IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Аре пък от ЧЕЗ да си купиш още по-нов
    Te това вече е приказка! да ти се връща
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Oп, наздраве и от мен за новия ми таралясник. Да е лека и безаварийна, пък другото се оправя.
      Наздраве!
      П.С. Днес явно ми е ден, защото след почти 2 годишни опити най-накрая успях да си резервирам маса в най-добрия ресторант в света. И съм супер хепи по този повод - е, ще се дават пари, но пък преживяването ще е еуникално, надявам се.
      Пак наздраве!
      Аре пък от ЧЕЗ да си купиш още по-нов
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Съкровище, от една страна си праф. Теб може да не те чака, щот си мъж и не ти прилича да закъсняваш. Аз обаче съм жена / т.е. точността за мен е разтегливо понятие/ и по тая деликатна причина, Джулая /изгрева/ е наложително да се забави къде два, до три часа.
        Наздраве, Бенджи!
        Важното е Слънцето да изгрее
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Честито, Груич, да се таралясничиш с кеф. И не си давай парите за *най-добрия ресторан в света". Рекламата мори акъла, та се хвърля по примамки.
          Тцъ, Остериа Франческана си е Остериа Франческана, а звездите Мишлен са си звезди Мишлен - друго е нивото просто. Вярно, ще ходя с жената, но удоволствоето шак ще е на макс
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Да няма сборище ?
            Аз се разпознах
            Вий сте задруга, ама едните се явяват на сутринта на Еньовден, а други на Джулая. Ретро и модерно крило.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Съкровище, от една страна си праф. Теб може да не те чака, щот си мъж и не ти прилича да закъсняваш. Аз обаче съм жена / т.е. точността за мен е разтегливо понятие/ и по тая деликатна причина, Джулая /изгрева/ е наложително да се забави къде два, до три часа.
              Наздраве, Бенджи!
              Ми, то слънцето те чака зад баиря да изгрее кога станеш и предизвика безредици в половин Африка, като неколко магьисника били изядени с обвинение, че скрили слънцето в казаните си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Oп, наздраве и от мен за новия ми таралясник. Да е лека и безаварийна, пък другото се оправя.
                Наздраве!
                П.С. Днес явно ми е ден, защото след почти 2 годишни опити най-накрая успях да си резервирам маса в най-добрия ресторант в света. И съм супер хепи по този повод - е, ще се дават пари, но пък преживяването ще е еуникално, надявам се.
                Пак наздраве!
                Честито, Груич, да се таралясничиш с кеф. И не си давай парите за *най-добрия ресторан в света". Рекламата мори акъла, та се хвърля по примамки.

                Коментар


                • Oп, наздраве и от мен за новия ми таралясник. Да е лека и безаварийна, пък другото се оправя.
                  Наздраве!
                  П.С. Днес явно ми е ден, защото след почти 2 годишни опити най-накрая успях да си резервирам маса в най-добрия ресторант в света. И съм супер хепи по този повод - е, ще се дават пари, но пък преживяването ще е еуникално, надявам се.
                  Пак наздраве!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Ми Джулая не чака ...
                    Наздраве!
                    Съкровище, от една страна си праф. Теб може да не те чака, щот си мъж и не ти прилича да закъсняваш. Аз обаче съм жена / т.е. точността за мен е разтегливо понятие/ и по тая деликатна причина, Джулая /изгрева/ е наложително да се забави къде два, до три часа.
                    Наздраве, Бенджи!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Добро утро , Кръчма !
                      Жив и здрав да си Бен , че ни почерпи с това ! Няколко пъти ! Имам си за целият ритуал с кафето Много ми харесва ! Имах нужда от готино събуждане . Благодаря !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Съкровище, ще мъ умориш! Къв тоз безбожно ранен час, в който си станал, че и поздрав отправил!?
                        Наздраве!
                        Ми Джулая не чака ...
                        Наздраве!
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Съкровище, ще мъ умориш! Къв тоз безбожно ранен час, в който си станал, че и поздрав отправил!?
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Добро утро !
                            Много убаво !
                            Мммммм, спасителят в ръжта.....Кефффф....Мнооого гот !

                            Убаво се замечтах, но като чета на каква планинска коза си заприличала, цялата ми замечтаност отиде в рЯката...

                            Наздраве, Лелче !

                            пп Прегръдката сбира....Раздялата с ракия....
                            Начи ..., не се налага да вземам спасителния пояс от Арахната кога си запътя към Портогалиятъ?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Преди час се сетих и аз за джулаята, баш лятото тече и стопля душата на стария Бен ,,
                              Добрутро ии приятен летен ден на всички
                              Last edited by precakanoto; 01.07.2019, 12:04.

                              Коментар


                              • https://video.search.yahoo.com/yhs/s...f&action=click
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X