IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

    Английската?
    И двамата прави относно гравитацията, със или без докосване на женските крака на земята?
    абе вие сте за друга тема " Виртуалният бардак" ... ...баси виртуалните мераклии сте ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Горкото Чиче! Къф бостан? Аз да не съм в Елхово? Ти си полей мангото, че да може ни лъжеш и нататък. Назраве, Дрънлакардийке!
      Мъкааааа!
      Наздраве, Мрънкало!

      П.П. Поливаш бостаня или бахчата ще рече, че се напиваш.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


        Ъхъ. Поливаш ..., бостаня.
        Наздраве, Мрънкало!

        П.П. Заклинанието и наричането не е работа, а удоволствие. Особено, кога предвкусваш какви ще са последствията от мероприятието
        Горкото Чиче! Къф бостан? Аз да не съм в Елхово? Ти си полей мангото, че да може ни лъжеш и нататък. Назраве, Дрънлакардийке!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Такива акъли давай на Кака. Тя е нощна жена. Аз след 19 часа не работя. Най-много да поливам.

          Ъхъ. Поливаш ..., бостаня.
          Наздраве, Мрънкало!

          П.П. Заклинанието и наричането не е работа, а удоволствие. Особено, кога предвкусваш какви ще са последствията от мероприятието
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Де, късмет, де! Щеше да фърлиш банката в недоумение. И да се проявиш като яко слънчасала. За малце си се отървала.
            Аха. Но за известно време мислех, че трябва да вдигам кефа някому, а да плащам аз - без да ползвам ... Добре, че седнах на сянка за малко , та да се сетя
            ​​​​​​Верно е жега!
            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение
              През нощта на осветление.

              На свечеряване, преди залеза, наръси щедро косимото с вода.
              И от към 11 вечерта се пробвай.
              Такива акъли давай на Кака. Тя е нощна жена. Аз след 19 часа не работя. Най-много да поливам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                А имам да кося и чакам да падне дългото слънце.
                През нощта на осветление.

                На свечеряване, преди залеза, наръси щедро косимото с вода.
                И от към 11 вечерта се пробвай.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Lelq фен , ама вместо от любов да си докарам инфаркт, ще е от глупост. Съвсем изтрещях !

                  Трябва да преведа едни пари , влизам в сметката, гледам и не вярвам на очите си! Сдобила съм се с кредит!
                  Зарадвах се - ще си харча, после се озъбих - ще трябва да връщам и малко преди да влетя в банката, гледам - не съм аз, а Иван Иванов. Сетих се, че някакво демо съм гледала.
                  Наздраве!
                  Де, късмет, де! Щеше да фърлиш банката в недоумение. И да се проявиш като яко слънчасала. За малце си се отървала.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение
                    Леко съм разочарован от липсата на теоретични разработки в тая кръчма.

                    Например, разреждането на мастиката.
                    Колко, с какво, и как това влияе на присъствието на разреждащия в момента? А след това? Колко и какво те кара да съжаляваш?

                    Пак например, всеизвестното "мартини", брои се коктейл*, от американските книги и, особено, филми.

                    Са... деца...
                    Американците, както и руснаците, разбират само от твърдото питие - ръжената виски или ръжената водка.

                    В техния коктейл "мартини" има голямо статистическо разхвърляне: от чаша джин, над която барманът е само помотал гърлото на бутилката с вермут и се е поклонил в посоката към Италия - до пълна чаша вермут за слабаците, като поръчващият само е погледнал към бутилката с джин зад бармана.


                    - - - -
                    * - опашка на петел
                    По въпроса за разреждането на напитките, питай Колчо. Ние може само да се досещаме дали и колко. Малейййй, голема жега. При мен 36 гр. на сенка. Дори хамака не смея опъна. А имам да кося и чакам да падне дългото слънце. А лятото още не е почнало.

                    Коментар


                    • Леко съм разочарован от липсата на теоретични разработки в тая кръчма.

                      Например, разреждането на мастиката.
                      Колко, с какво, и как това влияе на присъствието на разреждащия в момента? А след това? Колко и какво те кара да съжаляваш?

                      Пак например, всеизвестното "мартини", брои се коктейл*, от американските книги и, особено, филми.

                      Са... деца...
                      Американците, както и руснаците, разбират само от твърдото питие - ръжената виски или ръжената водка.

                      В техния коктейл "мартини" има голямо статистическо разхвърляне: от чаша джин, над която барманът е само помотал гърлото на бутилката с вермут и се е поклонил в посоката към Италия - до пълна чаша вермут за слабаците, като поръчващият само е погледнал към бутилката с джин зад бармана.


                      - - - -
                      * - опашка на петел

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Няма проблем! Научих още една позиция
                        Английската?
                        И двамата прави относно гравитацията, със или без докосване на женските крака на земята?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                          А, не ми е удобство.
                          Извинявай! Изваждам го.
                          Няма проблем! Научих още една позиция

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Говоря за кредит ! Не за пари! Ама, ако ви е удобно. ...
                            А, не ми е удобство.
                            Извинявай! Изваждам го.
                            Last edited by eta orel; 13.06.2019, 17:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                              Очевидно за кака Леля либов и пари са почти синоними?
                              Чу за либов и заговори за пари...
                              Говоря за кредит ! Не за пари! Ама, ако ви е удобно. ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Lelq фен , ама вместо от любов да си докарам инфаркт, ще е от глупост. Съвсем изтрещях !

                                Трябва да преведа едни пари , влизам в сметката, гледам и не вярвам на очите си! Сдобила съм се с кредит!
                                Зарадвах се - ще си харча, после се озъбих - ще трябва да връщам и малко преди да влетя в банката, гледам - не съм аз, а Иван Иванов. Сетих се, че някакво демо съм гледала.
                                Наздраве!
                                Очевидно за кака Леля либов и пари са почти синоними?
                                Чу за либов и заговори за пари...

                                Коментар

                                Working...
                                X