IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ха, имах си аз да се навиеш. Личи си, че дори пломбите ти ще паднат от страх.
    Наздраве, Мрънкало!
    Охххх... почти не останаха зъби с пломби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Вечерта преди Еньовден се спазват различни забрани - яденето се ограничава, пиенето и сексът се пропускат. След изгрева на луната се ходи на извор или чешма и се взема мълчана вода. Около полунощ се правят наричанията. Сутринта на 24.06 се правят други ритуали, като особено важно е да се "хване" еньовската роса. Смята се, че по изгрев слънце тя има лечебна сила.

      Затова от 22.06. започвам да си налягам парцалите
      Наздраве!
      Много сложно ...
      Наздраве!

      пп. Щом се налагат забрани, сега се уливай, да не страдаш после

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ренегадка си тииии,
        Включена е и думата "гад"?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Аааа, не, срещата с призраци и духове на възходящи роднини е интимна работа. Не мога те предпазвам от техния гняв. Пък и тогава ще имам на Вси светии събор на село и ще имам весели сбирки. Не мога се занимавам с твоите траурни разправии и обяснения.
          Ха, имах си аз да се навиеш. Личи си, че дори пломбите ти ще паднат от страх.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

            На дедо сладураната, нещо на рожден ден ми бие Рачето?
            Тцъ! Любима зодия ми е, но аз не съм Рак.
            Наздраве, Вълчо-34!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Тайна ли е какво има на 23.06?
              Вечерта преди Еньовден се спазват различни забрани - яденето се ограничава, пиенето и сексът се пропускат. След изгрева на луната се ходи на извор или чешма и се взема мълчана вода. Около полунощ се правят наричанията. Сутринта на 24.06 се правят други ритуали, като особено важно е да се "хване" еньовската роса. Смята се, че по изгрев слънце тя има лечебна сила.

              Затова от 22.06. започвам да си налягам парцалите
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                Еньов ден. И нощ. Като за вещици.




                На масата е леля Ог.

                Сега видях, че адашка е на масата. Може пък, по случая, да се пусна с рокля по масите и аз на датата

                Коментар


                • Си пусна вефа с биричката

                  https://m.youtube.com/watch?v=VHrLPs3_1Fs

                  Наздраве на пиещите!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Като студент трябваше да ходя до Прованса на ТНТМ сбирка. Баща ми ме буди, но ми се видя, че съм недоспал, навън тъмно, а булеварда много тих за сутрин. Погледнах ръчния му часовник (настолният не работеше, аз не нося, що ме дразни), показва сутрин. Излизам, седя на спирката, нема никой. Тръгвам пеш за разтъпкване до следващата спирка и там ме настига баща ми и вика: Грешка, грешка. Вместо 5.30. часовникът е показвал 1.30, но масова психоза. Оттогава гледам да гледам повече часовници.
                    Ше земеш тънък, плосък чисовник, с тънка кожена каишка. Да изглежда скромно скъп.
                    Тогава не дразни, ръкавите не се закачат за него.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                      Еньов ден. И нощ. Като за вещици.




                      На масата е леля Ог.

                      Мерси за инфото! Аз нали не съм от вещите, та за това не бях в час
                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                        Много готини машинки!Бях в първи клас като ми подариха един за 30 лева и до ден-днешен си работи.Въпреки че през последните над 30 години си почиваше без да работи в един стар шкаф и от две години пак е на линия.Лошото е,че всеки ден трябва да се навива и малко избързва.Ама е със "златна баня" анти-прахов и влагов.И наистина много здрава изработка - като дете как ли не съм го блъскал с надеждата да го строша,че да ми купят друг който да има и дата и да е автоматик....Не и не - дори стъклото му е оригинално!А и цъкането е едно мелодично-приспивно!

                        Сега продават по моловете некви "Пальот"-и от 1000 кинта нагоре - внос от Германия.А от завода в Москва цените са по 10 000 - 15000 рубли за базов модел.Като му сметна грубо мито и данък пак не прави повече от 500 лева.

                        ПС:От съветските часовникарски марки май само "Ракета" не съществува.
                        Съветските цъкала бяха добри и измежду малкото стоки, които имаха добър дизайн. Ракетата бяха малко по-дървени на стил, но те пък бяха за партийни секретари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Компания ще ми правиш ли? Вземи тогава питиета и мезета, че да засядаме. Ноооо, от сега те предупреждавам. На 23.06 трябва да сам свежа като утринна роса.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Аааа, не, срещата с призраци и духове на възходящи роднини е интимна работа. Не мога те предпазвам от техния гняв. Пък и тогава ще имам на Вси светии събор на село и ще имам весели сбирки. Не мога се занимавам с твоите траурни разправии и обяснения.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Тайна ли е какво има на 23.06?
                            Еньов ден. И нощ. Като за вещици.




                            На масата е леля Ог.
                            Last edited by eta orel; 07.06.2019, 14:16.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Компания ще ми правиш ли? Вземи тогава питиета и мезета, че да засядаме. Ноооо, от сега те предупреждавам. На 23.06 трябва да сам свежа като утринна роса.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              На дедо сладураната, нещо на рожден ден ми бие Рачето?
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                После баща ми донесе от Москва "Пальот".
                                Много готини машинки!Бях в първи клас като ми подариха един за 30 лева и до ден-днешен си работи.Въпреки че през последните над 30 години си почиваше без да работи в един стар шкаф и от две години пак е на линия.Лошото е,че всеки ден трябва да се навива и малко избързва.Ама е със "златна баня" анти-прахов и влагов.И наистина много здрава изработка - като дете как ли не съм го блъскал с надеждата да го строша,че да ми купят друг който да има и дата и да е автоматик....Не и не - дори стъклото му е оригинално!А и цъкането е едно мелодично-приспивно!

                                Сега продават по моловете некви "Пальот"-и от 1000 кинта нагоре - внос от Германия.А от завода в Москва цените са по 10 000 - 15000 рубли за базов модел.Като му сметна грубо мито и данък пак не прави повече от 500 лева.

                                ПС:От съветските часовникарски марки май само "Ракета" не съществува.

                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X