IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    И аз там, ама в Неделя, ядох сладолед. Много вкусен, ама бързо се топеше, че беше една жега
    Наздраве!
    Неделята е малко по-встрани. Орфея е легендарно сладкаре. Там още в края на 70-те се събираха отпред и на гърба ѝ кибици. Преди Кристал и Кравай. Имаше разни осъдителни публикации за това.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Твърде интересно твърдение. Според мен късмет ще е, ако успееш да се изпариш по най-бързия начин при среща с тоз добитък.
      Наздраве, Преци!
      Има такова поверие из хабитатя - от стари времена, лакърдии на някогашните авджии,
      Според тях мечката е готино животно, майчинския й инстинкт е по-силен от другите животни, по 2-3 г. не се отделя от малките бебета-мечета. Има и по-силно обоняние дори от кучето, и всъщност ако я видим някъде, тр. да сме наясно че тя вече ни е видяла и преценила (помирисала, усетила), та не знам дали тр и да се тича презглава.
      А да се катерим на дърво също било грешен ход, понеже тя за секунди се изкатервала ако поиска, Понеже по интелигентност догонвала делфина и маймуната можело да се рачита че ще прояви благородство и ако видим че ни гони - да се разтоварим от някоя раница или горна дреха (тя от любописво отивала да провери), ако не помогне това, - направо да лягаме и да се предаваме, тя ж усещала, че не сме заплаха и ни подарявала живота
      наздраве един вид за оцелелите от ловджийските мурафети

      Коментар


      • Айде, че мечката изпи половината бира и малко остана (Мечо иначе е куче, не е баш мечка, но лочи бира и той, - няма на кой да се метне )
        Click image for larger version

Name:	bira2.jpg
Views:	1
Size:	19.7 КБ
ID:	3478573
        Last edited by precakanoto; 16.06.2019, 18:11.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Бельо, чужденеций. С прашки и дума не съм написала.
          Наздраве!

          П.П. Ако приемаш локумите, които разтягаме в Кръчмата за мераци - в голяма заблуда си изпаднал.
          въобще не ми пука , кой за какъв се изживява във виртуалното пространство ... това ми е маниера на забавление ...

          " Наздраве " ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение


            tnm
            Member
            Заслужил
            инвеститор
            11.06.2019, 16:11
            Първоначално изпратено от eta orel
            Ех!
            Къде отиде червеното бельо, къде отидоха мечтите?

            Никъде. Стои си на мястото в скрина и чака момента, когато ще влезе в употреба.

            Бельо, чужденеций. С прашки и дума не съм написала.
            Наздраве!

            П.П. Ако приемаш локумите, които разтягаме в Кръчмата за мераци - в голяма заблуда си изпаднал.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Че ти къде видя аз да развявам червени прашки!?

              И след като не си правил психоанализ, как стигна до заключението, че за друго не ставаме?
              Наздраве!

              tnm
              Member
              Заслужил
              инвеститор
              11.06.2019, 16:11
              Първоначално изпратено от eta orel
              Ех!
              Къде отиде червеното бельо, къде отидоха мечтите?

              Никъде. Стои си на мястото в скрина и чака момента, когато ще влезе в употреба.


              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                ако ше си правим психоанализа на неосъществените мераци , заповядай ... не аз развявам червените прашки из форума ...
                Че ти къде видя аз да развявам червени прашки!?

                И след като не си правил психоанализ, как стигна до заключението, че за друго не ставаме?
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  А ти на мен?
                  ако ше си правим психоанализа на неосъществените мераци , заповядай ... не аз развявам червените прашки из форума ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    ти па да не си ми светила ...
                    А ти на мен?
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Чужденеций, казано е, че пълно щастие няма. Ей го на, в твоят случай жена ти за друго става, но за олабването - не.
                      Наздраве!
                      ти па да не си ми светила ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        виж за олабването сигура ... за друго мое да не стават ама тоа спорт още не са го оставиле ...
                        Чужденеций, казано е, че пълно щастие няма. Ей го на, в твоят случай жена ти за друго става, но за олабването - не.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          виж за олабването сигура ... за друго мое да не стават ама тоа спорт още не са го оставиле ...
                          Понеже ни / кои нас / смяташ за тесни специалисти в областта на олабването, да ти кажа експертно мнение - ти не ставаш!

                          Наздраве и приятен ден!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Ми - така е то: новото поколение не знае що е то мотика... /за № 8 - не ѝ говорѝ!/ Ако изобщо хване нещо, за да прекопава, то това ще бъде "грапа", широка колкото двата ми пръста, или отиваме на... цял багер... )) Разбира се, че всичко, което тежи повече от килограм - изисква багер!

                            Не разбрах какви са тия "кръгчета" с багер в царевицата, която трябваЛО да се прекопава..., нещо повече - цитирам: "багер да изкопаеш с него"... ))

                            Бих предложил на дамата, която ще те чака с биричката на края на реда - за 5 дка нива - да вкара в царевичака - не багер, а поне роторен ескаватор. И така - яко кОпане ще пада, може до някоя жила да се стигне - я нефт, я - злато, я друга жила /да "олаби"/... ))
                            виж за олабването сигура ... за друго мое да не стават ама тоа спорт още не са го оставиле ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Ми - така е то: новото поколение не знае що е то мотика... /за № 8 - не ѝ говорѝ!/ Ако изобщо хване нещо, за да прекопава, то това ще бъде "грапа", широка колкото двата ми пръста, или отиваме на... цял багер... )) Разбира се, че всичко, което тежи повече от килограм - изисква багер!

                              Не разбрах какви са тия "кръгчета" с багер в царевицата, която трябваЛО да се прекопава..., нещо повече - цитирам: "багер да изкопаеш с него"... ))

                              Бих предложил на дамата, която ще те чака с биричката на края на реда - за 5 дка нива - да вкара в царевичака - не багер, а поне роторен ескаватор. И така - яко кОпане ще пада, може до някоя жила да се стигне - я нефт, я - злато, я друга жила /да "олаби"/... ))
                              Добро утро!
                              Както правилно забеляза, дамата не разбира от аграрни дейности и прояви любопитство от куртоазия!
                              Багерът е да не се мъчи човекът, на ръка. А аз щях да седя отстрани и да гледам сеир и ако се наложи да подавам бира. В крайна сметка, може да не разбирам, ама дори ма мен ми е ясно, че не е лесно да копаш! Ма вече изгубих интерес и публика да съм. Гората с мечките по - интересна
                              Готин ден, Кръчма!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                ъхъ , у виртуалния ти свят мое да е тъй ......ама у реалнио мотиката е 8и номер и водата е топла ...ако я има въобще ...

                                Ми - така е то: новото поколение не знае що е то мотика... /за № 8 - не ѝ говорѝ!/ Ако изобщо хване нещо, за да прекопава, то това ще бъде "грапа", широка колкото двата ми пръста, или отиваме на... цял багер... )) Разбира се, че всичко, което тежи повече от килограм - изисква багер!

                                Не разбрах какви са тия "кръгчета" с багер в царевицата, която трябваЛО да се прекопава..., нещо повече - цитирам: "багер да изкопаеш с него"... ))

                                Бих предложил на дамата, която ще те чака с биричката на края на реда - за 5 дка нива - да вкара в царевичака - не багер, а поне роторен ескаватор. И така - яко кОпане ще пада, може до някоя жила да се стигне - я нефт, я - злато, я друга жила /да "олаби"/... ))

                                Коментар

                                Working...
                                X