IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Не, бе, то станало вече. При това по простия начин, с натрупване и чакане дългосрочно. Всичко е станало на пръст рохкава, само клечките стърчат, що не ги дребня. Имам големи количества, но ме мързи го разфърлям. Иначе оборски не ползвам.
    Става, разбира се но за три години ...Ако го обгрижваш - за една ..Ще вземеш една пластмасова каса на дупки и ще го сееш....

    Ако те мързи - ще ме викнеш да поработя и да те почерпя с една малка дюлева от 50 гр....

    Шегувам се !

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Миналата седмица скариди, сега миди....

      Мамун направил удар на Форекса....

      Наздраве !
      Нашироко живее по постито. Откак му казаха, че калмари може и му докараха голем октопод от океана. Само да се не съживи и го пипне за гръцмуля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Миналата седмица скариди, сега миди....

        Мамун направил удар на Форекса....

        Наздраве !
        Мне, просто само такива жиуотни можело да се ядат.
        А пазарите малко са ми напрегнати в момента

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Нищо няма да му стане...Просто, няма да стане...
          На тези дрожди, бактерии и квото има там, им трябва положителна температура над 18 градуса и влага...Затова трябва да ги топлиш, обръщаш, поливаш и т.н. Като ги завиеш с найлон , ще ги покриеш с листа и клонки.. Като се смачкат ще им сложиш още материал...Ако си слагал трева , ще добавиш шума, после тънки клонки, после свежа трева и така ще редуваш......Ще купиш две - три торби с български компост и ще ги добавиш за мая....

          То, правенето на компост е проста работа, но не е за "прости" люде.....

          Наздраве !
          Не, бе, то станало вече. При това по простия начин, с натрупване и чакане дългосрочно. Всичко е станало на пръст рохкава, само клечките стърчат, що не ги дребня. Имам големи количества, но ме мързи го разфърлям. Иначе оборски не ползвам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Добрутро!
            Мидите - почти готови. От Чили, ама на кой му пука.
            Чудя се Мерло ли или Каберне - чилийско от това не ям.
            Наздраве ви!
            Миналата седмица скариди, сега миди....

            Мамун направил удар на Форекса....

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Да ти имам диетата - земна ябълка с ракия. Тая ябълка кво става от нея? Гледах я наскоро по пазарите, но бях отишъл за сланинка, а не за изкопаеми.
              Бъзикам се...Добявам я в зелевата салата....Сваля захарта !!!

              Миналата година не успях да я изкопая цялата и сега е плъзнала ....Извадих една кофа от 1/4 от мястото.....

              Коментар


              • Добрутро!
                Мидите - почти готови. От Чили, ама на кой му пука.
                Чудя се Мерло ли или Каберне - чилийско от това не ям.
                Наздраве ви!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Тя това чака жената, да запееш в банята и кат те фрасне се умълчиш, да разберат съседите кой командва в къщата. Що да го завивам компоста? Не ми е спешен. Пък кво ще му стане от студа?
                  Нищо няма да му стане...Просто, няма да стане...
                  На тези дрожди, бактерии и квото има там, им трябва положителна температура над 18 градуса и влага...Затова трябва да ги топлиш, обръщаш, поливаш и т.н. Като ги завиеш с найлон , ще ги покриеш с листа и клонки.. Като се смачкат ще им сложиш още материал...Ако си слагал трева , ще добавиш шума, после тънки клонки, после свежа трева и така ще редуваш......Ще купиш две - три торби с български компост и ще ги добавиш за мая....

                  То, правенето на компост е проста работа, но не е за "прости" люде.....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Голяма философия.....
                    Пуска два сребреника и една жълтица в каната с вода и лочи колкото душа му сака.....
                    Има киселини и алкалната вода му облекчава рефлукса....Далеч по ефективно е да си пие апчета за тази работа и да си провери каква му е болката....

                    Между другото само ще спомена( като водопроводчик ), че половината болести в организма идват от лошо действие на стомах и черва....

                    Аз имам доста неприятна аритмия, която се дължи на повишена киселинност в стомаха....факт !

                    Днес съм бесен !!!! Пазя диета ! Не ям сладко и шоколад......Кунките ми треперят кът видя мед.....

                    Рупам земна ябълка и пия ракия. !

                    наздраве !
                    Да ти имам диетата - земна ябълка с ракия. Тая ябълка кво става от нея? Гледах я наскоро по пазарите, но бях отишъл за сланинка, а не за изкопаеми.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Чугунът крехък бре....
                      Мойта дървена тиква не се бои от чугун....

                      пп Що да ме вразумява.....? Какво ми е ?

                      Сутрин си пея " красив съм , щастлив съм , богат съм... "

                      И да покриеш компоста с найлон.
                      Тя това чака жената, да запееш в банята и кат те фрасне се умълчиш, да разберат съседите кой командва в къщата. Що да го завивам компоста? Не ми е спешен. Пък кво ще му стане от студа?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Твърд и тежък чайник за вкусен чай. И да има жена му на Чиче с какво да го вразумява.
                        Чугунът крехък бре....
                        Мойта дървена тиква не се бои от чугун....

                        пп Що да ме вразумява.....? Какво ми е ?

                        Сутрин си пея " красив съм , щастлив съм , богат съм... "

                        И да покриеш компоста с найлон.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Минавай на сребърна вода. Пък ако не си скъперник голям, питай Импето как да забъркаш златната.
                          Голяма философия.....
                          Пуска два сребреника и една жълтица в каната с вода и лочи колкото душа му сака.....
                          Има киселини и алкалната вода му облекчава рефлукса....Далеч по ефективно е да си пие апчета за тази работа и да си провери каква му е болката....

                          Между другото само ще спомена( като водопроводчик ), че половината болести в организма идват от лошо действие на стомах и черва....

                          Аз имам доста неприятна аритмия, която се дължи на повишена киселинност в стомаха....факт !

                          Днес съм бесен !!!! Пазя диета ! Не ям сладко и шоколад......Кунките ми треперят кът видя мед.....

                          Рупам земна ябълка и пия ракия. !

                          наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Алкална(жива) вода.
                            Туй ми е новото питие.
                            Минавай на сребърна вода. Пък ако не си скъперник голям, питай Импето как да забъркаш златната.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Никъв. Пих такоз у Златоград и май в кафенето от клипа. Нормално турско кафе, правено на пясък. Ами иначе дамата е голяма атракция и се радва на огромен интерес.
                              Наздраве!
                              В това значи е ефекта - атракцията. Аз бих отишъл да киризя, но с каска. Навремето из Софето нямаше каве на пясък, та първото го пих в Ленинград и като всеки малограмотник към битовите тънкости се тюхках, що ги нема тея изкушения у нас. После научих, че и у нас се срещали, макар рядко при това все в смесени етнически райони. Малцинствата бяха по-допуснати да си пазят традициите, докато бълтарчетата трябваше им се срежат коренчетата. Добре че отдолу се надигна национална реставрация, но през 90-те агент-провокаторчетата й прерязаха връвчицата. Сега слушам един да говори за "идеология на патриотите". Подмяна! Наздраве за автентичните традиции!

                              Коментар


                              • Алкална(жива) вода.
                                Туй ми е новото питие.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X