IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !

    Имам предложение ..

    Може ли това мероприятие да го организираме в "дивото".... ?

    Тц, няма да стане....Като чета по-надолу, тва са танга, високи токчета, малки черни рокли.....

    Наздраве !
    А що е то "дивото"? Кръчма ли неква потайна?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
      Къмината бумти...
      цепенИциете пращАт ...
      Скарата интензивно нагАря...
      От сабаале съм замариновал едни пържолки...
      .. приседнал в кьошето, отварям морно хладна бирка ... за размисъл и духовно прочистване...
      Обед Иде...
      Колчо, не се крий в кьошето, ми излез посрещни гости, щото празници идат. Време е да прогледнеш!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Щъ има!
        Trakatrak' цепи дърва за скарата, Колето гласи мръвите, Lelq прави салата и избира музиката, Kev сипва червено вино в каните, 4i40 пълни ботилките с джинджифилова ракия, Мамун шъ донесе бананЕ ...
        Ний с Бенджи ще изядем и изпием квото е нагласила клиентелата на Кръчмата и ще уважим музикалния фон, дето го прави Lelq с един танц.

        П.П. Забрайх шотландеца. Той ще прави няква програма, тип вариете
        Ама, недейте с тая скара, бе, като кучето на Павлов съм. Другиден ми е втория ден , де постя в годината. Приготвям се духовно и физически за него, а вие вече сте го подкарали на голема скара. Изтърпете още два-три деня. Сега едни сърчица ме чакат във фурната. Те нали минават за по-постно?

        Коментар


        • Добър ден! Някои добре са се почерпили снощи - евала!
          Аз преди малко се връщам от обиколка из няколко села - служебна, идилия -тихо,спокойно и слънчево
          Сега е време за е'на бира - в случая Амстел, и за известно откъсване от реалността...

          П.П. Виното е на линия, а Металика имат и някоя друга балада
          Last edited by kev; 22.12.2015, 12:36.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Не бе..
            Това за дАмите бе..
            Ти, къде се рЪгаш... ?
            Чичо нещо не се изрази ясно ...... та викам да не правите некакъв маскен бал и да требва рокли да обличаме .... За дамите ясно.Колкото по-малки роклите толкова по-добре.А черни ли червени ли - се тая.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Покажи ми го тоя дето ше ни накара да сложиме рокли .... сАмо ми го пОкажи ....
              Не бе..
              Това за дАмите бе..
              Ти, къде се рЪгаш... ?
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • убаво се нареждат нещата

                Абе само да ви попитам-нормално ли е като се нахраня да не губя апетит?
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Покажи ми го тоя дето ше ни накара да сложиме рокли .... сАмо ми го пОкажи ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Тц, няма да стане....Като чета по-надолу, тва са танга, високи токчета, малки черни рокли.....
                    Покажи ми го тоя дето ше ни накара да сложиме рокли .... сАмо ми го пОкажи ....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !

                      Имам предложение ..

                      Може ли това мероприятие да го организираме в "дивото".... ?

                      Тц, няма да стане....Като чета по-надолу, тва са танга, високи токчета, малки черни рокли.....

                      Наздраве !
                      Да, бе ... Боти, пуловер и дънки

                      П.П. Идеята за "дивото" никак не е лоша.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Къмината бумти...
                              цепенИциете пращАт ...
                              Скарата интензивно нагАря...
                              От сабаале съм замариновал едни пържолки...
                              .. приседнал в кьошето, отварям морно хладна бирка ... за размисъл и духовно прочистване...
                              Обед Иде...
                              Аз имам нужда и от телесно такова
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Колчо, като казА сакралната дума обед .... к'во ше се яде ....
                                УжасТ....
                                След банкети, не ти се ядяло.....

                                Бла...бла.....

                                Умирам от глад !

                                Коментар

                                Working...
                                X