IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !
    Слънце, сняг, красота...!
    Убава апка с червено вино, торта с каве...Какво му трябва на човек - ееее, нещо между 30 и 50 г, за да топли кунките в следобедната дрямка...
    Ако няма, ще го караме, както повелява традицията...

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Пак ли драскаш на смарфоня ил таблета?
      Наздраве!

      П.П. Слагай веке оптиката за постоянно.
      Може и да мащабира екрана (като първо приближение)
      С наздравето, прикрепям пожелание да му се очисти оптиката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Не си прописвай земни и неземни сили. Ще бъдеш наказана ме за зли акости, а за зли помисли
        Чиче ще изпълни наказанието. По негово усмотрение. С или без предпазни средства. Както той реши да се жертва.
        Пак ли драскаш на смарфоня ил таблета?
        Наздраве!

        П.П. Слагай веке оптиката за постоянно.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          А аз какво ти рекох на Игнажден!?
          Наздраве!
          Не си прописвай земни и неземни сили. Ще бъдеш наказана ме за зли акости, а за зли помисли
          Чиче ще изпълни наказанието. По негово усмотрение. С или без предпазни средства. Както той реши да се жертва.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Кой бре !
            АЗ ли да се предавам...Найш ли кът пийна 25 гр къв съм смелчага...
            Тва хъшовете трева рупат....
            Наздраве !

            пп Твойте мъки в тоалетната, край нямат...
            А на другите 25 от Аслан вече на насран.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              На село ми се спукала тоалетчинията. Лично ште държа отговорна. Глей ти се не спука казаня и ти попари кунките, както се изразява един твой обласкател.
              А аз какво ти рекох на Игнажден!?
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Добро утро !
                Хич не е така..Всеки опит за конфронтация с твойта "блага" личност, води до душевни страдания и физическа болка ( тук игла, там игла...)
                Така че, умните мъже се снишават и омекват кът тесто за кузунак, полягат и викат - каквото решиш това прави .....

                Наздраве !
                Мани ги тея задморски простотии. Една паница с вода и седем въглена наречени на седем части от тялото върши същата работа.
                Наздраве!

                П.П. Тези кавички на думичката "блага" ме навеждат на разни помисли. Дали пък следващия път при наричането връз въглените, наместо болка да вметна нещо за омекване!?
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Стига полягал. Опитай на колене. Не знам, ще й се молиш ли, в очите ли ще я гледаш. Наздраве за тет а тета!
                  Кой бре !
                  АЗ ли да се предавам...Найш ли кът пийна 25 гр къв съм смелчага...
                  Тва хъшовете трева рупат....
                  Наздраве !

                  пп Твойте мъки в тоалетната, край нямат...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    TИ само се реши да се качиш, останалото го остави на сеирджиите като Трак
                    Кво става тука, бе! Кой открадна кола? За Кака тез слабички, фини бъчвички ще са несигурна опора. Ще трябва и Чиче да подложи гръб, пък да го оттегли кога реши й се порадва. Наздраве за взаимопомощта съ задни помисли и долни сметки!
                    ​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      С годините състезателния дух в теб започва да се губи.
                      Наздраве!
                      На село ми се спукала тоалетчинията. Лично ште държа отговорна. Глей ти се не спука казаня и ти попари кунките, както се изразява един твой обласкател.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Добро утро !
                        Хич не е така..Всеки опит за конфронтация с твойта "блага" личност, води до душевни страдания и физическа болка ( тук игла, там игла...)
                        Така че, умните мъже се снишават и омекват кът тесто за кузунак, полягат и викат - каквото решиш това прави .....

                        Наздраве !
                        Стига полягал. Опитай на колене. Не знам, ще й се молиш ли, в очите ли ще я гледаш. Наздраве за тет а тета!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Убаво, убаво...
                          Нали знаеш вица - с теб или без теб, сексът в 11 ч ще се състои....

                          Наздраве !
                          За какъв секс мислиш пък ти. Легай да спиш, че в три ще се озъркелиш и ще требва до сутринта да запълваш времето с по особено тв програми. Старост-воайорост! Личен съвет, в нета е по-интересно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Мерси, Прецик, мерси, Майна - тъкмо се връщам от детския рожден ден - то и на него си се пие като за голям рожден ден. Пускам мача и заспивам, Наздраве!
                            Убаво, убаво...
                            Нали знаеш вица - с теб или без теб, сексът в 11 ч ще се състои....

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              С годините състезателния дух в теб започва да се губи.
                              Наздраве!
                              Добро утро !
                              Хич не е така..Всеки опит за конфронтация с твойта "блага" личност, води до душевни страдания и физическа болка ( тук игла, там игла...)
                              Така че, умните мъже се снишават и омекват кът тесто за кузунак, полягат и викат - каквото решиш това прави .....

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                А най-кратко е "Бъди кротка, Како!?
                                С годините състезателния дух в теб започва да се губи.
                                Наздраве!

                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X