IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Наздраве на Кръчмата !

    Днес бях участник в лудницата наречена ..пазаруване...

    Доста изтощително мероприятие......

    За компенсация си купих масажен стол ( по точно се поставя на стола ) ....Мнооого гот ....

    Казах на жената, че другия път като ме кара на пазар. ще си купя и надуваема.....

    Не знам защо грабна ножа.... А изглежда толкова блага......

    Малко се пие в нашата къща... малко.....

    Приятна вечер !
    Аз отивам на стола.....
    Ами кат не чуваш за кьошенцето с перденца...

    Коментар


    • Наздраве на Кръчмата !

      Днес бях участник в лудницата наречена ..пазаруване...

      Доста изтощително мероприятие......

      За компенсация си купих масажен стол ( по точно се поставя на стола ) ....Мнооого гот ....

      Казах на жената, че другия път като ме кара на пазар. ще си купя и надуваема.....

      Не знам защо грабна ножа.... А изглежда толкова блага......

      Малко се пие в нашата къща... малко.....

      Приятна вечер !
      Аз отивам на стола.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



        П.П. Музикалният поздрав ще е от Lelq, щото тя е спец е тази област

        Бреййй, че каймак! АВе - как ги правите тия кафета - толкова красиви? Аз, ако имам такова пред себе си - не бих отпил, за да не му разваля концепцията... Благодаря, щом е предназначено за мен!

        п.п. Сега се връщам от Черни връх, и тряА А влизам в банята..., Ше си мислА за старателни дами, с добри обноски и чаровни усмивки, които се намират тук-там във форумите, но общо-взето са на изчезване!....... мога да пусна по-късно някоя снимчица, за да им разнообразя ежедневието...

        Наздраве - все пак сме в заведение от висок клас: с перфектни обноски и приятелски отношения между присъстващите!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Тая година пак .....
          Артисала ти е крушова ракия!? Не мога да повярвам
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Спомням си, че и миналата година горе долу пак по това време си беше дал почивка и беше прегърнал шишето с крушувта ракия
            Тая година пак .....
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • "Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That’s why its called the present."

              Това ме накара да се замисля, и да си отворя една хладна бира Туборг...нищо че още не е свършил работният ден

              Наздраве!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Черпъъъъъъ .... Стария Бен ще бачка днес и от утре излиза откускаааааааа ......
                Бенджи, съкровище! Кви са тез отпуски по никое време!?.
                Спомням си, че и миналата година горе долу пак по това време си беше дал почивка и беше прегърнал шишето с крушувта ракия
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Черпъъъъъъ .... Стария Бен ще бачка днес и от утре излиза откускаааааааа ......
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Добро утро.
                      Каве,чай,как си му е ред!
                      Хубав ден.
                      Успах се. Биологичният ми часовник отказва да звъни в събота.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                        Ъ ъ! Освен в случаите когато си ял нон-стоп дълго време само мазнотии.

                        Наздраве!

                        П.П. И тоя път без голи д...та
                        Що изтри лекцията!? Тъкмо щят да си я копирам на компа и да я чета по два, три пъти на ден, белким зафана да водя здравословен начин на живот
                        Наздраве!

                        П.П. Нещата, които пишеш са доста добри. Не ги трий.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • за мен ракийка с туршийка

                          Коментар


                          • Добро утро.
                            Каве,чай,как си му е ред!
                            Хубав ден.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                              Гледам, дискусия сте заформили на тема "каките"..., та - за какви "каки" става въпрос тук? Вероятно - не са от тоя тип, за които пее "момчето" в клипа...?

                              https://www.youtube.com/watch?v=a1ZjclTcZyM

                              Иначе - мисля, че тук говорим ЕДИНСТВЕНО за /две, три, или повече/ дами! :)



                              П.П. Музикалният поздрав ще е от Lelq, щото тя е спец е тази област
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Радвай се... .............пп И тези две каки, не са онези две "каки ". Да сме наясно !

                                ........................


                                Гледам, дискусия сте заформили на тема "каките"..., та - за какви "каки" става въпрос тук? Вероятно - не са от тоя тип, за които пее "момчето" в клипа...?

                                https://www.youtube.com/watch?v=a1ZjclTcZyM

                                Иначе - мисля, че тук говорим ЕДИНСТВЕНО за /две, три, или повече/ дами!

                                Коментар

                                Working...
                                X