IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Добре, че Гаринча се е родил и гонил топката пред да се появят тези тестове /т.е - всяко правило си има приятните изключения/.
    Наздраве, Преци!
    Да, вероятно си е късмет за някои, този не си го спомням, но си спомням за Андреас Бреме, защитник, особено страхотен когато включи в нападение
    имаше и един португалец, страшни голове вкарваше от летеж но му счупиха краката преди да стане толко велик като Роналдо и фиго
    Тоз па ронадло, добре че беше сър алекс да го научи как да си брои крачките когато бие свободен удар пред вратата. - по хода на коня като в шаха вероятно математиката не му е била любима дисциплина, но пък пример за футболен модел - седи и вкарва голове, страшна голова ефективност. Моделизма и сметката са апогей там, лека по лека изчезва красотата. а основно сметкаджийството им се върти в главата като центрофуга, пък играта - яли я вълци и псета Мислят за кинтите и колите и как да се опазят скъпоценните крачета от травми, че иначе лошо - спират кинтите
    пиша на конвейер, без редакция, закърпих някак тел, но може да не издържи дълго.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Зората да фане, пак добре, гората да не й се наложи да фане.
      По вероятно е си поръчам друго кафе.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        според мен - и да и не
        има творчество в шаха и огромно въображение
        разбира се има и модели, но то къде няма, математиката е доказала например че футболист с криви крака не е удачен за футболист, просто не може да устиска на днешното темпо, разбира се не му пречи да играе повече с акъл (ако има) - ти понеже си посещаваш футболните теми си наясно и си послужих с този пример. даже уникални изследвания им правят преди да си дадат миlионите за някои игралци, - мзтематика по немски, пълна биометрия кръвна картина и прочее - демек - какво творчество уж!?!, но то е което краси играта
        шаха го споменах най-вече зарад нашето световно постижение там, което на фона на многомилионна русия и милиардни индия и китай си е повече от достижение
        пролетта беше вчвра по кръчмяно врема равниденсвтивео кум 9-10 вечерта
        днес само честитим
        Добре, че Гаринча се е родил и гонил топката пред да се появят тези тестове /т.е - всяко правило си има приятните изключения/.
        Наздраве, Преци!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Котка ! Порода Царствено гола.
          Куче е, котката не може дълго да седи в такава поза. Наздраве за най-добрия приятел на човека! - ........Алкополът!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Ти от къде знаеш, че сутрин е най - доброто време за секс и шах ?!

            Понякога /от време на време/ - доводите ти са жеУезни! ))



            ФАКТ! Няма как да зная, дали сутрин ЗА ТЕБ е най-доброто време за секс и шах. Не зная това и по отношение на останалите хора, пък и не ми е необходимо!

            Може да си свикнала да правиш тия неща по обед или в късния след обед И вечер. Не говоря за това, че вариантът, БЕЗ втори човек - и за двете действия - вече е напълно възможен.

            Все пак - не разбирам, защо трябва да зная, кога за теб е най-доброто време? Това НЕ може да се счита като някакво условие, нито. като предварителен ангажимент... Не може да не съм прав!

            Ако трябва да доуточня: на мен са ми остатъчни - по една игра на шах - вечер /преди заспиване/ и сутрин /напълно допустимо е, вместо друг вид събуждане на всички участващи... в играта на шах.../.


            Това навежда към размисъл: хората СМЕ различни. Едни от нас - със сигурност могат да се съобразят с желанията ти, каквито и да са те, НАПРИМЕР: да те учат на шах по обед, в късния след обед И/ИЛИ - вечер..., дори има такива, които ще те безпокоят с шаха - ако желаеш - САМО веднъж в месеца..., или дори САМО на Коледа.../... Хора - разни!

            В тая връзка - днес - без да искам дочух фраза, казана достатъчно високо в разговор от няколко дами, а именно: след мъж и след трамвай НЕ СЕ тичало... Скоро се появявал следващият... )).../ именно той се съобразявал и с факта, че на теб сутрин НЕ ти се играе шах..., например!/ ...

            ... апропо - не чух тия да споменават в разговора си нещо за "киселото" грозде...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Мии, ако не свърши добре работата, може и да хванеш зората ....
              Тцъ! Зората си отделно
              Наздраве, 4i40!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Прецик, аз като един гениален човек шах не играя - сигур щото в гениалността ми не виждам смисъл в нещо, в което липсва всякакво творчество и има само модели, които да следваш, а аз винаги съм се бунтувал против еднообразието

                Иначе пролетта беше вчера, днес още изтрезняваме от първите пориви на птичките и пчеличките.
                Наздраве!
                според мен - и да и не
                има творчество в шаха и огромно въображение
                разбира се има и модели, но то къде няма, математиката е доказала например че футболист с криви крака не е удачен за футболист, просто не може да устиска на днешното темпо, разбира се не му пречи да играе повече с акъл (ако има) - ти понеже си посещаваш футболните теми си наясно и си послужих с този пример. даже уникални изследвания им правят преди да си дадат миlионите за някои игралци, - мзтематика по немски, пълна биометрия кръвна картина и прочее - демек - какво творчество уж!?!, но то е което краси играта
                шаха го споменах най-вече зарад нашето световно постижение там, което на фона на многомилионна русия и милиардни индия и китай си е повече от достижение
                пролетта беше вчвра по кръчмяно врема равниденсвтивео кум 9-10 вечерта
                днес само честитим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Повярвай ми, нищо от изброеното не влиза в конфликт с деликатния подход.
                  Не влиза в конфликт, но не го и налага...
                  Last edited by pepe1234; 21.03.2019, 18:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Мии, ако не свърши добре работата, може и да хванеш зората ....
                    Зората да фане, пак добре, гората да не й се наложи да фане.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      хахха е начи немаш нужда от деликатен подход
                      Повярвай ми, нищо от изброеното не влиза в конфликт с деликатния подход.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Добре че не пия кафе, та не мога да те разбера. както се казва в песента за марчето:

                        Стихосбирка бих написал,
                        подарил ти бих куплет,
                        но въобще не съм поет -
                        аз съм прост тенекеджия,
                        чукам аз коли наред,
                        ти ще бъдеп най-отпред

                        Наздраве и помнете, както е рекъл министърът (хлъц) - колеги, тука може да е рано за ракия, но в Китай вече е икиндия и хората си пият, та сипете. така че, драга ми тнм, в момента някъде по тихоокеанските острови едно кафе (или повече) държат някоя таитянки будна в очакване на зората
                        Убаво! Щом не пиеш кафе, за теб ще го натъкмим да е като качествена греяна ракия - да е горещ, силен и " употребата му" да ми предизвиква главоболие на другия ден
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Викам да зарежете темата с що е то истински мъж! Едно, че колкото пиянки - толко мнения по въпроса, второ единици са тея дето виждат ситният шрифт и долавят идеята .

                          Наздраве, банда!

                          https://m.youtube.com/watch?v=pAgnJDJN4VA

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Прецик, аз като един гениален човек шах не играя - сигур щото в гениалността ми не виждам смисъл в нещо, в което липсва всякакво творчество и има само модели, които да следваш, а аз винаги съм се бунтувал против еднообразието
                            А, има творчество, но е ограничено само до желанието за победа, но не до желанието за творчество, стъпване встрани, напримерно.
                            Ъхъ, противоречиво, но май-е така.

                            Даже боксьорите и борците "свободен стил" са по-творчески на момента от шаховите "борци". Е, истинските борци не са нежни жентлемони... Нема как.

                            Или мъж, или нежен английски педерастически жентлемон... Високи токове, носът към небето, "не вижда" никого, макар да го интересува смъртно как го виждат...

                            Педерасти, сър. Кви джентълмени?
                            Last edited by Джон Бийст; 21.03.2019, 16:34.

                            Коментар


                            • Прецик, аз като един гениален човек шах не играя - сигур щото в гениалността ми не виждам смисъл в нещо, в което липсва всякакво творчество и има само модели, които да следваш, а аз винаги съм се бунтувал против еднообразието

                              Иначе пролетта беше вчера, днес още изтрезняваме от първите пориви на птичките и пчеличките.
                              Наздраве!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • еее че сте пиянденца.
                                Nема ли кой да каже едно честито първа пролет и прочее,
                                аз не можах щото ми се скапал телефона а от него давам интернет на линукса но докато се усетя че тел-а е виновен и лаптопа умъртвих
                                и сега ше играя шах от немай къде щото нямам нет но имам работещ дял на виндовс 7 а там го има тоз шах преди го играех, но на 2ро ниво ми идва скуччно, усещах да дава отпор на 7мо, но го играех церемониално за разчупване на мисълта на 9 щото иначе не е интересно,.(да си призная понякога хитреех и се изкушавах да връщам ход, когато не мисля концентрирано и мусе вързвах )) ) а 10 е още по-интересно но мноооооого мисли и не го издържам ..такъв мисловен.
                                И така честитаа първа пролет, щото след малко като се прибера - докато дойде новият тел, няма нет и ..,може и форум x
                                интересно е и при шаха, и там има задача, която можеше да донесе 1 мил долара, а има и ходове, които са чисто интуитивни (според мен) но могат да решат финала, а изкуствения интелект още не ги владее тез неща. Ако Ендер все още поглежда насам, интересно би било дали е забелязал кои типове преобладават сред световните шампиони, дали са повече от мислещите типове или от интуитивните.
                                (Да си припомним, че 13тия световен е българин !!! а още по-малко нации са генерирали световен шампион, на нашият подмолно отнеха титлата руснаците, с малко измама, но как така ще им отмъкваме титлата, нали са голема сила там и с имперски мабиции, успяха все пак да ни излъжат)
                                Dълго стана, да спирам, че да има време и за наздравето

                                Коментар

                                Working...
                                X