IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Да, няма. а съм виждал снимка на Орфея, дали като картичка ила в списание някое. Има я само отсрещната страна със залата.
    Я, Жигулката на Майната долу в лево. Сигурно е тръгнал за оная прословута кръчма , ама и забравих името.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Тъй, де. На теб маниера ти на забавление е такъв, а на нас с Lelq - онакъв. Няма лошо в това всеки да се докарва във виртуала както му харесва, ама не смятам, че с теб сме си чак толку близки, да та си позволяваш да ни квалифицираш.

      Щото, това което е позволено на Юпитер /4i40, Арахната, Безимен, Преци, Грую, Начев и някои други/ не е позволено на бика /majnata/.
      Наздраве, чужденеций!
      с констатациите почна ти , ако не си спомняш да ти припомня ... колкото до групата ви на "богоизбраните", дето всичко ви е позволено , бОли ме сапа на мотиката ......"Наздраве" !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Старо куче медалист си ти.





        [ATTACH=CONFIG]n3478905[/ATTACH]


        Кристал в днешно време снимката съм я правил преди 3- 4 години Младежи пак се събират, както и на шадраваните на Народния

        Е, то сега си е нещо нормално. Парковете са пълни с бираджии. А навремето прибираха, ако поркаш на обществени места.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Амииии - трезвеник?!
          Може, ама само в цифров вид
          Иначе, ..... аналогово ближем рани и употребяваме. Яко!
          че да направим относително поносима
          непосилната лекота на битието!

          Признавам ти, че потърсих снимка на стария Орфей в лост българиа, че да знаят младите, къде се е раждала ... надеждата!
          Не намерих.
          Надеждата е хубаво нещо!
          Дори яловата.
          Аз още тогава си знаех (без капчица колебание), че е ялова.
          Такава си и остана.

          Кат Чиче търся дива шофьорка за забегване, ма сега веке повече предпочитат заведенията и теца.


          Да, няма. а съм виждал снимка на Орфея, дали като картичка ила в списание някое. Има я само отсрещната страна със залата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Амииии - трезвеник?!
            Може, ама само в цифров вид
            Иначе, ..... аналогово ближем рани и употребяваме. Яко!
            че да направим относително поносима
            непосилната лекота на битието!

            Признавам ти, че потърсих снимка на стария Орфей в лост българиа, че да знаят младите, къде се е раждала ... надеждата!
            Не намерих.
            Надеждата е хубаво нещо!
            Дори яловата.
            Аз още тогава си знаех (без капчица колебание), че е ялова.
            Такава си и остана.

            Кат Чиче търся дива шофьорка за забегване, ма сега веке повече предпочитат заведенията и теца.


            Хер , надеждата умира последна! Тоест с човека ! Та, няма как да е ялова!

            Ако не си комплектован с въоръжени адашки, може и да се освободя. Предпочитам свеж въздух и мечки в гората. Ма е малко офроуд и не знам дали ще ти допадне или ще се метнеш на парното

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
              ... заслушах се и ... изпълзявам от най-тъмния ъгъл ...
              Snowy White ---- Midnight Blues

              Наздраве!
              Прекрасно лято!
              Планирайте и изживейте поне един среднощен блус!
              Нежен, обсебващ, протяжен, обречен, живототворен ...

              Ей , Хер! Много яко пожелание! Да не забравиш и ти да планираш и да го изживееш! Блусът и лятото. Пък що не и да е безкрайно, въпреки сезоните

              пп. Не знаех, че имало по - тъмен ъгъл и от моят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Начко, къде изпадна, бе човек. Решихме, че си се поучил от неволите на онова дъртото Чиче и си станал трезвеник. Споко, имаш време докато достигнеш неговата света възраст.
                Амииии - трезвеник?!
                Може, ама само в цифров вид
                Иначе, ..... аналогово ближем рани и употребяваме. Яко!
                че да направим относително поносима
                непосилната лекота на битието!

                Признавам ти, че потърсих снимка на стария Орфей в лост българиа, че да знаят младите, къде се е раждала ... надеждата!
                Не намерих.
                Надеждата е хубаво нещо!
                Дори яловата.
                Аз още тогава си знаех (без капчица колебание), че е ялова.
                Такава си и остана.

                Кат Чиче търся дива шофьорка за забегване, ма сега веке повече предпочитат заведенията и теца.



                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Феята беше позападнала покрай шума от Цариградско. Беше място за срещи, а не за сбирки. Барът под ресторан Ропотамо пък беше за тежкари пияндета. Разправят, че един от махалата, наследил американска леля, пръснал там към два бона за една вечер. Имаше популярен ресторан в къпалнята *Република* Останали са ми неизличими и неизлечими спомени от там. Синьото стана място за сбирки поради централното място, бирата с картофки и джагите. Там се събираха всякви. Докато Орфея сърбинът го разработи по югославски тертип. Там се зароди градската десница. После Витошка, Кристал и Кравай дръпнаха стилягите, гъзарите и пънкарите. Но Орфея беше първия младежки център, който бодеше очите на секретарите. Отсреща му се провеждаха конгресите на БКП и затваряха достъпа за седмица. Пък и Първо районно беше наблизо.
                  Старо куче медалист си ти.





                  Click image for larger version

Name:	9590850Z.jpg
Views:	4
Size:	61.1 КБ
ID:	3478905



                  Кристал в днешно време снимката съм я правил преди 3- 4 години Младежи пак се събират, както и на шадраваните на Народния


                  Attached Files

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                    ... заслушах се и ... изпълзявам от най-тъмния ъгъл ...
                    Snowy White ---- Midnight Blues

                    Наздраве!
                    Прекрасно лято!
                    Планирайте и изживейте поне един среднощен блус!
                    Нежен, обсебващ, протяжен, обречен, живототворен ...

                    Начко, къде изпадна, бе човек. Решихме, че си се поучил от неволите на онова дъртото Чиче и си станал трезвеник. Споко, имаш време докато достигнеш неговата света възраст.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      И сладкарница Феята и след това Синьото ,
                      Амин
                      Феята беше позападнала покрай шума от Цариградско. Беше място за срещи, а не за сбирки. Барът под ресторан Ропотамо пък беше за тежкари пияндета. Разправят, че един от махалата, наследил американска леля, пръснал там към два бона за една вечер. Имаше популярен ресторан в къпалнята *Република* Останали са ми неизличими и неизлечими спомени от там. Синьото стана място за сбирки поради централното място, бирата с картофки и джагите. Там се събираха всякви. Докато Орфея сърбинът го разработи по югославски тертип. Там се зароди градската десница. После Витошка, Кристал и Кравай дръпнаха стилягите, гъзарите и пънкарите. Но Орфея беше първия младежки център, който бодеше очите на секретарите. Отсреща му се провеждаха конгресите на БКП и затваряха достъпа за седмица. Пък и Първо районно беше наблизо.

                      Коментар



                      • ... заслушах се и ... изпълзявам от най-тъмния ъгъл ...
                        Snowy White ---- Midnight Blues

                        Наздраве!
                        Прекрасно лято!
                        Планирайте и изживейте поне един среднощен блус!
                        Нежен, обсебващ, протяжен, обречен, живототворен ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Кирията до Дивото ще ми дойде малко дълга. Благородно ще отстъпя тази радост на Lelq.
                          Наздраве!
                          Стиснатото е особено осторожно в спестовността. Така трябва! Бюджета да се държи със здрава ръка. За врата да се държи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Тц! Едно съм заета, второ адашката е въоръжена
                            Нема лошо. Ние обичаме да гледаме женски бой. Добре въоръжен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Е, от един път ли ви стреснаха ?
                              Не! 1989 им дадоха надежда, че ше се оправят работите и по акълиите като видяха, че ще се оправяме, набързо забегнаха. Що оправянето у нас го има само в превратен смисъл. Иначе към 1980 г. решиха да ни поразгонят и забраниха сбирките там. Но това бе от ден до пладне.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Таа - откъде е сигурна за "проекта" - ума ми не го побира... То са биле проекти, опити, практика, корекции, нови пространствени позиции и така...

                                За тия "проекти" - откъде ли се черпи информация, защото крайният резултат едва ли дава информация от кога точно датира "проектът"..., а още по-малко пък - КОЙ точно е "проектантът" с най-голямо участие...
                                От изворът - черпи . Не е имало опити и корекции . Изворът тамън е текнал и са го уловили в чешма

                                Коментар

                                Working...
                                X