IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Добро утро !
    Имам нездраво любопитство....
    Дали само си се разхождала по нощите или си се и разсъбличала....( или с годините и това отшумя....)

    Наздраве !

    пп За съжаление бях започнал да пиша тез скверни редове преди час.....Получило се е повторение с Орела...Сори..
    Но ти спокойно можеш да отговориш и на двамата и то на лични
    Разходки, основно до хладилника. Инак тез кила трудно се поддържат.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

      Други неща на сън правиш ли?

      Да не се окаже, че Трак вече е идвал, пък ти сутрината да се чудиш, що те боли тава-онава?..
      Забравяш, че имам дебело псе, порода "вълкодав". Все ми се струва, че при не регламентирано посещение на бърлогата, вероятността него да го боли това-онова е доста по-голяма.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Как хубаво я описа.. Дощя ми се
        Наздраве с каквото пиеш !
        Ех!
        Чел съм на Радичков такива описания на некое кръчме там, в Балкана... та че май от него съм подхванал.
        Като гледам, Радичков не е от пиющите и от ебущите, та това прави описанията му още по-ценни за мен. Човек на чистия кеф от живота.
        Last edited by eta orel; 12.06.2019, 14:35.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение
          В двора на добра кръчма съм, широк, просторен двор, две големи стари дървета хвърлят хубава сянка, масите са на щедра разреденост. Благословена спокойност и мирова доброжелателност из въздуха (хавата). Половината от малочислените лица са ми познати; в единия край има детска площадка със сериозни люлки, катерушки, спускалки, голям детски батут.

          На съседната маса една майка се е отнесла в талафонен разговор и не отразява дошлата келнерка с поръчаната супа. Келнерката тогава пита едното от децата ѝ, около шест годишно момче, "За теб ли е? ​​​​​​" и понечва да я постави пред него. Момчето, без откъсване от талафона, с възмутено полуръмжане и някаква презрителност спешно разтръсква ръка в посока на майката.

          Стана ми симпатично, като си представих как момчето мрази супи ​​​​​​


          Майката още е унесена в разговор. Не знам каква е супата, но, като гледам >100-те ѝ килца, ще да е неква зеленчукова, "за отслабване", та няма да лояса.
          Как хубаво я описа.. Дощя ми се
          Наздраве с каквото пиеш !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Получило се е повторение с Орела...Сори..
            Но ти спокойно можеш да отговориш и на двамата и то на лични
            Тъй, тъй.
            И двамата сме любопитни.
            Масов интерес, tnm се озвездява в случая.

            Пък аз гледам и да дам едно рамо на Трак от мъжка солидарност - "един враг повеч мъртъв да положи". Макар, като го гледам, да няма нужда от помощ, ако въобще има интерес.

            Коментар


            • В двора на добра кръчма съм, широк, просторен двор, две големи стари дървета хвърлят хубава сянка, масите са на щедра разреденост. Благословена спокойност и мирова доброжелателност из въздуха (хавата). Половината от малочислените лица са ми познати; в единия край има детска площадка със сериозни люлки, катерушки, спускалки, голям детски батут.

              На съседната маса една майка се е отнесла в талафонен разговор и не отразява дошлата келнерка с поръчаната супа. Келнерката тогава пита едното от децата ѝ, около шест годишно момче, "За теб ли е? ​​​​​​" и понечва да я постави пред него. Момчето, без откъсване от талафона, с възмутено полуръмжане и някаква презрителност спешно разтръсква ръка в посока на майката.

              Стана ми симпатично, като си представих как момчето мрази супи ​​​​​​


              Майката още е унесена в разговор. Не знам каква е супата, но, като гледам >100-те ѝ килца, ще да е неква зеленчукова, "за отслабване", та няма да лояса.
              Last edited by eta orel; 12.06.2019, 13:47.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Друго имах предвид. Обикновено бебета се будят на три часа.

                Аз се опитвам да спя не по-малко от 8 часа, но понякога не ми се получава. Сънят ми е доста здрав, никога не се будя през нощта. Имам навика да говоря на сън. По-рано дори и разходки си правех, но с годините това отшумя.
                Наздраве!
                Добро утро !
                Имам нездраво любопитство....
                Дали само си се разхождала по нощите или си се и разсъбличала....( или с годините и това отшумя....)

                Наздраве !

                пп За съжаление бях започнал да пиша тез скверни редове преди час.....Получило се е повторение с Орела...Сори..
                Но ти спокойно можеш да отговориш и на двамата и то на лични
                Last edited by 4i40; 12.06.2019, 13:20.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Имам навика да говоря на сън. По-рано дори и разходки си правех, но с годините това отшумя.
                  Наздраве!
                  Други неща на сън правиш ли?

                  Да не се окаже, че Трак вече е идвал, пък ти сутрината да се чудиш, що те боли тава-онава?..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Добро утро, Кръчма! Да се протееерегнем и да сложим една гола - вода чорбица от коприва / яде ми се супа топче, ама Колето го няма / и да не е сухо пиенето.

                    Получих "просветление" и tnm е права за ремонтите. Направо са неотложни

                    Наздраве ,tnm! Наздраве и на мъжката част от клиентелата !
                    Наздраве, Lelq!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                      Точно така.
                      От 6-те часа за сън първите три не може да се спи, а в останалите часове на всеки три часа се събуждаш сутринта.

                      Ти, изглежда, спиш по 9-12 часа, щом са ти такива сметките.
                      Друго имах предвид. Обикновено бебета се будят на три часа.

                      Аз се опитвам да спя не по-малко от 8 часа, но понякога не ми се получава. Сънят ми е доста здрав, никога не се будя през нощта. Имам навика да говоря на сън. По-рано дори и разходки си правех, но с годините това отшумя.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
                        ем ай ивъл / йес ай ем
                        металика група
                        наздрав
                        ае
                        Снощи нямах възможност, но те са ми любимци и не мога да оставя реплика да виси във въздуха . Особено след "просветлението ми " . Твойто готино, ама мойто по


                        https://m.youtube.com/watch?v=xnKhsTXoKCI

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                          Точно така.
                          От 6-те часа за сън първите три не може да се спи, а в останалите часове на всеки три часа се събуждаш сутринта.

                          Ти, изглежда, спиш по 9-12 часа, щом са ти такива сметките.
                          Снощи се приспах с приспивната. Много готина! Благодаря!
                          Може и "просветлението" на нея да дължа Четох, че били специални тези песнички
                          Готин ден!

                          Коментар


                          • Добро утро, Кръчма! Да се протееерегнем и да сложим една гола - вода чорбица от коприва / яде ми се супа топче, ама Колето го няма / и да не е сухо пиенето.

                            Получих "просветление" и tnm е права за ремонтите. Направо са неотложни

                            Наздраве ,tnm! Наздраве и на мъжката част от клиентелата !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              А през другата половина вероятно си се будел на три часа
                              Точно така.
                              От 6-те часа за сън първите три не може да се спи, а в останалите часове на всеки три часа се събуждаш сутринта.

                              Ти, изглежда, спиш по 9-12 часа, щом са ти такива сметките.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Явно паралелно мозъчето ти се свило за компенсация. Наздраве, Дрън-акълке!
                                Колкото и да се е свило, разгърната му площ пак е по-голяма от твоята.
                                Наздраве, Мрънкало!

                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X