IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Наместването добре дойде, та ще разкажа

    Една мома, много искала да ходи на дискотека. Цялата рода била против. Обяснявали те, че там имало мъже, пък те си искали .. Порастнала момата и вече нямало кой да я спре. Отишла в Студентски град. Танци, купон, накрая едно момче видяло, че е неорентирана и я извело на въздух . Събуло панталона да и покаже и като писнала момата "всички ми казваха, ама аз не вярвам! " и хукнала. И така до Овча купел 2 . Звънала на вратата да и отвори мама, а младежът казал :
    - Ама, ако се прибираш, по добре го пусни ...

    Егати, докато го разкажа и стана, като за мен вица Някой да сипе
    Кво пък!
    Човещинка, всеки гледа да се хване "за здраво"!

    Наздраве,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Никва романтика не видя аз!
      Това твойто си беше жива провокация.
      Откак анонсира, за нищо друго не мога да мисля!
      Жив изгорех!

      Наздраве!

      Опит за наместване
      Наместването добре дойде, та ще разкажа

      Една мома, много искала да ходи на дискотека. Цялата рода била против. Обяснявали те, че там имало мъже, пък те си искали .. Порастнала момата и вече нямало кой да я спре. Отишла в Студентски град. Танци, купон, накрая едно момче видяло, че е неорентирана и я извело на въздух . Събуло панталона да и покаже и като писнала момата "всички ми казваха, ама аз не вярвам! " и хукнала. И така до Овча купел 2 . Звънала на вратата да и отвори мама, а младежът казал :
      - Ама, ако се прибираш, по добре го пусни ...

      Егати, докато го разкажа и стана, като за мен вица Някой да сипе

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Не бе, Lelq, глей какво нещо сте жените, ей Сподели я с приятел, пък после може и друго да споделите, щото едното, ако е качествено, обикновено води до друго, което, ако също е качествено, води до трето или пък до повторение на първото и/или второто. Та така
        Това хубаво , ама съм сбъркала ракията. Мойта била просто " Ракията"
        Пак , с визия на парфюм . Да се надяваме да не сбъркам и човека
        Last edited by Lelq; 14.01.2019, 15:57.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Добро утро , Кръчма!
          Казаха ми страхотен, мръсен виц, но няма да го споделя . Гледам отдали сте се на романтика , та да не развалям атмосферата

          Наздраве с ирландско!
          Никва романтика не видя аз!
          Това твойто си беше жива провокация.
          Откак анонсира, за нищо друго не мога да мисля!
          Жив изгорех!

          Наздраве!

          Опит за наместване

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Това само три пъти в годината, бре!!! Мое ли всеки ден в годината да ставам по изгрев слънце, преди да се раздигнала росата!?
            Наздраве!

            П.П. Специално зарад Арахната отворих учебника си по анатомия. Очаквай фключване в най-скоро време. Ще го заболи и там къде никога не го е боляло
            Искаш да кажеш че ще му се напълни некой орган с кръв и нема да иска да спадне.
            Last edited by Todor Sabev; 14.01.2019, 15:35.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Не бе, Lelq, глей какво нещо сте жените, ей Сподели я с приятел, пък после може и друго да споделите, щото едното, ако е качествено, обикновено води до друго, което, ако също е качествено, води до трето или пък до повторение на първото и/или второто. Та така
              Отдава ни се да ви вкарваме в обяснителен режим.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                Тази картина ми се заби в мозъка......Кака гази топли....Брррррр.....
                Досега асоциирах как Кака ходи боса по поляните, след сутрешна роса с дъх на цветя....

                пп Тарантул да беше прочел за пророчица Татяна, дето лъвовете опитомява да и се умилкват кът малки котета в краката, нямаше да пишеш такива натуралии...За твоя сметка си е...В куклата ти ще има забита още една игла ( но за плетене, с извит връх...)

                Наздраве !
                Това само три пъти в годината, бре!!! Мое ли всеки ден в годината да ставам по изгрев слънце, преди да се раздигнала росата!?
                Наздраве!

                П.П. Специално зарад Арахната отворих учебника си по анатомия. Очаквай фключване в най-скоро време. Ще го заболи и там къде никога не го е боляло
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Таз препоръка, как да я разбирам? Да пробвам ракията с някой и все на единят от нас ще хареса и няма да стане зян?
                  Не бе, Lelq, глей какво нещо сте жените, ей Сподели я с приятел, пък после може и друго да споделите, щото едното, ако е качествено, обикновено води до друго, което, ако също е качествено, води до трето или пък до повторение на първото и/или второто. Та така
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Не знам дали е пивка но бутилката мяза на некъв парфюм. Пък и културна, а стига бе.
                    Аха и на мен. За това питах за мнение от ценител . И получих, де

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Ракията и сексът са за споделяне. Не че не можеш и сам/а, но усещането е друг. Както казваше един приятел - сексът е за престиж, чекията - за удоволствие. Наздраве!
                      Таз препоръка, как да я разбирам? Да пробвам ракията с някой и все на единят от нас ще хареса и няма да стане зян?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Грую, културната ракия пивка ли е? Да знам да я подарявам или да я пробвам
                        Не знам дали е пивка но бутилката мяза на некъв парфюм. Пък и културна, а стига бе.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Грую, културната ракия пивка ли е? Да знам да я подарявам или да я пробвам
                          Ракията и сексът са за споделяне. Не че не можеш и сам/а, но усещането е друг. Както казваше един приятел - сексът е за престиж, чекията - за удоволствие. Наздраве!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Добро утро , Кръчма!
                            Казаха ми страхотен, мръсен виц, но няма да го споделя . Гледам отдали сте се на романтика , та да не развалям атмосферата

                            Наздраве с ирландско!
                            Aaaa, ne-ne-ne..
                            Тя нашътъ романтика кът при манго...

                            - Марийке айде да се марингьосваме....
                            - Ииии, Иванчо какъв намек ми удари..

                            Споделяй, не се срамувай, че с Тарантул много аресваме свенливи...

                            Наздраве !.

                            Коментар


                            • Грую, културната ракия пивка ли е? Да знам да я подарявам или да я пробвам

                              Коментар


                              • Добро утро , Кръчма!
                                Казаха ми страхотен, мръсен виц, но няма да го споделя . Гледам отдали сте се на романтика , та да не развалям атмосферата

                                Наздраве с ирландско!

                                Коментар

                                Working...
                                X