IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=fvPtsSFEzLs

    Наздраве !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Да благовещение е! Май съм изпълнило заръките без да искам. Даже за деня, мисля да се върна към ..лоното на църквата
      Преци, свещ ли ще ходиш да палиш или риба ще приготвяш за вечеря!?
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Това, като грижа или проклятие , трябва да се възприема , от физически по - силната част?

        Наздраве , tnm!
        Бива ли такива подвеждащи въпроси, Lelq!? Естествено, че съм загрижена за уважаемите господа. Представяш ли си да ги докопа някоя самодива!? Хайде, по - младите представители на съответния пол - иди, дойди. Ама има и такива, де ще сринат доброто име на Кръчмата. Мани, маниии. По-добре да си стоят дома днес.
        Наздраве, Lelq
        Last edited by tnm; 25.03.2019, 16:59.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Добро утро, тайфата!

          Благовещение е. Днес трябва да се сте максимално внимателни при разходките тук и там - особено физически по-силната част от пиещите у Кръчмата не трябва да припарват у гористи местности, що днес девойките с бели премени си търсят мъж / най-общо казано/.

          Трябва да сте си изпили първото питие за деня, стабилно да сте похапнали, да сте в добро разположение на духа и в джобчето ви освен семки и бонбонки да дрънкат сребърни парички /ако нямате сребро, монета от 2 лева ще свърши работа/. Защото ... както ви закука днес кукувицата, така ще е през цялата оставаща част от годината.

          Наздраве!

          П.П. И никакви обувки с връзки. Всичкото трандафор да е с цип или лепенки
          Това, като грижа или проклятие , трябва да се възприема , от физически по - силната част?

          Наздраве , tnm!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Добро утро, тайфата!

            Благовещение е. Днес трябва да се сте максимално внимателни при разходките тук и там - особено физически по-силната част от пиещите у Кръчмата не трябва да припарват у гористи местности, що днес девойките с бели премени си търсят мъж / най-общо казано/.

            Трябва да сте си изпили първото питие за деня, стабилно да сте похапнали, да сте в добро разположение на духа и в джобчето ви освен семки и бонбонки да дрънкат сребърни парички /ако нямате сребро, монета от 2 лева ще свърши работа/. Защото ... както ви закука днес кукувицата, така ще е през цялата оставаща част от годината.

            Наздраве!

            П.П. И никакви обувки с връзки. Всичкото трандафор да е с цип или лепенки
            Да благовещение е! Май съм изпълнило заръките без да искам. Даже за деня, мисля да се върна към ..лоното на църквата

            Коментар


            • Добро утро, тайфата!

              Благовещение е. Днес трябва да се сте максимално внимателни при разходките тук и там - особено физически по-силната част от пиещите у Кръчмата не трябва да припарват у гористи местности, що днес девойките с бели премени си търсят мъж / най-общо казано/.

              Трябва да сте си изпили първото питие за деня, стабилно да сте похапнали, да сте в добро разположение на духа и в джобчето ви освен семки и бонбонки да дрънкат сребърни парички /ако нямате сребро, монета от 2 лева ще свърши работа/. Защото ... както ви закука днес кукувицата, така ще е през цялата оставаща част от годината.

              Наздраве!

              П.П. И никакви обувки с връзки. Всичкото трандафор да е с цип или лепенки
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Аве стига с тоз шах, че си потрошите мозъка., Играех го, когато ми падне батерията от тел и се изнервя че няма конуникация та докато зарежда батерията взема та си го изкарам на софтуера
                Шах е интересен но от един момент прави много загуба на време и "лошо седларов" после.
                И така да ви се представя - аз съм бон джоуви, жив или мъртъв, (по 50% за всяка позиция) още водопроводчикът от сериала Али мАкбийл и т.н.
                https://m.youtube.com/watch?v=MVVLSvt3vT8
                (ps. като видях как щрака по клавиатурата, помолих едно тинейджърче, племеница на приятел от малко село, да ми помогне, да пуснем нещо рокаджйиско и с взаимни усилия взехме че пуснахме целият нет., та сега да върнем поздрава с първото което чухме. Закъде сме без младите..!? нале )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                  Не разбраха дамите тук, че не се почва - както се казва - "от вратата - за краката!"

                  Никога не се почва с шаха! Шахът е за след всичко останало, за успокояване, релакс и презареждане...

                  /това са правила, писани за младите лели - от батковци-левенти и млади чичовци, с които е пълен форумът, а аз - от страната на дядовците - не съм така вътре в подобни ситуации, но научавам по нещо оттук-оттам/... ))

                  ..........................

                  Встрани от горното - аз също вчера по едно време бях на Златните, но там нямаше - нито една леля, а още повече пък такава, пиеща бира... Очевидно - младите лели не можем да ги възприемем зрително като истински лели... ))

                  Изпращам няколко снимки от Боянския водопад, вече има минзухари, пък и - кукуряк... Помня, че една дама тук, преди време /може би вече да не пише във форума/ - се кълнеше, че пролетното цвете кукуряк - се изписвало с повече от една буква "р"...


                  http://kachi-snimka.info/images-2013/rgh1553414504y.JPG

                  http://kachi-snimka.info/images-2013/opt1553414648s.JPG

                  http://kachi-snimka.info/images-2013/cqs1553414704b.JPG

                  http://kachi-snimka.info/images-2013/arx1553414814l.JPG


                  Надай се.
                  Наздраве!

                  П.П. Предишната снимка на кукуряка беше по-хубава. Доста време стоеше като тапет на служебния ми лаптоп.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Подходящото облекло е /почти/ задължително...

                    Все пак, ако си забравила термо-прашките си - никога не тръгвай - точно, както ти самата си направила...
                    Беше ми студено. Бях там! Ти имаш избор да вярваш или не. Аз имам избор да приема твоят!
                    Last edited by Lelq; 24.03.2019, 13:50.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      [ATTACH=CONFIG]n3454131[/ATTACH] И аз ще пусна. От днес . За вчера не се сетих, защото се качих късно, седях малко, не бях подходящо облечена. Но днес съм и съм на върха. След малко слизам до Алеко, ще пия няколко бири и кафе и после скачам на лифта, за да си взема колата .

                      Спомена скоро, че не знаеш кога говоря истината. Винаги! Околните не са свикнали с това и постоянно смятат, че лъжа. Вчера имаше леля и ако не се лъжа , щеше да ме отнесеш . Днес също ще има леля, поне до три

                      Хубав ден!

                      Подходящото облекло е /почти/ задължително...

                      Все пак, ако си забравила термо-прашките си - никога не тръгвай - точно, както ти самата си направила...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        И беше прав, че колкото по - високо, толкова по - дълбоко!

                        Два - три пъти потънах до чатала и дори повече Добре, че все имаше хора да ме вадят И сега ще съхна
                        Ваденето, когато си /потънала/ над чатала - е сложно и трудоемко. Изисква повече време и е цяло изкуство. Включват се всевъзможни крайници, понякога /много рядко/ - се мята кукичка със стръв и спасяваният опитва да я захапе. Внимавай със зъбите,, освен това - така съм чувАл: опасно е и не се гълта!

                        Не зная защо така, но - когато се увлажня - за разлика от теб - не ми се ще да съхна..., все по-приятно ми става... Па ти - очевидно си много обилна някак - съхни си там, на припека!


                        п.п. Иначе - излъгала си се за вчера: никаква леля не съм опитвал да отнасям. Трябвало е тоя, дето си мислеш, че щял да те отнесе - да го шамаросаш и да му кажеш нещо такова: "Ей, кьорчо - аз съм лелята - къде гледаш, заплес такъв! Откога те чакам да ме отнесеш!"... Накрая, ако той почне да мига на парцали - неразбиращо - грабни го и сама го отнеси и си го хвърли в колата... Така се прави днес!

                        Коментар


                        • И беше прав, че колкото по - високо, толкова по - дълбоко!

                          Два - три пъти потънах до чатала и дори повече Добре, че все имаше хора да ме вадят И сега ще съхна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                            Не разбраха дамите тук, че не се почва - както се казва - "от вратата - за краката!"

                            Никога не се почва с шаха! Шахът е за след всичко останало, за успокояване, релакс и презареждане...

                            /това са правила, писани за младите лели - от батковци-левенти и млади чичовци, с които е пълен форумът, а аз - от страната на дядовците - не съм така вътре в подобни ситуации, но научавам по нещо оттук-оттам/... ))

                            ..........................

                            Встрани от горното - аз също вчера по едно време бях на Златните, но там нямаше - нито една леля, а още повече пък такава, пиеща бира... Очевидно - младите лели не можем да ги възприемем зрително като истински лели... ))

                            Изпращам няколко снимки от Боянския водопад, вече има минзухари, пък и - кукуряк... Помня, че една дама тук, преди време /може би вече да не пише във форума/ - се кълнеше, че пролетното цвете кукуряк - се изписвало с повече от една буква "р"...





                            Click image for larger version

Name:	20190324_110251.jpg
Views:	1
Size:	1.4 КБ
ID:	3454131 И аз ще пусна. От днес . За вчера не се сетих, защото се качих късно, седях малко, не бях подходящо облечена. Но днес съм и съм на върха. След малко слизам до Алеко, ще пия няколко бири и кафе и после скачам на лифта, за да си взема колата .

                            Спомена скоро, че не знаеш кога говоря истината. Винаги! Околните не са свикнали с това и постоянно смятат, че лъжа. Вчера имаше леля и ако не се лъжа , щеше да ме отнесеш . Днес също ще има леля, поне до три

                            Хубав ден!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Добра нощ, Кръчма!
                              След студената бира на Златните дето пих, желаещи за шах?

                              Наздраве!


                              Не разбраха дамите тук, че не се почва - както се казва - "от вратата - за краката!"

                              Никога не се почва с шаха! Шахът е за след всичко останало, за успокояване, релакс и презареждане...

                              /това са правила, писани за младите лели - от батковци-левенти и млади чичовци, с които е пълен форумът, а аз - от страната на дядовците - не съм така вътре в подобни ситуации, но научавам по нещо оттук-оттам/... ))

                              ..........................

                              Встрани от горното - аз също вчера по едно време бях на Златните, но там нямаше - нито една леля, а още повече пък такава, пиеща бира... Очевидно - младите лели не можем да ги възприемем зрително като истински лели... ))

                              Изпращам няколко снимки от Боянския водопад, вече има минзухари, пък и - кукуряк... Помня, че една дама тук, преди време /може би вече да не пише във форума/ - се кълнеше, че пролетното цвете кукуряк - се изписвало с повече от една буква "р"...


                              http://kachi-snimka.info/images-2013/rgh1553414504y.JPG

                              http://kachi-snimka.info/images-2013/opt1553414648s.JPG

                              http://kachi-snimka.info/images-2013/cqs1553414704b.JPG

                              http://kachi-snimka.info/images-2013/arx1553414814l.JPG



                              Коментар


                              • Добра нощ, Кръчма!
                                След студената бира на Златните дето пих, желаещи за шах?

                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X