IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    За него няколко цвята съм нагласила. Това Португалията не е лесна работа - трябва да съм издокарана.
    Наздраве, Мрънкало!
    Нали, с мен едни гащи си готова да скъсаш, а с Чичи цели три - алени, зелени и жлъти. Нема справедливост на тоя свят! Наздраве, Дрънскриминаторке!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Тцъ! Прави грозни намеци без грам истина у тях, за обществено полезният труд, де го е полагала родата навремето.
      Никви намеци не права. Орлето само се ориентира за вънкашната генетична намеса в родословното ти дърво. Ма ништо обидно нема в таа работа. Просто наместо Тянка Габърска, ще ти викаме Кака Ангорска.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Добро утро !

        Няма ме един ден и не смогвам да прочета темата...
        То не са задници, то не е секси бельо..... направо след 30 гр ракия и купа зелена салата се депресирах....Аз съм тръгнал в 6.30, започнал съм да работя в 7.30 ( дет се вика от вратата за краката ) а вие туканка сте го ударили на животтт......

        Наздраве !
        Ще купуваш ли или ще се дърпаш, бе? Евтино продавам. Дай три стъккеника дюлевка и три буркана паламуд и бегай бърже с трофея преди да се развърже. Че после става страшно - ще разпалва, ще разбърква, ще врещи и ще нарича, па накрая ще се доволно кикоти, се едно ни е подрязала крачните нокти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Влизам ти в положението. Щото и аз днес се натоварих. По-едрата и по-кльощавата 2/3-ти пълноправни членове окопаваха, ториха и стъкмяваха теловете на конструкцията с мрежата против градушка, а нас с дебелото псе ни пратиха да събираме гъби в близката горичка. Мъкаааа.

          Тях слънце ги пече, дъжд ги валя, вятъра ги одуха, с една дума - агроидилия. А аз трябваше да се разправям с индивиди на възрастта на Арахната, дето са застанали мълчаливо да всяка манатарка и я чакат да порасне, че да я откъснат, защо съм пуснала Дунди да търчи без повод в гората. Затова сега се чувствам физически и емоционално изразходена и съм се отдала на заслужена почивка.
          Наздраве!

          П.П. И една китка горски ягоди набрах, та сега носят аромат у трапезарията.
          Дунди да не е изровило некоя ценна гъбка и сега да си се завила през глава и да си я ръфкаш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ми, Лелче, щом немаш кво да ти пада, нема с кво да облекчиш кантара. А в таа тема принципно си говорим глупости. И възхваляваме глупостта. Минали сме на правилната страна.
            Ми аз не знам , що решихте , че искам да облекчавам кантара ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Можеш да си изпуснеш или да ти падне нещо , само ако го имаш . В този ред на мисли , смятам , че говориш глупости
              Ми, Лелче, щом немаш кво да ти пада, нема с кво да облекчиш кантара. А в таа тема принципно си говорим глупости. И възхваляваме глупостта. Минали сме на правилната страна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                На тях отслабването е кога си изпуснат чантичката или им падне короната за *Леля на годината*.
                Можеш да си изпуснеш или да ти падне нещо , само ако го имаш . В този ред на мисли , смятам , че говориш глупости

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Добро утро !

                  Няма ме един ден и не смогвам да прочета темата...
                  То не са задници, то не е секси бельо..... направо след 30 гр ракия и купа зелена салата се депресирах....Аз съм тръгнал в 6.30, започнал съм да работя в 7.30 ( дет се вика от вратата за краката ) а вие туканка сте го ударили на животтт......

                  Наздраве !
                  Влизам ти в положението. Щото и аз днес се натоварих. По-едрата и по-кльощавата 2/3-ти пълноправни членове окопаваха, ториха и стъкмяваха теловете на конструкцията с мрежата против градушка, а нас с дебелото псе ни пратиха да събираме гъби в близката горичка. Мъкаааа.

                  Тях слънце ги пече, дъжд ги валя, вятъра ги одуха, с една дума - агроидилия. А аз трябваше да се разправям с индивиди на възрастта на Арахната, дето са застанали мълчаливо да всяка манатарка и я чакат да порасне, че да я откъснат, защо съм пуснала Дунди да търчи без повод в гората. Затова сега се чувствам физически и емоционално изразходена и съм се отдала на заслужена почивка.
                  Наздраве!

                  П.П. И една китка горски ягоди набрах, та сега носят аромат у трапезарията.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Мисла да препродам кат алено бельо с все пълнежа. Чиче, де си?
                    Добро утро !

                    Няма ме един ден и не смогвам да прочета темата...
                    То не са задници, то не е секси бельо..... направо след 30 гр ракия и купа зелена салата се депресирах....Аз съм тръгнал в 6.30, започнал съм да работя в 7.30 ( дет се вика от вратата за краката ) а вие туканка сте го ударили на животтт......

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                      То ест "кавказоид", както в америчко определят чисто европейската кръв.

                      А к. ти тнм е с кръв от дивите анадолски полета?
                      Тцъ! Прави грозни намеци без грам истина у тях, за обществено полезният труд, де го е полагала родата навремето.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Мисла да препродам кат алено бельо с все пълнежа. Чиче, де си?
                        За него няколко цвята съм нагласила. Това Португалията не е лесна работа - трябва да съм издокарана.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Отключена е вече.

                          Затова изтрих мрънканията си по-долу.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от eta orel
                            Трака,

                            май ХУ иска сама да си пуска музика в нефелната тема и сама да си я слуша?
                            Не желае нещо да я озвучаваме и заглушаваме когато прилага справедливо правосъдие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Не знам как се отваря. Пусни я ти.
                              Верно,че е некак си йезуитско тука направено отварянето на нова тема.
                              По-бързия начин:

                              Ето как изглежда при мен полето на страницата най-горе:

                              Home > Forum > Други > Отдих и развлечение

                              Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

                              Четирите елемента над заглавието на темата са линкове към различни нива на форумната структура. Ако кликнеш на някой от последните два, дошлата нова страница има бутон за отваряне на нова тема.
                              Разгледай и четирите нива, за да се ориентираш.
                              Last edited by eta orel; 09.06.2019, 12:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                                Грузинци. Огледай ги. По-"европейски" изглеждат от средния "европеец".
                                https://m.youtube.com/watch?v=9HXvhQ4Sr2k&t=1m10s

                                Абе, Трак, що не отвориш нова музикална тема, че с оная така и не могат да се справят техничарите(?) на форума?
                                Не знам как се отваря. Пусни я ти. Колкото до кавказците, искаш да кажеш, че са белички и с правилни черти повече от много европейци. Всъщност повечето европейци май не са европоиди.

                                Коментар

                                Working...
                                X