IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Не може все ти да ги подхвърляш . От време на време си трябва и на теб да подфърлят , та да оцениш диетата с мухичките !
    Не мисля , че ще се отарантулиш . Рипам ли рипам

    пп. Ма това с ребрата и мозъците , не си праф ! В крайна сметка и двете същества , споделят един мозък , а и не се знае при откъртването , реброто колко от него е смукнало Може и от главният да е докопало . Ако е лакомо

    Добро утро , Кръчма и слънчев ден !
    Наздраве на пиещите !
    Използвате, че връзката ми кофти и се мъча на смарта, та ме разиграват в различни теми, а мен ме мързи да пиша. Но скоро ще дойде ден за ответ. Колкото до мозъкът, той е един в една къща, а чий точно е друг въпрос.

    Коментар


    • Отдавна беше.

      Не искам да го давам тук.
      Потърси в Тубата с "българи чупят чешма", при мен излиза на първо место. 1м. и 12 сек.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
        Я, Тубата още не го е изтрила!

        Значи даже и турците вече са го забравили.
        Така транзитира световната слава...

        То и аз го бях забравил, де.
        Дойте го тоя клип де, аз къде съм спал, та не съм го видял?
        Наздраве и от мен - хубаво ми се получи снощи, а и любимият отбор ме зарадва - мое пък да навлизам в нова фаза, примерно критическа е нотки на тийнейджърство и послевкус на точилка
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Айде да събираме кръчмови рими, кръчморими, и некой после да ги използва за кръчмова поема.

          Пиющи – въпиющи.
          Тарантул(а) – тарантел(а).
          Тарантела – тантела (стара или дърта).
          Last edited by R1a1; 12.07.2019, 09:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Гледала съм твой клип, в който се изявяваш като разрушител.
            Я, Тубата още не го е изтрила!

            Значи даже и турците вече са го забравили.
            Така транзитира световната слава...

            То и аз го бях забравил, де.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Да не си посмяла да ми подфърляш комари. Те са ми резервната самоличност за пред благата модерация. А ако се отарантуля, ще има дълго и изтощителни да ми рипаш тарантела. Тренирай.
              Не може все ти да ги подхвърляш . От време на време си трябва и на теб да подфърлят , та да оцениш диетата с мухичките !
              Не мисля , че ще се отарантулиш . Рипам ли рипам

              пп. Ма това с ребрата и мозъците , не си праф ! В крайна сметка и двете същества , споделят един мозък , а и не се знае при откъртването , реброто колко от него е смукнало Може и от главният да е докопало . Ако е лакомо

              Добро утро , Кръчма и слънчев ден !
              Наздраве на пиещите !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                А сега отиди и си облечи тениската за накапване, че целия се олигави и оля.
                Наздраве, Мрънкало!
                Ами, добрата гавра си еголема гастрономическа преживелица. Нещо като на Груича ресторанта. Та как да не се олее човек. Наздраве, дрънолейка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                  Добро утро !

                  Запалих ти фитилЯ и ти направо изригна в емоции...

                  Наздраве !

                  пп ФФчера бях възмутен и ядосан и викам - " Кво се движиш като тарантула, напред - назад бре..? "
                  Ей така ми се изплъзна от езика..... Тарантулово браоново движение....
                  Некоя те ухапала в тъмнината. Ако страдаш от постсексуален синдром, то е щото имаш приспани травматични спомени. Излей си душата, разкажи ги и щети олекне.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Тая тениска не съм му я виждала , но често в ъгъла , употребява това , ма като види , че посягам и аз към него , почва се плюнчи и да мята капачки ... Не дава да го пипна

                    [ATTACH=CONFIG]n3485875[/ATTACH]

                    Наздраве ,tnm !
                    Ако не знаеш, плюнченето е пускане на обезболяващ секрет преди убождането и източване на кръвчицата, Природен номер.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      А сега отиди и си облечи тениската за накапване, че целия се олигави и оля.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Тая тениска не съм му я виждала , но често в ъгъла , употребява това , ма като види , че посягам и аз към него , почва се плюнчи и да мята капачки ... Не дава да го пипна

                      Click image for larger version

Name:	images.jpeg
Views:	1
Size:	6.5 КБ
ID:	3485875

                      Наздраве ,tnm !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Льелье! Пожар предизвика в тесния ми мироглед, в случайната ми етика и кръшната ми естетика. Само като си представя какви форми се събират у тесната мокра фланелка, какви мускули трептят, какво сърце тупти под гърди и ми прималява и си викам " Несъвършен е светът!"


                        Добро утро !

                        Запалих ти фитилЯ и ти направо изригна в емоции...

                        Наздраве !

                        пп ФФчера бях възмутен и ядосан и викам - " Кво се движиш като тарантула, напред - назад бре..? "
                        Ей така ми се изплъзна от езика..... Тарантулово браоново движение....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Мушичка , след мушичка ......и от време на време комар Иначе много ще се оядеш , а не искаме да заприличаш на тарантула . По - готин си фин с дъъълги крачка . Бърз и маневрен
                          Да не си посмяла да ми подфърляш комари. Те са ми резервната самоличност за пред благата модерация. А ако се отарантуля, ще има дълго и изтощителни да ми рипаш тарантела. Тренирай.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Льелье! Пожар предизвика в тесния ми мироглед, в случайната ми етика и кръшната ми естетика. Само като си представя какви форми се събират у тесната мокра фланелка, какви мускули трептят, какво сърце тупти под гърди и ми прималява и си викам " Несъвършен е светът!"
                            А сега отиди и си облечи тениската за накапване, че целия се олигави и оля.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Добро утро !

                              За да не разпалвам въображението на Тарантул, ще да попипам....

                              Тениската понамокри ли се или не ?

                              Наздраве !

                              пп Сгрешил съм пак малко буквички, но не ми се връща да се повтарям...( то не може навсякъде...)
                              Льелье! Пожар предизвика в тесния ми мироглед, в случайната ми етика и кръшната ми естетика. Само като си представя какви форми се събират у тесната мокра фланелка, какви мускули трептят, какво сърце тупти под гърди и ми прималява и си викам " Несъвършен е светът!"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Женският мозък е загадка. Жената съвсем несъзнателно си води "записки" и ги трупа нагънати като стари дрехи в ракла. Не се знае кое може да провокира изваждането, изтупването на нафталина и влизането им употреба
                                Наздраве!
                                Женският мозък не е загадка, а извращение. Той произлиза от костния мозък на реброто адамово, та гледа все да поставя въпросите ребром и да притиска висшето същество, да го притеснява и да го принизява до собственото си дребнотемие, защо бил прекалил с консумацията и с кое друго реброво същество бил кръшкал и се разтушавал. Въобще, безсрамни работа. Ама, то отде да вземе срам един костен мозък?

                                Коментар

                                Working...
                                X