IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За мене ром..... бутилка.....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Дубрутру
      Бира?
      ЪЪъъъъъъъ....
      Бира ?
      В десетиполвина ?
      може.
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Дубрутру
        Бира?
        ЪЪъъъъъъъ....
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Сори.
          Чукча не читател, чукча писател.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
            Дано не ви разваля празника, ама според църковния календар и устав, Игнажден беше вчера.

            Според църковния устав, ако Игнажден (20 декември) се падало неделя, тогава се мести един ден напред.
            Справка
            Ми, нали това казвам и аз, бре! Изтеглили са празника вчера и аз не можах да ползвам изконното си право да разваля рахатлъка на една камара народ за цялата 2016 година
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Дано не ви разваля празника, ама според църковния календар и устав, Игнажден беше вчера.

              Според църковния устав, ако Игнажден (20 декември) се падало неделя, тогава се мести един ден напред.
              Справка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Сипете .....


                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Чета 'ирландското"доста почитатели има!
                  Ей ви и малко мюзик за по добро преглъщане.

                  http://clubz.bg/32171-pesnopojka_top...iqnskite_himni

                  Коментар


                  • Сипете .....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq
                      Добро утро ! А аз се чудя , на кой да не се натреса
                      Ама и не смея никой да каня , че все не уцелвам нужният човек , за да ми е блага годината
                      Сигурно родата пак ще го отнесе .
                      https://www.youtube.com/watch?v=RYOW5uoyKl0
                      Ооо, Лелче, добре дошла !

                      На който и да се натресеш, все ще е на кяр. !!!

                      За жалост качествените "човеци" сме кът и вече за нищо не ставаме....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Да де, но нейните сладки не изглеждат като тези.....Сега ще ѝ отправя една градивна критика......:D
                        Първом се увери, че e оставила точилката на мястото й.

                        Днес се глася аз за Игнажден, чудейки се на кого да се натреса на гости, че 2016 година да му ведра и спокойна /досущ като моят благ характер/. Пък то онези учени господа БПЦ да били взелЕ решение да го дръпнат деня фчера
                        При толкоз банкети и коктейли съм го изтървала това ценно указание; Бая народ се отърва, дет са вика , между капките.
                        Наздраве!
                        Last edited by tnm; 20.12.2015, 14:05.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Мдъъъ, случил си на съпруга - коледни сладки ти приготвя


                          Приятен ден и на теб!
                          Да де, но нейните сладки не изглеждат като тези.....Сега ще ѝ отправя една градивна критика......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Мдаммм, една жена като държи точилката, не винаги я използва за коледните сладки!.

                            Дет се вика може да е решила да мине и суджуците
                            Или да начука пържолите......

                            пп За разтривка си имам масажен стол....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !

                              Някои си пиете виното и коняка а я си пием антибиотика.....

                              Днес ще бъда много кисел.....Събирам багаж за вилата а жената застанала на вратата с точилката ( дето прави коледните сладки ухаещи на канела, мед и шоколад) и нож в ръцете и вика - "един от двамата ще излезне от вратата, но с краката напред...."

                              С възрастта човек отстъпва.....

                              Приятен ден !
                              Мдаммм, една жена като държи точилката, не винаги я използва за коледните сладки!.

                              Дет се вика може да е решила да мине и суджуците

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !

                                Някои си пиете виното и коняка а я си пием антибиотика.....

                                Днес ще бъда много кисел.....Събирам багаж за вилата а жената застанала на вратата с точилката ( дето прави коледните сладки ухаещи на канела, мед и шоколад) и нож в ръцете и вика - "един от двамата ще излезне от вратата, но с краката напред...."

                                С възрастта човек отстъпва.....

                                Приятен ден !
                                Мдъъъ, случил си на съпруга - коледни сладки ти приготвя


                                Приятен ден и на теб!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X