му кака. Шифър и тя. Да избира. Ти си трета в колоната. А някои са на принципа "Всяка трета". Така че имаш шанс. Служебно.
                                Мда, га ми бяха каки, бяха вървежни, хеле пък Ел Макферсоня или Кармен Електра, преди да забие по черни. Сега, както обичам да се бъзикам с моята благоверна - тя е най-възрастната жена, с която съм бил И май засега няма изгледи това да се промени поради ред причини. И не беше всяка трета, а всяка втора - народът иска да има! Наздраве
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X