IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Объркали сме времето (тюх да му се не види) По-добре само времето
    Важно е обаче самодивите да са "точни" и да не станем за резил
    Според мен тези дами са от най-взискателните и капризните.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Ба, бъркаш ни с разни третополови и джендерасти
      Веднага се сещам за една любима песничка от деЦтвото ми - мама ми е казвала, че съм събирал хлапетата в махалата, за да им я пея -явно е нямало ютюб тогава. Баси, това по времето на динозаврите ли беше.
      Наздраве, тнм

      Хубаво! Пиещите в Кръчмата са от приятните изключения
      Наздраве!

      П.П. Като прочета за бой с шпаги, винаги се сещам за онзи велик френски корсар, който е казал, че всеки се дуелира за това, което няма - един за чест, друг за пари /Титърът на седемте морета/
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Сър Събев, обикновената жена няма такъв уплах /щото нали знаеш, размерът винаги от значение/, пък какво остава за самодивите.
        Наздраве!
        Може да са вили самодиви- хобити У гората всекви ги има.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Баш тъй, ама е било преди много години. Сега ни подмолността, ни коварството са ви чужди като прийоми.
          Наздраве!
          Объркали сме времето (тюх да му се не види) По-добре само времето
          Важно е обаче самодивите да са "точни" и да не станем за резил

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Баш тъй, ама е било преди много години. Сега ни подмолността, ни коварството са ви чужди като прийоми.
            Наздраве!
            Ба, бъркаш ни с разни третополови и джендерасти
            Веднага се сещам за една любима песничка от деЦтвото ми - мама ми е казвала, че съм събирал хлапетата в махалата, за да им я пея -явно е нямало ютюб тогава. Баси, това по времето на динозаврите ли беше.
            Наздраве, тнм

            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Не , много са им били малки дланите и верно са се стресирали и уплашили.
              Сър Събев, обикновената жена няма такъв уплах /щото нали знаеш, размерът винаги от значение/, пък какво остава за самодивите.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Така се случва когато очакванията се разминат с реалността.
                Наздраве!

                П.П. Горките самодиви
                Не , много са им били малки дланите и верно са се стресирали и уплашили.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                  Хапане и драскане с нокти са женски прийоми, ний си браним честта със шпагите, баш кат мускетари...

                  Инак барбекю с приятели ми се напява утре, та наздраве за приятелите...
                  Баш тъй, ама е било преди много години. Сега ни подмолността, ни коварството са ви чужди като прийоми.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    Хапане и драскане с нокти са женски прийоми, ний си браним честта със шпагите, баш кат мускетари...

                    Инак барбекю с приятели ми се напява утре, та наздраве за приятелите...
                    Ами наздраве за прятелите, тогава
                    малко предварително го казваме, за да набереш ищах за утре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Преци, с тези съкращения се пробваш да ми образуваш нови гънки връз мозъчната кора. Рекох, че дежа вюту ще е само с Арахната, но - не. И ти реши да се включиш.
                      Наздраве!
                      То, заради арахната ги намъкнах съкращенията...
                      Да, снемем малко напрежението от него след борбата с юродивите, които избегали... да го ожали човек, нека почива, да набира сили
                      наздраве. (виртуално казвам, че съм на работа още, но след минутки, мисля, да "вдигам гълъбите")

                      Коментар


                      • Хапане и драскане с нокти са женски прийоми, ний си браним честта със шпагите, баш кат мускетари...

                        Инак барбекю с приятели ми се напява утре, та наздраве за приятелите...
                        Last edited by pepe1234; 26.03.2019, 15:49.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          съкращението е по "комбинаторски" казано и малко тарантулски, че и той като Груйчо не се дава на самодивите без да хапе
                          Преци, с тези съкращения се пробваш да ми образуваш нови гънки връз мозъчната кора. Рекох, че дежа вюту ще е само с Арахната, но - не. И ти реши да се включиш.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                            хахах бравос наздраве, и аз утре това ще направя. Инак самодивите много коварни се оказват, много диви...
                            съкращението е по "комбинаторски" казано и малко тарантулски, че и той като Груйчо не се дава на самодивите без да хапе

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Нздрвв м л )
                              Ккато върви довечера тр, да ходя на бира с приятели, а и рибkа ще хапна, така и така ще се ракарвам дотам Самодиви няма из хабитатя, щото пияндета са повече, а както е известно - от пияния и лудият бяга
                              хахах бравос наздраве, и аз утре това ще направя. Инак самодивите много коварни се оказват, много диви...

                              Коментар


                              • Нздрвв м л )
                                Ккато върви довечера тр, да ходя на бира с приятели, а и рибkа ще хапна, така и така ще се ракарвам дотам Самодиви няма из хабитатя, щото пияндета са повече, а както е известно - от пияния и лудият бяга

                                Коментар

                                Working...
                                X