IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Мда, чакай да ви туря макароне, поводът няма да го казвам
    На това му ходи чаша бяло вино. И друго му ходи, ама да не речеш, че сме с големи претенции.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Отминава зарзаватната наслада. Бухайте като за последно тази година рататуй. Тракалото черпи.

      Къф тоз тюрлюгювеч, бре!? Температурите вече паднаха. Слагай мръвките на масата, ний подагра нямаме.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
        Отминава зарзаватната наслада. Бухайте като за последно тази година рататуй. Тракалото черпи.
        У наше село на това му викат (почти съшото де, не баш) пърженичка - водихме едно франсе, хареса му Става и за ракия. Наздраве!

        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          И с моята голяма "тръпка" такивата случайности се случиха. Бяхме гаджета около месец и той ме заведе при родителите си. Влизам аз в апартамента, майка му ме посреща и някак особено ме гледа. А той й вика: Не се заглеждай, тя е.

          Започна да ми обяснява как преди година стоял с майка си на терасата и ме видял да се прибирам от училище. Едва ли щял да ме забележи, ако майка му не му била казала да погледне дългата плитка, дебела колкото ръката ми. Той не отдал особено значение на думите й - все пак се интересувал от други неща. Косата била на заден план.

          След това много пъти засичал. Хвърлял ми по един поглед колкото да затвърди първоначалното си впечатление, че не съм му твърде по вкуса. С времето забелязал обаче, че му е станало навик да ме гледа как вървя по пътеката пред блока му. Една случайна среща при общи познати според него беше знака свише, което е чакал

          Наздраве!
          Мда, чакай да ви туря макароне, поводът няма да го казвам
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Отминава зарзаватната наслада. Бухайте като за последно тази година рататуй. Тракалото черпи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Мани, то аз нали си вярвам в съвпаденията, та нейният брат имаше РД на моята дата, а девойчето дойде първо на моя, след това отиде на брат си, обаче аз съм си аз - тъп Грую и те така. С две от трите ми големи любови имам също много големи случайности в моето житие-битие - с едната някога съм си играл като малък в едно санданско село, разбира се, без да имаме някакви спомени оттогава, а с другата - живееше срещу леля ми в Шумен, точно на отсрещната улица - прозорците гледаха един към фруг, но също не я познавах, преди да стане студентинка. Абе весели истории - сега съм сърдит на жената, та все на такива помисли ме избива - сипал съм си кола, но нямам виски все още, пък и нарочно си купих едни тесни обувки, за да мога (тип Ал Бънди от Женени с деца), като се прибера вкъщи и се събуя, поне за кратко да си създам момент на блаженство
              Наздраве!
              И с моята голяма "тръпка" такивата случайности се случиха. Бяхме гаджета около месец и той ме заведе при родителите си. Влизам аз в апартамента, майка му ме посреща и някак особено ме гледа. А той й вика: Не се заглеждай, тя е.

              Започна да ми обяснява как преди година стоял с майка си на терасата и ме видял да се прибирам от училище. Едва ли щял да ме забележи, ако майка му не му била казала да погледне дългата плитка, дебела колкото ръката ми. Той не отдал особено значение на думите й - все пак се интересувал от други неща. Косата била на заден план.

              След това много пъти засичал. Хвърлял ми по един поглед колкото да затвърди първоначалното си впечатление, че не съм му твърде по вкуса. С времето забелязал обаче, че му е станало навик да ме гледа как вървя по пътеката пред блока му. Една случайна среща при общи познати според него беше знака свише, което е чакал

              Наздраве!

              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ъхъ, ич!!! Дори си една педя отгоре
                Наздраве!

                П.П. Когато бях малка и непрекъснато правех по някоя простотия, с цел изкарване баба от равновесие. Пък тя сваляше шапката или кърпата от главата си и ме кълнеше, моето отроче да е една педя над мен. Е па, стигне ме клетвата.
                Понеже се водя пророк на просто(тия)та(та) те възнаграждавам с тиквен медал за опростеване от малка. Браво на бабичката, че те кълнала. И тя явно от вещерската задруга.
                Last edited by Trakatrak; 18.10.2018, 19:20.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Рано е за дюлева. Новата реколта ще стане март - април...
                  Студентка е убаво, но ти трябва магистърка или докторантка.....Де си пада малко геронтофилка и да се е научила да оказва първа помощ....
                  ( аз така си ги избирам на първо място и после гледам красотата ...Щот трябва и да се покриват некои рискове на възрастта...)
                  Наздраве !

                  Оди да копаш твърдата кът камък почва за тренировка....
                  За теб квалифицирани по "третата помощ". Демек за третата възраст. И някоя да ходи на вечерно училище да се не излагаш всяка вечер. А събота и недела я водиш на ресторан, после даваш й пари за дискотек и одиш да си легаш. И не ни заблуждавай за дюлевата. За 8 декември ти ще черпиш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Не съм такова благо същество ....
                    Не Кръчмата а вие сте като краста...(хеле Дъртото...) Като се почеше човек, не може да спре....
                    Навремето, кога бех у казармата, имахме наряди по две-три седмици на фургон без смяна чаршафките. Та другата жертва от поста го фана крастата, ама мен - Нье. Та вий вече може да сте окраставели в храсталака, но ний под централния абажур на кръчмето се къпем в светлина и тепаме бълхите, стоножките, въшките, дървениците и другите твари, де са ни налазили. Така че бегайте в изолатора, после в дезинфекцозната и се върнете в Кръчмата не толкоз крас(т)авели.
                    Last edited by Trakatrak; 18.10.2018, 19:02.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      "Сестрата" на по-кльощавата 1/3-та е републикански шампион по бокс. Веднъж го бе тествала като спаринг-партньор, та съм на ясно с притесненията ти.
                      Наздраве!
                      Мани, то аз нали си вярвам в съвпаденията, та нейният брат имаше РД на моята дата, а девойчето дойде първо на моя, след това отиде на брат си, обаче аз съм си аз - тъп Грую и те така. С две от трите ми големи любови имам също много големи случайности в моето житие-битие - с едната някога съм си играл като малък в едно санданско село, разбира се, без да имаме някакви спомени оттогава, а с другата - живееше срещу леля ми в Шумен, точно на отсрещната улица - прозорците гледаха един към фруг, но също не я познавах, преди да стане студентинка. Абе весели истории - сега съм сърдит на жената, та все на такива помисли ме избива - сипал съм си кола, но нямам виски все още, пък и нарочно си купих едни тесни обувки, за да мога (тип Ал Бънди от Женени с деца), като се прибера вкъщи и се събуя, поне за кратко да си създам момент на блаженство
                      Наздраве!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Бързам да ти простя, защото си прав, но не и когато става дума за каране на мотор.
                        Бързането ми е заради сериозната вероятност пак да ме баннат, а пък мен като ме баннат не е временно, а за постоянно.
                        Вече са ми го прилагали този номер, но аз не съм навит да ми се открадне завещаното от Аристотел
                        Homo est animal sociale!
                        Aй ся, ще те банват - то дето са много свестните форумци, че да ги банваме - това инвестора съвсем изпростя значи. Обаче пък и това си е повод за наздравица - за социалните добитъци кат нас
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Не съм такова благо същество ....
                          Не Кръчмата а вие сте като краста...(хеле Дъртото...) Като се почеше човек, не може да спре....
                          Ъхъ, ич!!! Дори си една педя отгоре
                          Наздраве!

                          П.П. Когато бях малка и непрекъснато правех по някоя простотия, с цел изкарване баба от равновесие. Пък тя сваляше шапката или кърпата от главата си и ме кълнеше, моето отроче да е една педя над мен. Е па, стигне ме клетвата.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Тази думичка съм я чувал някъде?Ама не мога да се сетя къде - веднъж имах едно проектогадже, дето така и не ми стана гадже, от Габрово. Много хубаво момиче - руса, с голяма уста, симпатяга, обаче беше малко чалната, а брат ѝ беше боксьорче и учеше в НСА, та честно казано не ми се занимаваше особено с нея, щото си сметнах риск рейшото и не ми хареса. Гергана май се казваше - покрай нея започнах да харесвам кожените панталони и клинове върху нежната част от человечеството - на мъжката (да ме прощава Начев) стоят гротескно Наздраве за спомените
                            Бързам да ти простя, защото си прав, но не и когато става дума за каране на мотор.
                            Бързането ми е заради сериозната вероятност пак да ме баннат, а пък мен като ме баннат не е временно, а за постоянно.
                            Вече са ми го прилагали този номер, но аз не съм навит да ми се открадне завещаното от Аристотел
                            Homo est animal sociale!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Тази думичка съм я чувал някъде?Ама не мога да се сетя къде - веднъж имах едно проектогадже, дето така и не ми стана гадже, от Габрово. Много хубаво момиче - руса, с голяма уста, симпатяга, обаче беше малко чалната, а брат ѝ беше боксьорче и учеше в НСА, та честно казано не ми се занимаваше особено с нея, щото си сметнах риск рейшото и не ми хареса. Гергана май се казваше - покрай нея започнах да харесвам кожените панталони и клинове върху нежната част от человечеството - на мъжката (да ме прощава Начев) стоят гротескно Наздраве за спомените
                              "Сестрата" на по-кльощавата 1/3-та е републикански шампион по бокс. Веднъж го бе тествала като спаринг-партньор, та съм на ясно с притесненията ти.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Рогато, инато ..., но Кръчмата си е като краста
                                Наздраве за добре дошъл!
                                Не съм такова благо същество ....
                                Не Кръчмата а вие сте като краста...(хеле Дъртото...) Като се почеше човек, не може да спре....

                                Коментар

                                Working...
                                X