IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Джон Бийст Разгледай мнение
    Връщай. Написах го съзнателно по децки.
    Аз аз съм Лайза Минели Не носиш на майтап.

    https://youtu.be/dhka_k6Nqw4

    Коментар


    • Но важното е да има купон, кой колкото.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        ДеТСката градина. Връщам ти ръкавицата за ФолКС вагена от вчера петък е все пак
        Връщай. Написах го съзнателно по децки.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Джон Бийст Разгледай мнение
          Абе тоя ваш подпис "Не спори с идиот/глупак, защото.. " щел да ви свали и бие, и т.н. - ми са струва комплексарски. Доста тукашни "инвеститори" са го сложили като подпис - един вид: ако не ми изнася, ти си глупак/идиот.
          Не бих работил с такъф инвеститор.

          Спорил съм с такива и са млъквали.

          Според мен този ви подпис обявява всекиму: комплексар съм, не ме закачай, говоря само с тези, които са ми приятни.

          Съжалявам да ви го кажа - още сте в децката градина.
          ДеТСката градина. Връщам ти ръкавицата за ФолКС вагена от вчера петък е все пак

          Коментар


          • Абе тоя ваш подпис "Не спори с идиот/глупак, защото.. " щел да ви свали и бие, и т.н. - ми са струва комплексарски. Доста тукашни "инвеститори" са го сложили като подпис - един вид: ако не ми изнася, ти си глупак/идиот.
            Не бих работил с такъф инвеститор.

            Спорил съм с такива и са млъквали.

            Според мен този ви подпис обявява всекиму: комплексар съм, не ме закачай, говоря само с тези, които са ми приятни.

            Съжалявам да ви го кажа - още сте в децката градина.
            Last edited by Джон Бийст; 22.03.2019, 16:46.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Добро утро!

              Хармоничният брак не се основава на изисквания - той е споделена отговорност, търпимост и умение да даваш и да получаваш подкрепа.
              Изхождайки от горе написаното - по-скоро аз съм за завиждане. Което ме навежда на мисълта, че трябва от време на време да влизам в църквата, да паля свещ и да отправям по някоя друга благодарност за късмета, който съм извадила при избор на партньор.
              Наздраве!
              Ха, тнм, подобна мъдрост е рядко срещана сред младото поколение и се постига само с опит/години. Ако си имала подобно мислене и преди 20-на години, наистина цена нямаше да имаш
              Аз, като представител на една идея по-нездряло поколение, мога да кажа, че бракът е като всичко друго - обикновено счетоводство - даваш и получаваш, като ако активите не отговарят на пасивите, почва да трупаш или положителен (би било супер за теб), или отрицателен резултат. В първият момент всичко е идеалка, защото натоварваш другата страна с твоята емоционална и материална печалба от брака, във втория случай бракът се крепи дотогава, докато загубата ти изяде основния капитал (какъвто и да е той - чеиз, хубав секс, престиж, порастване на децата и т.н.) или пък намериш отнякъде резерви и/или заемни средства (да речем съжителствате, а ти заемаш секса от комшийката, да речем)

              Целият живот е една проста сметка и баланс - избягаш ли от баланса и почнеш ли да реализираш прекалено големи печалби/загуби за сметка на другата страна, разпадът става въпрос на време.
              Наздраве!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Сър Събев, не съм споменавала нищо за пръстови отпечатъци
                Наздраве!
                Малко раншко, но наздраве ТНМ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  А ясно, като ходим да обираме банка и да сме си забравили ръкавиците нема проблем..
                  Сър Събев, не съм споменавала нищо за пръстови отпечатъци
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Сър Събев, аз съм фен на това, което го правите за престиж. Другото, което ви носи удоволствие и може да стане причина за загуба на линиите върху дланите на дясната или лявата ръка в зависимост от това дали си десняк или левичар / по думите на един велик писател от форума именуващ се Космо/ не ме интересува. Молим за извинение, за което,
                    Наздраве, сър Събев!
                    А ясно, като ходим да обираме банка и да сме си забравили ръкавиците нема проблем..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Брех ТНМ много мултифункционална.
                      А на мен ще ми се издигне в очите от мъжка гледана точка, ако каже нещо за Роко Сифреди,

                      Скоро май че се простим със званието Сър.
                      Сър Събев, аз съм фен на това, което го правите за престиж. Другото, което ви носи удоволствие и може да стане причина за загуба на линиите върху дланите на дясната или лявата ръка в зависимост от това дали си десняк или левичар / по думите на един велик писател от форума именуващ се Космо/ не ме интересува. Молим за извинение, за което,
                      Наздраве, сър Събев!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Mале, тнм, признаш те - те 90% от имащите се за мъже не знаят кой е Мане Гаринча, а ти знаеш. Браво, толкова високо жена не ми се е издигала в очите, пък макар и виртуално. Баси, направо завиждам на мъжа ти! Или пък не - с тези познания кой знае какви изисквания имаш
                        Добро утро!

                        Хармоничният брак не се основава на изисквания - той е споделена отговорност, търпимост и умение да даваш и да получаваш подкрепа.
                        Изхождайки от горе написаното - по-скоро аз съм за завиждане. Което ме навежда на мисълта, че трябва от време на време да влизам в църквата, да паля свещ и да отправям по някоя друга благодарност за късмета, който съм извадила при избор на партньор.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Подозирам , че някой те разсейва. Нали вече уточни , че първо трябва да ги сложим да спят , за да се играе шах . Ама щом се рекламираш, следващият път, ще се възползвам, да си пия виното , докато ти се стараеш
                          Имаме съвпадение - и аз не вярвам в защитата

                          нес кафе Честно!

                          Не зная кога говориш истината... ))

                          Добре де - нес кафето ти е честно! /при определени условия бих ти повярвал, но поне уточни - в каква степен е честно.../

                          Това, че си млада майка - това мога да го повярвам, но чак пък толкова млада /и неопитна/? Колко чАса вече "ги слагаш" тия деца да заспят?

                          Наистина са ми трудни за разбиране тия, младите /лели/... ..., но иначе - не вярвала в защитата... Нападателка! ))

                          Да оставяш веднага виното /дето го наричаш "честното кафе"/ и да поставяш децата в леглото, за да не лекуваш зачервено дупЕ!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Все си мислЕХ, че е време за шах...

                            Не, ние възрастните - никога не можем да разберем младите лели!

                            Получава се леко разминаване в тълкуването на събитията, но все не мога да разбера, коя е причината за подобно несъответствие...

                            Подобни "конфликти" се решават по пътя на преговорите...

                            Можеш да се обадиш, когато стане време за шаха..., но пък - ако ми имаш доверие - в къпането на деца съм добър: влагам старание, повече отколкото в Сицилианската защита, която пък дори не зная какво означава, но съм чувал да произнасят нещо подобно... :Р

                            Всъщност, защитата според мен е най-лошият избор в шаха... /сигурно - и не само там!/

                            Наздраве!

                            Все пак - какви са първите ти асоциации, когато се каже "3 в 1" ? Убеден съм, че не е нещо толкова трагично, колкото например тримата съпрузи, които каза, че имала една украинка - миналата година... ))
                            Подозирам , че някой те разсейва. Нали вече уточни , че първо трябва да ги сложим да спят , за да се играе шах . Ама щом се рекламираш, следващият път, ще се възползвам, да си пия виното , докато ти се стараеш
                            Имаме съвпадение - и аз не вярвам в защитата

                            нес кафе Честно!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение



                              Абе питах, щото сутринта сложи времеви интервали за въпроси , отговори и мнения ...

                              Време е да слагам децата да спят. Красиви сънища на пиянките!


                              https://m.youtube.com/watch?v=W-tMN_etwV0


                              Все си мислЕХ, че е време за шах...

                              Не, ние възрастните - никога не можем да разберем младите лели!

                              Получава се леко разминаване в тълкуването на събитията, но все не мога да разбера, коя е причината за подобно несъответствие...

                              Подобни "конфликти" се решават по пътя на преговорите...

                              Можеш да се обадиш, когато стане време за шаха..., но пък - ако ми имаш доверие - в къпането на деца съм добър: влагам старание, повече отколкото в Сицилианската защита, която пък дори не зная какво означава, но съм чувал да произнасят нещо подобно... :Р

                              Всъщност, защитата според мен е най-лошият избор в шаха... /сигурно - и не само там!/

                              Наздраве!

                              Все пак - какви са първите ти асоциации, когато се каже "3 в 1" ? Убеден съм, че не е нещо толкова трагично, колкото например тримата съпрузи, които каза, че имала една украинка - миналата година... ))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                "Ти от къде знаеш, че сутрин е най - доброто време за секс и шах ?! "


                                "навици, ритъм и план-график нямаш", но задаваш въпроса, от къде зная, че сутрин е най-доброто време за секс и шах?


                                Какво смяташ, че трябва да отговоря при подобно питане, свързано с "навици" сутрин? Не разбирам - ЗАЩО СЕ ФИКСИРА ВЪРХУ СУТРИНИТЕ? Има нещо там..., хайде да поговорим...


                                Мога да предположа, че сутрин си вече ангажирана /някой се отбива при теб - както се казва - за един бърз шах.../..., а в това - разбира се - няма нищо лошо за една "млада съм" /леля/, АКО и тя да е без изградени навици за удоволствия, нещо повече: дори и без план-график за тях!..., но пък "млада съм" /леля/ - си е ориентирана в посоката - да не обича голям наплив от ЕДНОВРЕМЕННО желаещи сутрин /партньори за шах/...

                                Мисля, че има логика в горното. В тая последователност от мисли, предполагам - на теб /вероятно/ ти се губи партньорът /за шах/ - който да те оставя в къщи вечер? Чакай сега - да доуточня, че вечер може и за друго да се ползва един партньор /за шах/... Например, поправи ме, ако греша, но една "млада съм" леля - не може да е под пълнолетие, което пък показва, че партньорът за шах - например, ако бях на твое място - бих го ползвал, например - да взема детето от детската градина..., или - ако е вече ученик - от училището... Разбира се, че шахът ще е след като детето заспи... Чакай, че отново избързах... Сега се сетих, че ме беше питала, какво разбирам под "3 в 1" ? Аз - някак се отнесох в посока на цинизмите... Добре де, не е ли достатъчно коректно, ако допусна, че една млада леля може да си има вече две деца? Да са здрави и да радват мама и всички близки!

                                ...................................

                                В тоя смисъл - съгласих се с теб, че сутрин НЕ Е най-доброто време за шах или друго /с много желаещи/... Общо-взето, при новите допускания - децата не се гледат сами, но пък са радост за нас, дори, които не сме така млади, колкото младите лели!


                                Абе питах, щото сутринта сложи времеви интервали за въпроси , отговори и мнения ...

                                Време е да слагам децата да спят. Красиви сънища на пиянките!


                                https://m.youtube.com/watch?v=W-tMN_etwV0

                                Коментар

                                Working...
                                X