IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Сички значт к'во .... Само ти май не....
    е и кво ... туй смъртен грях ли е ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      не щеш ли да ти налеят нещо бе ... кво да ти "сипят" ...шепа боб ли ...
      Сички значт к'во .... Само ти май не....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Сипете, че ми изгорЕ душата .... сИпете и на precakanoto
        тенкю Мен, големи Бен
        и аз ще сипя, да почерпя - имам друг повод, много по-страхотен от борсовите новини - имам 2 от 3ма предтсавители на почетната стълбичка, даже ми подариха нов модерен лаптоп за спомен ... но не това е важно а жеста сам по себе си
        та наздраве на всички с насипаното

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Сипете, че ми изгорЕ душата .... сИпете и на precakanoto
          не щеш ли да ти налеят нещо бе ... кво да ти "сипят" ...шепа боб ли ...

          Коментар


          • Сипете, че ми изгорЕ душата .... сИпете и на precakanoto
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Щъ вали. И вятър шъ са извий.
              Наздраве, Мрънкало!
              Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Щъ вали. И вятър шъ са извий.
              Наздраве, Мрънкало!
              Пак вещаеш лошотии. Но Чиче вече дебне с мрежа и тризъбец. Наздраве, Длънчанке!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Събота, недела имам събор и ще се цепи въздуха с пиянско "Наздраве" и "Ура". Дано не вали, че не ми се влиза под покрив, па бил той на яхъра.Ще опъвам разни платна, ще отворя чадърче, но при буря не може издържим. Дано се забави.
                Щъ вали. И вятър шъ са извий.
                Наздраве, Мрънкало!
                Last edited by tnm; 20.06.2019, 20:01.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  А може ли да запитам ... Не, по-добре да не знам кога и как си получил информация къде точно се намира дъното на потурите на 4i40.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Мълва се носи от "Узана", де Чиче вещица си фана. И я напъха под пояса да му закърпи потурите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    Кръчма трябва да се пие навън вече, за летен бар сме. Липите са цъфнали и ухаят прекрасно.

                    начев, уникална песен
                    Събота, недела имам събор и ще се цепи въздуха с пиянско "Наздраве" и "Ура". Дано не вали, че не ми се влиза под покрив, па бил той на яхъра.Ще опъвам разни платна, ще отворя чадърче, но при буря не може издържим. Дано се забави.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Ресторанта до тенис залата , Джиков беше , но затвори преди три четири години, любимо местенце. Не съм ходил тази година да не са отворили нов. Ти Тракащ от Изток, Гео Милев или Редута ли си родом.
                      Аз съм горд ленинец, бе. Ама, понеже поетична душа, станах яворовец. Макар вече по-рядко да посещавам родната махала.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Добро утро !

                        АААааа, издаде ли се....Призна си, че си падаш по Тарантул - дъртофел, живо историческо изкопаемо от Креда.....

                        Наздраве !

                        пп Млада даскалица написала на дъската думата " забулекър " ( но не за да познаят децата с колко грешки е написана !!!)

                        Тва е за бисери и вицове, ако не бе истина......
                        Ти не разбра ли, че нема отърване от таа веща жена? Време е се вземем в ръце, като ти я вземеш на ръце и я фърлиш в Джендема. Ще ти връчим Признателна грамота. Ще признаем, че си бил най-будала да се заемеш с таа рискова акция.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Какво продаваш бе Груев ...към Тутракан ша наминеш ли да си купа и ас нещо ...
                          Продава фасони на местните гарсони и на личните цоцони. Груич, ползвай латекса, че да няма изненади.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Май само аз културно си пия ИЗ родината, всичко друго е забило по горите и спомени наздраве от разград
                            Какво продаваш бе Груев ...към Тутракан ша наминеш ли да си купа и ас нещо ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Да явно кръчмата се обитава основно от горски духове, а аз освен горски си падам и малко воден дух.

                              Да кажеш за новия Форест ресторант с масичките от вън и как е кухнята и как е от към цени.
                              Паркира ли се вече че ми изсъхна джигера за Наздравето
                              Още не съм, ама не е страшно . tnm, ти е казала
                              Аз после

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Чи аз това кога съм го крила? Ти и Арахната сте ми в топ 2 на предпочитанията. Направо фосил, викаш, с тая разлика, че още шава и мърда.
                                Наздраве!


                                П.П. Тези ери голяма мъка ми бяха. Така и не ги запомних - терциери, креди, юри ... Манииии, мани!
                                Ерите, не знам каква мъка са ти, ама със списъците е сложно. Все някой ще се обади , че не ще да е там . Добре, че аз имам само един фаворит

                                Коментар

                                Working...
                                X