IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Колко точно нова, девствена ли
    За него нова жена е да не е прабаба. Тогава подръка с бабичката ще се фали, че е свалил мисис на Долно Уйно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Колега си купи Леново с i5 ( и всички подробноссти ) за 300 лв с 1 година гаранция от фирма дето ги изкупува в държави след Калотина....
      Супер далавера....Ай стига си арчила парите на добрата третина....

      пп Пари за нова кола и нов комп не си заслужават....Трябва да се кътат за нова жена.....

      Наздраве !
      Колко точно нова, девствена ли
      Last edited by Todor Sabev; 21.06.2019, 13:20.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Колега си купи Леново с i5 ( и всички подробноссти ) за 300 лв с 1 година гаранция от фирма дето ги изкупува в държави след Калотина....
        Супер далавера....Ай стига си арчила парите на добрата третина....

        пп Пари за нова кола и нов комп не си заслужават....Трябва да се кътат за нова жена.....

        Наздраве !
        Добро утро!
        Нещъ "втора употреба". И го търся устройството с възможно най-голяма гаранция.
        Наздраве!

        П.П. Язе редовно съм като нова жена за по-едрата 1/3-та - пълна с изненади. Пък ако не друго, мога поне цвета на коса си да сменя. Така и така Арахната периодически ме дикисва с някое друго шише водороден пероксид
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Добро утро , Кръчма и честито лято!

          Едно раче - отшелник го хвана с щипци и го довлече в заведението и не само

          Та черпя рачето за лятото!
          Усмихнат ден и наздраве!

          https://m.youtube.com/watch?v=ofA3URC1wyk

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Баш ...Само ти ме разбираш, Съкровище Наздраве! Добри новини има напоследък за инвестициите ми, така че ще му отпусна края тая вечер
            Правилно, Съкровище! Успехът трябва да се полее - бавно и напоително.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              За теб - някой лек и да държи повече с батерия, за да не ти тежи, при разходка с жар-птицата из хабитатя примерно, А и всичко което не хареса на кльощавичкото 1/3-та,(пълноправен) - ти е чист профит
              Да, задължително трябва да е тънък. За батерията - имам една външна за таблета, вероятно ще мога да я кична и лаФтопа. С по-кльощавият проблема ще е по-голям. Устройството не трябва да е атрактивно.
              Наздраве, Преци!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Зависи от силата на вятъра. Мое да го отнесе тия дни
                Наздраве, Преци!

                П.П. Къв тоз лаФтоп? Трябва да сменям моя, но идея си нямам какво да си изпрося като подарък /две седмици съм с примерно поведение и много добро държание/
                Колега си купи Леново с i5 ( и всички подробноссти ) за 300 лв с 1 година гаранция от фирма дето ги изкупува в държави след Калотина....
                Супер далавера....Ай стига си арчила парите на добрата третина....

                пп Пари за нова кола и нов комп не си заслужават....Трябва да се кътат за нова жена.....

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Зависи от силата на вятъра. Мое да го отнесе тия дни
                  Наздраве, Преци!

                  П.П. Къв тоз лаФтоп? Трябва да сменям моя, но идея си нямам какво да си изпрося като подарък /две седмици съм с примерно поведение и много добро държание/
                  За теб - някой лек и да държи повече с батерия, за да не ти тежи, при разходка с жар-птицата из хабитатя примерно, А и всичко което не хареса на кльощавичкото 1/3-та,(пълноправен) - ти е чист профит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Да бе, преди 2-3 часа се изсипа един облак при мен на дивото (или полудивото,)
                    та оправи термометъра на 20 градуса, но пък ме обхванаха съмнения - държи ли се още тоз покрив на тaрантулеца
                    наздраве
                    Зависи от силата на вятъра. Мое да го отнесе тия дни
                    Наздраве, Преци!

                    П.П. Къв тоз лаФтоп? Трябва да сменям моя, но идея си нямам какво да си изпрося като подарък /две седмици съм с примерно поведение и много добро държание/
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Наздраве, Съкровище!

                      Баш ...Само ти ме разбираш, Съкровище Наздраве! Добри новини има напоследък за инвестициите ми, така че ще му отпусна края тая вечер
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Сипете, че ми изгорЕ душата .... сИпете и на precakanoto
                        Наздраве, Съкровище!

                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ха, майтап! Ретиарий срещу карабина с оптика.
                          Наздраве, Мрънкало!

                          П.П. Покрива на яхъра дали ще протече, кога ви удави пороя!?
                          Да бе, преди 2-3 часа се изсипа един облак при мен на дивото (или полудивото,)
                          та оправи термометъра на 20 градуса, но пък ме обхванаха съмнения - държи ли се още тоз покрив на тaрантулеца
                          наздраве

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение



                            Пак вещаеш лошотии. Но Чиче вече дебне с мрежа и тризъбец. Наздраве, Длънчанке!
                            Ха, майтап! Ретиарий срещу карабина с оптика.
                            Наздраве, Мрънкало!

                            П.П. Покрива на яхъра дали ще протече, кога ви удави пороя!?
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              Сички значт к'во .... Само ти май не....
                              е и кво ... туй смъртен грях ли е ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                не щеш ли да ти налеят нещо бе ... кво да ти "сипят" ...шепа боб ли ...
                                Сички значт к'во .... Само ти май не....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X