IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Малиий! Чети Шекспир, че да ти е по-лесно.
    Наздраве, Мрънкало!
    Ти си го пак прочети. Да знаеш как да се държиш. "Макбет", въвеждаща сцена. Наздраве, Веща жено!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Ама ти ... така..."деректно"
      Той(Шекспир) е страхотен разбира се, но е и малко-специален, носи оптимизъм, въпреки песимизма на тъмната епоха и разбитите сърца, - не случайно е роден можеду две кухоргоги , кой знае, може да са и риби
      Тези зодии са ми такава мъгла. Въобще не вярвам, че знакът от зодиака е определящ за характера и поведението на даден човек.
      Наздраве!

      П.П. Като се замислих, кухорогите ми допадат. Един да има в компанията и веднага кръстосваме шпагите си. Големи са инати, хеле па зодията, която е от четири букви с пет граматични грешки.

      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Малиий! Чети Шекспир, че да ти е по-лесно.
        Наздраве, Мрънкало!
        Ама ти ... така..."деректно"
        Той(Шекспир) е страхотен разбира се, но е и малко-специален, носи оптимизъм, въпреки песимизма на тъмната епоха и разбитите сърца, - не случайно е роден можеду две кухоргоги , кой знае, може да са и риби
        Last edited by precakanoto; 26.03.2019, 22:23.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Преци, хапането го ползувам не за самоотбрана, а за сексуално заиграване и стимулиране. Не е лесно със самодивите, да знайш. Много са диви, опърничави и вятърничави. Та трябва им фанеш цаката.
          Малиий! Чети Шекспир, че да ти е по-лесно.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            съкращението е по "комбинаторски" казано и малко тарантулски, че и той като Груйчо не се дава на самодивите без да хапе
            Преци, хапането го ползувам не за самоотбрана, а за сексуално заиграване и стимулиране. Не е лесно със самодивите, да знайш. Много са диви, опърничави и вятърничави. Та трябва им фанеш цаката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Сложна писалка , както се казва.
              Той араханта затова ли не успя да ги хване, (или кой го знае къде е смотал оптиките )
              Обаче тр. вече да бегам, защото ще ме гепи задръстването [ATTACH=CONFIG]n3454828[/ATTACH]
              nazdrave
              Къде точно, Преци, не съм успял да я Фана? Уточни. Да я фана.... в лъжа, да я фана за плитката или за опашката? Наздравв за похващането.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Е са Еконт, не знаех че Еконт разполагат с хеликоптери.

                Ясна работата , пращаш джуджетата..

                Не за друго да не вземеш да изхабиш некоя ценна калория.
                Не, бре!!! Сайт си имаме - за продукти от първа необходимист при правене на магии. " Попова лъжичка & змийска люспа" се казва
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Не ставай смешен! Сичко е въпрос на логистика. Ровичкам у интернета, поръчвам доставка по Еконт и си бъркам бъркочите.
                  Наздраве, сър!

                  П.П. Навремето много катерех баирите, но раницата започна да ми натежава. Сега основно в по-ниските части на планината, че високите ми идват в повече.
                  Е са Еконт, не знаех че Еконт разполагат с хеликоптери.

                  Ясна работата , пращаш джуджетата..

                  Не за друго, да не вземеш да изхабиш некоя ценна калория.

                  Наздравееееееее.........
                  Last edited by Todor Sabev; 26.03.2019, 19:41.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Мислим че гората и планината са едни от най - любимите ти места. Иначе кво ще сложиш у казана.
                    Не ставай смешен! Сичко е въпрос на логистика. Ровичкам у интернета, поръчвам доставка по Еконт и си бъркам бъркочите.
                    Наздраве, сър!

                    П.П. Навремето много катерех баирите, но раницата започна да ми натежава. Сега основно в по-ниските части на планината, че високите ми идват в повече.
                    Last edited by tnm; 26.03.2019, 19:31.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Мислим че гората и планината са едни от най - любимите ти места. Иначе кво ще сложиш у казана.
                      Каквото фане. Киселец и коприва. По-важно е, какво ще ти нарече.
                      С тез виртуални наздравици . Само да не удариш на камък
                      Ай наздраве, убитаци
                      Last edited by mechka 429; 26.03.2019, 18:53.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Това няма как да го знам. Аз в гората не ходя, щото това изисква физическо натоварване.
                        Наздраве!
                        Мислим че гората и планината са едни от най - любимите ти места. Иначе кво ще сложиш у казана.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Може да са вили самодиви- хобити У гората всекви ги има.
                          Това няма как да го знам. Аз в гората не ходя, щото това изисква физическо натоварване.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Хм, много хубава мисъл, не бях я чувал, и като се замислиш, доста вярна Само не се сещам за френски корсар, те нивгаш не са били особено морски настроени, изключая Лаперуз ли беше, че съм ги позабравил вече. Май и един Сюркюф имаха, пък и с алжирските и тунизийските пирати си имаха вземане-даване. Интересно нещо е историята, макар че всеки си я разбира от неговата гледна точка. Я чакай да си сменя подписа
                            Наздраве, тнм!
                            Не можах да намеря точния цитат на френски, но в свободен превод звучи така:

                            Разговорът се провежда по време на дуел между корсара и капитана на английски кораб.
                            Англичанинът казва:
                            - Господине, признайте си, че вие французите, се биете за парите докато ние, англичаните, се бием за честта..
                            Сюркуф му отговорил със спокоен тон:
                            - Така е господине, ала всеки от нас се бори да получи това, което няма;

                            Наздраве, хаджи!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Според мен тези дами са от най-взискателните и капризните.
                              Наздраве!
                              Сложна писалка , както се казва.
                              Той араханта затова ли не успя да ги хване, (или кой го знае къде е смотал оптиките )
                              Обаче тр. вече да бегам, защото ще ме гепи задръстването
                              Click image for larger version

Name:	Untitled-1 copy.jpg
Views:	1
Size:	82.8 КБ
ID:	3454828

                              nazdrave

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Хубаво! Пиещите в Кръчмата са от приятните изключения
                                Наздраве!

                                П.П. Като прочета за бой с шпаги, винаги се сещам за онзи велик френски корсар, който е казал, че всеки се дуелира за това, което няма - един за чест, друг за пари /Титърът на седемте морета/
                                Хм, много хубава мисъл, не бях я чувал, и като се замислиш, доста вярна Само не се сещам за френски корсар, те нивгаш не са били особено морски настроени, изключая Лаперуз ли беше, че съм ги позабравил вече. Май и един Сюркюф имаха, пък и с алжирските и тунизийските пирати си имаха вземане-даване. Интересно нещо е историята, макар че всеки си я разбира от неговата гледна точка. Я чакай да си сменя подписа
                                Наздраве, тнм!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X