IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Португалия далече и требва подготовка....
    За заблудено в локациите и возещо се на гондола ме водеха сънищата...
    Може да е от тропота на дъжда ...знае ли човек тайнството на мозъка...

    Наздраве !
    Егати стреса съм ти причинила! Сега, за да тръгнеш за Португалия, сигурно две години подготовка ще са нужни

    Наздраве , 4i40!

    Коментар


    • Добро утро, Кръчма!

      https://m.youtube.com/watch?v=e68c6whsO_E

      Сутринта беше забавна Пожелавам ви готин ден!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Сега да не почнете да провеждате гето-екшън туризъм? Да правите обиколки по пътя на биячите. Наздраве, Дрънкалке!
        П.п. Като спечелите от новия бизнес, може и да почерпиш.
        Да, бе ... Как ли пък няма да почерпя.

        Цял ден няма стационарен интернет. Мобилният - едвам, едвам. Дори връзките по телефона проблемни. Пробват се в някакво затъмнение да ни вкарат, но не им се получава.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Щур купон! Това ме изкефи.
          Миниера ме удря след такова море от блъскащи се хора....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            У хабитата няма гето, за сведение на незапознатите.

            Аз кога е трябвало съм ходила по такивата събития. Сега благородно давам път на следващото поколение. Днес съм изпратила личен представител, като преди това му проведох инструктаж за действие при евентуален близък контакт с джандармерията. Голямо желание за присъствие - една камара коли пълни със студенти се довлякоха от Голямо село.
            Наздраве, Мрънкало!
            Сега да не почнете да провеждате гето-екшън туризъм? Да правите обиколки по пътя на биячите. Наздраве, Дрънкалке!
            П.п. Като спечелите от новия бизнес, може и да почерпиш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Браво чичо! А Какво сънува, - не е ли нещо из златистите плажове на топлите южни морета. !? На какъв език говореха, не беше ли португалски
              Португалия далече и требва подготовка....
              За заблудено в локациите и возещо се на гондола ме водеха сънищата...
              Може да е от тропота на дъжда ...знае ли човек тайнството на мозъка...

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Щур купон! Това ме изкефи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  ...и първото нещо дето сторват, е да махнат паяците от ъглите на къщата, барабар с паяжините....за да освободят място за мухите ( мъжките)

                  Днес бях в Дивото. Писна ми да бачкам и се запилях на теферич....Запалих печки и камини и му теглих един сън - със сънуване и бленуване....Кога легнах валеше. Кога се събудих - чисто небе със златно слънце....
                  Бахти кефа....
                  Наздраве !
                  Затова ли ходиш на теферич, да спиш? Или ти нарочно, за да сънуваш Тянка с байрак в ръка и другите подробности. А мотиката кой ще подхване? Или се надяваш в съня ти Тянка да е не само буйна, ами и работлива.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    ....
                    Днес бях в Дивото. Писна ми да бачкам и се запилях на теферич....Запалих печки и камини и му теглих един сън - със сънуване и бленуване....Кога легнах валеше. Кога се събудих - чисто небе със златно слънце....
                    Бахти кефа....
                    Наздраве !
                    Браво чичо! А Какво сънува, - не е ли нещо из златистите плажове на топлите южни морета. !? На какъв език говореха, не беше ли португалски

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Чак пък да е твой. Май си забравила, че кога си се нанесла, там вече е висела паяжина. Така е с жените, влезат ли ти в къщата и веднага си я нарочат, че е техна.
                      ...и първото нещо дето сторват, е да махнат паяците от ъглите на къщата, барабар с паяжините....за да освободят място за мухите ( мъжките)

                      Днес бях в Дивото. Писна ми да бачкам и се запилях на теферич....Запалих печки и камини и му теглих един сън - със сънуване и бленуване....Кога легнах валеше. Кога се събудих - чисто небе със златно слънце....
                      Бахти кефа....
                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Чак пък да е твой. Май си забравила, че кога си се нанесла, там вече е висела паяжина. Така е с жените, влезат ли ти в къщата и веднага си я нарочат, че е техна.

                        Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          Лелче, кафето си е почти ритуал, та няма как... Пусни и ти некоя песничка да ни зрадваш, откъм музика имаш добри попадения
                          https://m.youtube.com/watch?v=xRQnJyP77tY

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Каке, ти не си ли на барикадата? Като Малката Гаврошка да събираш камънье, де ще полетят към портфейлите на стъкларите. Или с разгърдени гърди и байрак в ръка водиш съгражданите на щурм към спотаилите се гета? Не си ти римски легионер. Ми си римски пенсионер. Ка Наш Чичи.
                            У хабитата няма гето, за сведение на незапознатите.

                            Аз кога е трябвало съм ходила по такивата събития. Сега благородно давам път на следващото поколение. Днес съм изпратила личен представител, като преди това му проведох инструктаж за действие при евентуален близък контакт с джандармерията. Голямо желание за присъствие - една камара коли пълни със студенти се довлякоха от Голямо село.
                            Наздраве, Мрънкало!

                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              У наше село, корелацията е обратна , След всеки търкал в Студентски град не се събарят сгради. а се вдига,,имиджа,, на района и продължава да се строи като за световно.

                              Иначе верно тези брадчеди са се объркали , тва така щот млади и необразовани и не знаят за некои вековни традиции у хабитата.
                              Вярно, имаме си някои особености. Днес четоф нещо у фейса за хабитата, де ми го показа кльощавия. Най-после и на него да му просветне и да вдене какви му ги говоря от години.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Добро утро!
                                Нашто ъгло - моят ъгъл ли е?

                                Добре, че има музика към кафето ...
                                Чак пък да е твой. Май си забравила, че кога си се нанесла, там вече е висела паяжина. Така е с жените, влезат ли ти в къщата и веднага си я нарочат, че е техна.

                                Коментар

                                Working...
                                X