IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тайна ли е какво има на 23.06?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ренегадка си тииии, родоотстъпница. Не почиташ предците. Чуждопоклоничество изповядваш. Давам ти три нощи наряд на гробищата се разберете с окопалата се рода, как тъй ще ги срамиш. Наздраве, Дрън-калеска!
      Компания ще ми правиш ли? Вземи тогава питиета и мезета, че да засядаме. Ноооо, от сега те предупреждавам. На 23.06 трябва да сам свежа като утринна роса.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Тцъ, бре!!! Пиенето на ром е въпрос на лично предпочитание.
        Наздраве, Мрънкало!
        Ренегадка си тииии, родоотстъпница. Не почиташ предците. Чуждопоклоничество изповядваш. Давам ти три нощи наряд на гробищата се разберете с окопалата се рода, как тъй ще ги срамиш. Наздраве, Дрън-калеска!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Добро утро !
          Станало петък....Край на почивката....
          УжасТ, в събота и неделя пак ще се скапя от бачкане ...

          Наздраве !



          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Вие докато се разберете, кой ще слага кафето, аз пих вече две. Сега съм на череши и да ви почерпя - да покажа как се прави

            [ATTACH=CONFIG]n3475141[/ATTACH]
            Опааа, хапнах ги, че другите им рано за черешова диета. Ще чакат черешите от Чили приз декември.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Ми да...Откакто ме глобиха в село Шума, псувам и наричам всите мутри и подкупни полицаи.....

              пп Малко ме е страх да не срещна побелял дядка с бастун по пътя и да му отнеса треперещите кунки в дерето....

              Наздраве !
              Това виладжията от Шума ли имаш предвид. Сега ше има време си копа градинката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Преди 30 г изхвърлих часовника от ръката. Рекох си на време, началници и срещи няма да робувам.....И пак не закъснявам....

                Наздраве за времето, дето е спряло ...!
                На мен ми допадат господа, които носят часовници. Не харесвам когато са накичени с бижута.
                Наздраве!

                П.П. По-едрата 1/3-та съвсем зацапа оптиката, та и той свали часовника, но преди години редовно го носеше.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Именно, именно! Ти и без това ги излагаш ка пиеш ром наместо ракийка.
                  Тцъ, бре!!! Пиенето на ром е въпрос на лично предпочитание.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Вие докато се разберете, кой ще слага кафето, аз пих вече две. Сега съм на череши и да ви почерпя - да покажа как се прави

                    Click image for larger version

Name:	20190607_110121.jpg
Views:	1
Size:	3.4 КБ
ID:	3475141

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Ти явно пътуваш от другата страна.
                      Ми да...Откакто ме глобиха в село Шума, псувам и наричам всите мутри и подкупни полицаи.....

                      пп Малко ме е страх да не срещна побелял дядка с бастун по пътя и да му отнеса треперещите кунки в дерето....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Как ще е далеч бре ...!
                        55 мин от врата до врата.....Сега и магистрала започнаха ( Бахти безмислената инвестиция. Достатъчно беше да се напрявят още 2 ленти след Сливница.)
                        Ще ми намалят времето за пътуване с 2 - 3 минути...
                        Започнаха да строят 2 къщи по пътя. Направо се радвам за новите съседи по трасето....Може да са на 5-7 км, но пак се радвам....

                        Наздраве !
                        Ти явно пътуваш от другата страна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Преди 30 г изхвърлих часовника от ръката. Рекох си на време, началници и срещи няма да робувам.....И пак не закъснявам....

                          Наздраве за времето, дето е спряло ...!
                          Като малък имах сувенирен пластмасов часовник-ключодържател. Държах го в портмоне-ключодържател. Него пък във вътрешния джоб на сакото на униформата. И при едно боксиране го направиха на чаркове. После баща ми донесе от Москва "Пальот". На него беше изпробван големият магнит от кабинета по физика. Скъса му се рамата. Реших да стана свободен човек. От една работа къде изглежда бяха решили да се разделим, що подарък часовник вещае раздяла, ми подариха един. Понеже забравих да го откупя, верно след време се разделих с работата. Но часовникът ме дразнеше, особено на лявата ръка. И добре че излязоха мобиларките.
                          Last edited by Trakatrak; 07.06.2019, 12:19.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Като студент трябваше да ходя до Прованса на ТНТМ сбирка. Баща ми ме буди, но ми се видя, че съм недоспал, навън тъмно, а булеварда много тих за сутрин. Погледнах ръчния му часовник (настолният не работеше, аз не нося, що ме дразни), показва сутрин. Излизам, седя на спирката, нема никой. Тръгвам пеш за разтъпкване до следващата спирка и там ме настига баща ми и вика: Грешка, грешка. Вместо 5.30. часовникът е показвал 1.30, но масова психоза. Оттогава гледам да гледам повече часовници.
                            Преди 30 г изхвърлих часовника от ръката. Рекох си на време, началници и срещи няма да робувам.....И пак не закъснявам....

                            Наздраве за времето, дето е спряло ...!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Да живей бригадирското движение из полята на Дивото. Един бивш колега решил си вземе виличка в твоя район. Разубеждавах го, че е далек и е студ и пек, но не знам какво реши.
                              Как ще е далеч бре ...!
                              55 мин от врата до врата.....Сега и магистрала започнаха ( Бахти безмислената инвестиция. Достатъчно беше да се напрявят още 2 ленти след Сливница.)
                              Ще ми намалят времето за пътуване с 2 - 3 минути...
                              Започнаха да строят 2 къщи по пътя. Направо се радвам за новите съседи по трасето....Може да са на 5-7 км, но пак се радвам....

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Добро утро!
                                Слагай кафето
                                Тази сутрин е ред на Кака. Утре пак, че има да наваксва.

                                Коментар

                                Working...
                                X