IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Според мен, трябваше да запазите интригата още два дни... Датата за откриването на Съкровището беше обявена за 14 октомври! Цял един район в София щеше да се включи в търсенето.. ))


    Това - от снимката ли са въпросните търсени? Около 14-годишна възраст... Има-няма - вече са на 18...


    [ATTACH=CONFIG]n3390870[/ATTACH]
    Аз Съкровището преди бая време го открих. Така като се замисля, от доста време вдигаме с него наздравиците. Пък и на 14.10 съм заета - единият от двамата ми най-добри приятели има юбилей. Ще му пращам честитки и т.н.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Сипам ти, Съкровище.
      .........................................

      Наздраве!

      Според мен, трябваше да запазите интригата още два дни... Датата за откриването на Съкровището беше обявена за 14 октомври! Цял един район в София щеше да се включи в търсенето.. ))


      Това - от снимката ли са въпросните търсени? Около 14-годишна възраст... Има-няма - вече са на 18...


      Click image for larger version

Name:	DSC00003.JPG
Views:	1
Size:	8.6 КБ
ID:	3390870

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Сипете....
        Сипам ти, Съкровище.


        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          За домакинска работа ще имат достатъчно време. Както и за други неща. Наздраве!
          Че нали вече обра гроздето и дюлите!? Какви други неща останаха на къра?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            Форумни сестрички и братлета!

            Докат не сам забраил, да вземеме да ви светнеме за нещо

            Утре, събота, 13.10.2018 в клуб Джой Стейшън, Студенски град от 21,45 ще забива групата Хардлайн.


            Ако има млади по дух рокаджии, независимо дали по конюнктурно-времеви причини са затворени в млади или пък вече не толкова млади тела, могат да посетят събитието.

            Привличам внимание, поради причина че с тази група се изявява един от любимите ми роквокали - Джони Джоели. Преди време стана дума за него, но в желанието си да се докарам пред колежките тук го рекламирах като вокал на Аксел Руди Пел, които се оказаха отдавна коментирани и познати във форума. Та оттогава, след тази излагация никоя не връзва

            Смятам да ходим там с една банда рокери - кожени облекла, капси, вериги, обувки агресорки, превръзки на челата, въобще всичко ще е както си требе!

            Може някому да се стори интересно,

            Наздраве за конюнктурно-времевите обстоятелства!
            Rush - Circumstance

            А, билети май има още в магазините на Фантастико
            Майтапиш се!?
            Наздраве!

            П.П. За достоверност, вземе та публикувай богат снимков материал от събитието.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Сипете....
              (yes)
              ще сипя, щом си рекъл ..po edin капитан довечера... за добре дошъл ))


              Коментар


              • Сипете....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Форумни сестрички и братлета!

                  Докат не сам забраил, да вземеме да ви светнеме за нещо

                  Утре, събота, 13.10.2018 в клуб Джой Стейшън, Студенски град от 21,45 ще забива групата Хардлайн.


                  Ако има млади по дух рокаджии, независимо дали по конюнктурно-времеви причини са затворени в млади или пък вече не толкова млади тела, могат да посетят събитието.

                  Привличам внимание, поради причина че с тази група се изявява един от любимите ми роквокали - Джони Джоели. Преди време стана дума за него, но в желанието си да се докарам пред колежките тук го рекламирах като вокал на Аксел Руди Пел, които се оказаха отдавна коментирани и познати във форума. Та оттогава, след тази излагация никоя не връзва

                  Смятам да ходим там с една банда рокери - кожени облекла, капси, вериги, обувки агресорки, превръзки на челата, въобще всичко ще е както си требе!

                  Може някому да се стори интересно,

                  Наздраве за конюнктурно-времевите обстоятелства!
                  Rush - Circumstance

                  А, билети май има още в магазините на Фантастико

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Я, как хубаво си го описал!!! Да вземеш да го прочетеш и да се запиташ къде ще ги дяваш тез абитуриентки..
                    Наздраве!
                    За домакинска работа ще имат достатъчно време. Както и за други неща. Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Тошко К. казваше, никога не казвай на една жена, че има по-убава от нея. Явно беше чел "Снежанка". Та аз само исках да ме замериш с некое младо севлиевчанче, а не сама да се зареждаш в прашката, за да ме уцелиш некъде лошо и окончателно. Върни се сега при полендаците и набери две абитуриентки, та ги фърли насам. И друг път проявявай повече скромност. Наздраве за точната самооценка!!
                      Я, как хубаво си го описал!!! Да вземеш да го прочетеш и да се запиташ къде ще ги дяваш тез абитуриентки..
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Кво стана!? Отказа ли се от "пираните" на Събев? Язък, живо изгоре момчето!!!

                        Начи, ходих до Тикварево. Тая седмица градчето се изживява като столица на тиквата /плодов зеленчук/. По уличите щъка мало и големо. Яде, пие и прочие...
                        Знам, щото единият от двамата ми най-добри приятели е тиквар и рече да почерпи / без прочието/. Та, гледах, прайх подбор, селекция, снемах мерки и теглилки, ама по-убава булка от мен не видях. Нищо, дето завоалирано ми намекваш, че съм в групата на едни едри хищни влечуги.
                        Наздраве!
                        Тошко К. казваше, никога не казвай на една жена, че има по-убава от нея. Явно беше чел "Снежанка". Та аз само исках да ме замериш с некое младо севлиевчанче, а не сама да се зареждаш в прашката, за да ме уцелиш некъде лошо и окончателно. Върни се сега при полендаците и набери две абитуриентки, та ги фърли насам. И друг път проявявай повече скромност. Наздраве за точната самооценка!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Чиче не знам, ама Тошо Скримов го взе Силвето.
                          Спортистите не ги броим. Те са във форма от ден до пладне. Докато чичетата са чак до старина. Ако не са вече в нея с двата крака.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                            Добре заварил

                            Верно цяло лето - продажби, продажби, после почивка. Артиите - следя някои, ама чакам.
                            Наздраве, с едно кардю
                            усетих че нещо такова ))) , ама нека -нека на добре да е и занапред )) И на хартиите ще им дойде време, - "да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш...". Пускам им офертите с давност 360 дни (смятай) и даже им забравям котировките ... Чат пат като се сетя, че не ги помня - поглеждам да видя, дали са адекватни и учудено констатирам, че няма смисъл да ги променям бфб-рулс ))) но поне си им знаем "чичовците" и "изпълненията"
                            наздраве

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Я па този (падре ми е казал, като чуя силве+производни - команда "кръгом" .. мъдър е "мискинина" и когато се правя че не чувам- обикновено удрям гредата , ta да е живо и здраво въпросното силве и по-надалечко - по-надобре) ))
                              Хайде, добре дошъл, май цяло лято си по консумация на профит и те няма никакъв при хартиите
                              Лекувам душата с една биричка, незнам колко ще ми се получи, май насила я пия, но наздраве
                              Добре заварил

                              Верно цяло лето - продажби, продажби, после почивка. Артиите - следя някои, ама чакам.
                              Наздраве, с едно кардю

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                                Чиче не знам, ама Тошо Скримов го взе Силвето.
                                Я па този (падре ми е казал, като чуя силве+производни - команда "кръгом" .. мъдър е "мискинина" и когато се правя че не чувам- обикновено удрям гредата , ta да е живо и здраво въпросното силве и по-надалечко - по-надобре) ))
                                Хайде, добре дошъл, май цяло лято си по консумация на профит и те няма никакъв при хартиите
                                Лекувам душата с една биричка, незнам колко ще ми се получи, май насила я пия, но наздраве

                                Коментар

                                Working...
                                X