IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
    АКО той пазаруваше в къщи - щеше ДА ЗНАЕ, че оцетът вече е ДОРИ по-скъп от виното...... Даммм - ето кВи жени си намират /умните/ мъже - домакини, цялата къща въртят, па им остава време и да пазаруват..., ама - виж как, същите тия /умни/ мъже - па да не разбират от коНплимент...... Па, кВо искате /умните дами/, бъдете маааалко по-снизходителни... Ми то не моЕ цялата красота да е на едно място, я - ПРИРОДЕН ЗАКОН!
    За мен в пълна сила вАжи твърдението - булка шета, град бие
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Настана време за новогодишните купони. Тежки дни предстоят, в реална обстановка - ядене, пиене, спа процедури ...
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Добро утро !
        Днес болни и недоволни, но трябва да се работи...
        Приятен ден !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          На тати виното е перфектно, това от Чужденеция - пълен провал
          Подметнах на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, че ми е осигурил класен винен оцет за близките 5 години, той взе, че се засегна.
          Мъже - не разбират от похвала

          Наздраве!

          АКО той пазаруваше в къщи - щеше ДА ЗНАЕ, че оцетът вече е ДОРИ по-скъп от виното...... Даммм - ето кВи жени си намират /умните/ мъже - домакини, цялата къща въртят, па им остава време и да пазаруват..., ама - виж как, същите тия /умни/ мъже - па да не разбират от коНплимент...... Па, кВо искате /умните дами/, бъдете маааалко по-снизходителни... Ми то не моЕ цялата красота да е на едно място, я - ПРИРОДЕН ЗАКОН!

          Коментар


          • Ще черпите ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              рОмът .. лИ ?
              Оф корс ....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Ко рече...?
                Нещо около 50-те ли...???

                пп Не бре Коле...
                Хемилио ми се жалва, че го боли гърлото и аз се олях....Сливици, гърло, нос, уши.....
                Помагам с отнемане на болката......
                Вай чиче,да не те заразих аз съм по-добре,имам глас,макар,че все още не е моя
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Така си е....

                  Хубавият оцет е по-скъп от виното....
                  Ще сложиш в една тенджера 2 лъжици захар да се карамелизират, ще налееш 2 л оцет, да ври 15мин като добавиш стеблата на магданоза и копъра ( може и семе).
                  Като изключиш котлона - 1с л. соев сос. Прецеждаш и нареждаш бутилките.
                  По твой избор можеш да добавиш - крака от стоножка, зъби от пепелянка и крила от прилеп.....
                  То с оцет наздравица не се вдига, но....
                  Наздраве !
                  А няколко капки пролети от мен сълзи дали няма да свършат същата работа /щото не ходи да се изплюя/!?
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Сипете ......
                    рОмът .. лИ ?
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Сипете ......
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        На тати виното е перфектно, това от Чужденеция - пълен провал
                        Подметнах на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, че ми е осигурил класен винен оцет за близките 5 години, той взе, че се засегна.
                        Мъже - не разбират от похвала
                        Наздраве!
                        Така си е....

                        Хубавият оцет е по-скъп от виното....
                        Ще сложиш в една тенджера 2 лъжици захар да се карамелизират, ще налееш 2 л оцет, да ври 15мин като добавиш стеблата на магданоза и копъра ( може и семе).
                        Като изключиш котлона - 1с л. соев сос. Прецеждаш и нареждаш бутилките.
                        По твой избор можеш да добавиш - крака от стоножка, зъби от пепелянка и крила от прилеп.....
                        То с оцет наздравица не се вдига, но....
                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Пиенето виртуално, болежките реални.....
                          Таз година никой не ( про)дава вино..Явно на всички е хубаво и се скрънзят...
                          Поръчал съм на двама по 5 л и тази седмица ще има...
                          А дано, но надали.....
                          Наздраве !
                          На тати виното е перфектно, това от Чужденеция - пълен провал
                          Подметнах на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, че ми е осигурил класен винен оцет за близките 5 години, той взе, че се засегна.
                          Мъже - не разбират от похвала
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Нали съм ти наляла чаша греяно вино!? Пий ..., ако не мине - повтори. И така до крайно излекуване
                            Наздраве!
                            Пиенето виртуално, болежките реални.....
                            Таз година никой не ( про)дава вино..Явно на всички е хубаво и се скрънзят...
                            Поръчал съм на двама по 5 л и тази седмица ще има...
                            А дано, но надали.....
                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Ко рече...?
                              Нещо около 50-те ли...???

                              пп Не бре Коле...
                              Хемилио ми се жалва, че го боли гърлото и аз се олях....Сливици, гърло, нос, уши.....
                              Помагам с отнемане на болката......
                              Нали съм ти наляла чаша греяно вино!? Пий ..., ако не мине - повтори. И така до крайно излекуване
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Що ?
                                Дан си скрил агнешко под юргана ?
                                Ко рече...?
                                Нещо около 50-те ли...???

                                пп Не бре Коле...
                                Хемилио ми се жалва, че го боли гърлото и аз се олях....Сливици, гърло, нос, уши.....
                                Помагам с отнемане на болката......

                                Коментар

                                Working...
                                X