IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И понеже днес моите чавета стават на 3 години, а са 2, черпя с едно 33 годишно.
    Наздраве!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро и спорен ден !

      пп Виртуалното прелюбодейство не е грях ! Казах !

      Наздраве !
      Ъхъ, важното е да знаеш правилата - примерно, не знам дали знаеш, че за изнасилване се води единствено стандартният секс (т.е. реалното преминаване, пък дори и да само веднъж на началото на единия полов орган през мислената линия, сключена между края на срамните устни на другия), всякакъв друг секс се води блудство - само за инфо. Ще ме прощавате за простотията рано сутрин, но вчера се срещах с колеги и се наслушах на простотии.
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Добро утро и спорен ден !

        пп Виртуалното прелюбодейство не е грях ! Казах !

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Аз съм борец срещу корупцията. Не си запомнила бележитата фраза "Непротивоантикорупциователствайте!"
          "Не лъжи и не кради " по-кратко е. Май и по-ясно.))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Борец бил ... Как се беше изказал ти преди години /почесване по главата в знак на размисъл/:
            - Нека Колето да докара от някъде една бяла лястовица / не претендирам, че цитата е точен/
            Наздраве!
            Бела гарга не те ли устройва. Рошава. Я се погледни в огледалото. И сипи една кайсиева като не се разпознаеш, тоест не си вече стисната габровка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

              Изпуснал си "ву" в бързането.
              "Ву"-то е стара форма, вече се избягва. Макар че е по-изразително с него.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Аз съм борец срещу корупцията. Не си запомнила бележитата фраза "Непротивоантикорупциователствайте!"
                Борец бил ... Как се беше изказал ти преди години /почесване по главата в знак на размисъл/:
                - Нека Колето да докара от някъде една бяла лястовица / не претендирам, че цитата е точен/
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Не си запомнила бележитата фраза "Непротивоантикорупциователствайте!"
                  Изпуснал си "ву" в бързането.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    БоМбонките бяха подкуп, бре!
                    Наздраве!
                    Аз съм борец срещу корупцията. Не си запомнила бележитата фраза "Непротивоантикорупциователствайте!"

                    Коментар


                    • Добро утро! https://m.youtube.com/watch?v=h42_h8hBtWI

                      Коментар


                      • http://thingamyjic.blogspot.com/2018...eye-cream.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Благодаря!

                          П.П. Не съществува връзка, в която чувствата и на двамата участници да равни по сила. Винаги единият дава повече ... или поне така смята.
                          га си права, права си - купил съм си една габровска пастърма и мезя за твое здраве
                          Наздраве
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            От Гладно поле ида. И съм много доволен от бонбонките. За теб ли бяха? Е, имало ги на разположение, вече са надлежно съхранени. В тумбака ми.
                            БоМбонките бяха подкуп, бре!
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Тииии, навлек такъв!!! От къде се "излюпи" точно по това време у Кръчмата?
                              Наздраве!
                              От Гладно поле ида. И съм много доволен от бонбонките. За теб ли бяха? Е, имало ги на разположение, вече са надлежно съхранени. В тумбака ми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ммммм, за Кака винцето, но аз ще отмъкна бонбонките, за да има повод се гневи и стимул да трещи. Хубави бонбони, бре, усладиха ми се.
                                Тииии, навлек такъв!!! От къде се "излюпи" точно по това време у Кръчмата?
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X