IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Босичка, босичка те предпочитаме, Чичин ще разстила жаравата и ще ти подаде иконата. Дат видиме колкут ти вярата?
    https://www.youtube.com/watch?v=d8vPckBOGb0
    тракич, туй с жаравата е за сейнт косьо енд дъ ленче, сега сме сейнт сирил и мефодиъс, барабар с брат им Наздраве за именяците и за просветителите в темата, дето са дали на вси съфорумци рИкия да пият отзарана
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      А бе ... ходим от време на време на църква, ама откак сме събаряли свещите с кърпата на сокая, отчетата не ни гледат с добро око
      Наздраве!
      Знаех си аз....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Да, бе, забравих, че си веща жена, а вещите жени много вяра не ги държи, ами кво извадят от огъня и котела над него.
        А бе ... ходим от време на време на църква, ама откак сме събаряли свещите с кърпата на сокая, отчетата не ни гледат с добро око
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Босичка ходя в росата по Гергьовден и Еньовден. Малко съм се отдалечила, дет се вика, от огнените тракийски ритуалЕ
          Наздраве!
          Да, бе, забравих, че си веща жена, а вещите жени много вяра не ги държи, ами кво извадят от огъня и котела над него.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Босичка, босичка те предпочитаме, Чичин ще разстила жаравата и ще ти подаде иконата. Дат видиме колкут ти вярата?
            https://www.youtube.com/watch?v=d8vPckBOGb0
            Босичка ходя в росата по Гергьовден и Еньовден. Малко съм се отдалечила, дет се вика, от огнените тракийски ритуалЕ
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Отивам да си обуя балните пантофки
              Наздраве!
              Босичка, босичка те предпочитаме, Чичин ще разстила жаравата и ще ти подаде иконата. Дат видиме колкут ти вярата?
              https://www.youtube.com/watch?v=d8vPckBOGb0
              Last edited by Trakatrak'; 11.05.2016, 09:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Добрутро! Нощта май съвсем не е била нежна, утринта е мрачна. Защо пък да не се смекчат сивите краски?
                https://www.youtube.com/watch?v=qBFB8kyE8XI

                Отивам да си обуя балните пантофки
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Добрутро! Нощта май съвсем не е била нежна, утринта е мрачна. Защо пък да не се смекчат сивите краски?
                  https://www.youtube.com/watch?v=qBFB8kyE8XI

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq
                    Добра нощ , Кръчма !
                    Един грог , че много мокро вън
                    да е топла и нежна
                    https://www.youtube.com/watch?v=0Gbz-Lau5tc

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      КВО СТАВА ТУКА ???
                      Тия дни бех ЗАЕТ !!! НЕ бех в СЛАДА...
                      ЧЕРПА СИЧКИ ВАС.
                      ДО КОЗИРКАТА !!!
                      Щото тия дни вече съм осигурил смяна на караула в кръчмата ...
                      Имам ДЪЩЕРЯ !!!
                      По увъжителни пречини, не успех да се отчета своевременно.
                      за което мола за извенение....
                      НАЗДРАВЕ !!!
                      Най-оптимистичният пост в "Кръчмата" )

                      Да ви е жива и здрава дъщеричката и много,много да ви радва!!!

                      Наздраве

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Ааа, неее.

                        Никаква политика в Кръчмата...!!! Това се питах да пиша с две думи и три изречения....
                        Явно съм бил неразбран...

                        .......
                        Забраната, цензурата или ограничаването ... също е вид ...политика

                        Коментар


                        • Колчо, честито приятелю! ..... Да ви е жива и здрава! Наздраве!
                          Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Мисля да засадя "тревичка".....Много ми е закътано и слънчево.....
                            Шъ си суша и пуфтя на воля.....

                            пп Ти за моето производство и резерви не бери грижа......
                            Миналата година изкарах 9 кила и имам още 5-6...
                            Отделно имам и многогодишни запаси......

                            Засади ли доматите ?
                            Някои се подсякоха. Сложих ги, но тоя дъжд май ще ги удави. Миналата година така ми удави разсада краставички поради чрезвичайни обстоятелства, но тая година барем краставици ще бера. Не че ям. Дано поне тиквичките станат, тях си ги хрупам. Това ми е скромната листа зеленчук. Но за сливите още ме е яд.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Кое е висша химия - ацет.....назата ли. Консумирай я тогава, пък аз ще си остана при етиловото алкохолче. Гледам темата за косата много те вълнува, щото като ти отидоха сливките и лозите във фризера, ти се налага да вариш тревичка, та дано пусне нещо. Засади поне тръстикова тревичка. Пък един познат ме учил как от доматено пюре става. Имаш още надежда да изкараш собствено производство.
                              Мисля да засадя "тревичка".....Много ми е закътано и слънчево.....
                              Шъ си суша и пуфтя на воля.....

                              пп Ти за моето производство и резерви не бери грижа......
                              Миналата година изкарах 9 кила и имам още 5-6...
                              Отделно имам и многогодишни запаси......

                              Засади ли доматите ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Тва е висша химия бре, Тракащия...

                                Нещо кът диалектическия материализъм за историците....( не за хистериците.....)

                                Вземай косата и ще се антидепресираш....
                                Кое е висша химия - ацет.....назата ли. Консумирай я тогава, пък аз ще си остана при етиловото алкохолче. Гледам темата за косата много те вълнува, щото като ти отидоха сливките и лозите във фризера, ти се налага да вариш тревичка, та дано пусне нещо. Засади поне тръстикова тревичка. Пък един познат ме учил как от доматено пюре става. Имаш още надежда да изкараш собствено производство.

                                Коментар

                                Working...
                                X